Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później.

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później.

    Ktoś spotkał się z czymś takim. Nadmienię, że czyszczenie przeglądarki i tego typu nie pomogło w niczym, ani restart komputera, łącza internetowego, routera...

  2. #2
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    zdarza się - również przy wchodzeniu do kogoś bywa taki komunikat jak by ktoś był na wyłączonym serwerze - kilka razy się zdarzyło
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Proszę o informację, jeżeli problem w dalszym ciągu występuje.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    również u mnie taki sam komunikat, jw wszystkie sposoby wejścia do gry zawiodły cały czas wyskakuje info o wyłączonym serwerze

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Heduan
    W razie takich problemów proszę użyć polecenie z Wiersza Poleceń (CMD):
    IPCONFIG /FLUSHDNS

    lub zweryfikować IP serwera do którego łączycie się z adresem gracza, który takich problemów nie ma. Źródło problemu może leżeć po stronie serwera DNS dostawcy internetu, o ile z tego serwera korzystacie, albo w ogólnie serwera DNS z którego korzystacie.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakiś tydzień temu mnie to spotkało, niestety widać tradycyjnie dodając nowości zepsuto stare rzeczy. W sumie dziwię się że osoba grająca od 2012 nie pamięta jak sytuacja pojawiała się notorycznie i mocno nadszarpywała nerwy graczy. Czasem po kilkanaście razy trzeba było czyścić dane przeglądarki i logować się ponownie z nadzieją ze teraz przypisze nas do działającego serwera. Aby naprawić problem został wprowadzony mechanizm że gra sama przerzucała gracza na inny działający serwer i to działało, prawie zapomniałam że kiedyś taki problem występował.
    Penelopo zamiast floodować na forum, po prostu przekaż informatykom że problem wrócił i niech naprawią to co już kiedyś działało bardzo dobrze. Ja na pewno pisać nie będę, bo wystarczająco zirytowało mnie kilkukrotne czyszczenie przeglądarki i logowanie, a gdy ta sama przypadłość trafiła się na telefonie, to po trzecim podejściu z czyszczeniem, chciałam już nim rzucać. Jeśli maiłabym napisać do supportu i dostać standardową wiadomość o czyszczeniu cache i zmianie przeglądarki to skończyło by się to źle dla mojego zdrowia i kto wie czy też dla zdrowia innych.

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rano u mnie panika, pojawił się ten mało przyjemny komunikat.
    Przyszedł mi do głowy głupi pomysł który zadziałał.
    Po zalogowaniu zamiast kliknąć ikonkę GRAJ, zamknąłem przeglądarkę, odpaliłem ponownie a grę uruchomiłem z ulubionych w przeglądarce gdzie wskakuję na wyspę a nie na stronę główną.
    Może to przypadek a może to jakieś rozwiązanie dlatego piszę.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To całkiem możliwe, jak to kiedyś ktoś tłumaczył, po pierwszym zalogowaniu pojawiają się ciasteczka (czy może nie ciasteczka, tylko coś tam w cache), one przypisują do serwera (każdy ze światów/serwerów ma kilka serwerów fizycznie obsługujących grę). Gdy się logujemy po raz kolejny to trafiamy na ten sam serwer co poprzednio. Dlatego problem można "rozwiązać" poprzez kasowanie danych przeglądarki, gdy się będziemy logować na "czystej" przeglądarce to zostaniemy losowo przypisani do któregoś serwera, czasem trafimy na inny, a czasem niestety ponownie na ten niedziałający.
    Obstawiam że do ulubionych w przeglądarce masz przypisany inny serwer niż wchodząc przez ikonę graj, dlatego się udało.

    Tak czy inaczej, widać po tym nagłym nawrocie problemu, że system BB, przerzucający na działający serwer, przestał działać prawidłowo.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kochani Gracze ten problem występuje od dawien dawna i to na wszystkich serwerach zamiast zając się zmienianiem zasad mogli by zająć się właśnie tym problemem ale cóż jak są tak marni pro gramatycy chyba ze to jest celowe działanie , ja wychodzę ze stwierdzenia jak nie umie to nie cisnę się to takiej pracy

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.