Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później.

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lagi (skaczące po mapie generałowie, przegrane walki pomimo że dało się odwrót, kilkukrotne wysyłanie tego samego odkrywcy lub geologa) oraz niemożliwość zalogowania się na serwer to bolączka tej gry od 2012, mamy już 2016 i ciągle ten sam problem
    pisanie do suportu pomaga tyle co homeopatia
    ziemniaków do serwerów powinni dołożyć ale wiecie
    w ubisofcie ma się zgadzać kasa a całą resztę mają w 4 literach że ich produkty są niedopracowane to już ich mało obchodzi póki kasa płynie )
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 30.01.2016 o 12:51

  2. #12
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    W razie takich problemów proszę użyć polecenie z Wiersza Poleceń (CMD):
    IPCONFIG /FLUSHDNS

    lub zweryfikować IP serwera do którego łączycie się z adresem gracza, który takich problemów nie ma. Źródło problemu może leżeć po stronie serwera DNS dostawcy internetu, o ile z tego serwera korzystacie, albo w ogólnie serwera DNS z którego korzystacie.

    nie wiem jak by to mialo pomoc w przypadku gdy wchodzimy do jakiegos gracza a taki komunikat otrzymujemy - oczywiscie u siebie i do innych znajomych mozna wejsc nie ma zadnego problemu a sa jednostki ktorym sie pojawia ten problem i ani on nie moze sie zalogowac ani do nie go na wyspe nie mozna wejsc wiec problem definitywnie nie lezy po stronie klienta tylko po stronie BB
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Muss Zobacz posta
    Lagi (skaczące po mapie generałowie, przegrane walki pomimo że dało się odwrót, kilkukrotne wysyłanie tego samego odkrywcy lub geologa) oraz niemożliwość zalogowania się na serwer to bolączka tej gry od 2012, mamy już 2016 i ciągle ten sam problem
    pisanie do suportu pomaga tyle co homeopatia
    ziemniaków do serwerów powinni dołożyć ale wiecie
    w ubisofcie ma się zgadzać kasa a całą resztę mają w 4 literach że ich produkty są niedopracowane to już ich mało obchodzi póki kasa płynie )
    Kilkukrotne wysyłanie geologów itp to niestety raczej wina netu. Też to mam i właśnie wina jest po stronie internetu. Tak samo ludzik z młotkiem jak wyskakuje to z tego samego powodu. Pomimo tego, ze modem mi świeci dobrze to gdy wyskoczy ludzik z młotkiem to net na innych urządzeniach też zamula.
    Co do komunikatu o uszkodzeniu serwera z przyczyn technicznych to zawsze wchodzę bezpośrednio do gry z pominięciem strony głównej i wtedy go nie mam. Ale za to zdarza się on już podczas samej gry np przy przechodzeniu z mapki na mapke. Nie jest to często ale tak ze 2-3 razy w tygodniu to wyskakuję.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od około 12h mam problem z logowaniem do gry w świecie Czarci Gaj
    "W tym obszarze wystąpił błąd. Proszę spróbować później."

    Dodam, że przerwało mi w nocy przygodę w której straciłem masę wojska, a dostałem tylko surowce, bez punktów doświadczenia ;/

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Kilkukrotne wysyłanie geologów itp to niestety raczej wina netu. Też to mam i właśnie wina jest po stronie internetu.
    Nie to jest tylko i wyłącznie wina przeciążonych serwerów po stronie TSO lub ich łącz nie internetu reszta internetu działa poprawnie

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Możecie się zalogować na Słoneczny ????

  7. #17
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    nie wiem jak by to mialo pomoc w przypadku gdy wchodzimy do jakiegos gracza a taki komunikat otrzymujemy - oczywiscie u siebie i do innych znajomych mozna wejsc nie ma zadnego problemu a sa jednostki ktorym sie pojawia ten problem i ani on nie moze sie zalogowac ani do nie go na wyspe nie mozna wejsc wiec problem definitywnie nie lezy po stronie klienta tylko po stronie BB
    Trochę zamotałeś swoją wypowiedź. Czytam kilka razy aby ją zrozumieć.
    Jeżeli jednak dobrze Cię zrozumiałem to:
    1. Gracz A na świecie X na swoim komputerze przy próbie uruchomienia gry otrzymuje komunikat: "Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później."
    2. W tym samym czasie gracz B na świecie X też próbuje uruchomić grę (nie był wcześniej zalogowany) i uruchomił grę.
    3. Dla weryfikacji gracz A próbuje uruchomić grę na komputerze gracza B i też otrzymuje komunikat "Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później.".
    Czy to chciałeś napisać?

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Złota Góra
    To jest coś co do tej pory nazywało się uszkodzonym obszarem serwera. Efekt jest taki jak wtedy, tylko komunikat inny.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez adriana8899 Zobacz posta
    To jest coś co do tej pory nazywało się uszkodzonym obszarem serwera. Efekt jest taki jak wtedy, tylko komunikat inny.
    nie to nie jest taki efekt

    niedawno bylem na wyspie znajomego wszystko ok wszedlem wyszedlem on byl offline teraz sie pojawil proboje sie zalogowac i mowi ze mu taki komunikat wyskoczyl ja proboje do niego wejsc i jest :

    wiec zadna akcja nie zostala wykonana na wyspie a uszkodzony obszar byl wynikiem jakiejs akcji ....

    pozatym to trwa pare - kilkadziesiat minut i potem mozna wejsc

    ps minelo 20 minut i juz mozna do niego wejsc
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 31.01.2016 o 08:41
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    witam mam dokladnie taki problem ale juz minelo 30 minut i nadal jest to samo , czy ktos to naprawi ?? czy tak sie dzieje po zakupie diamentów ??

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.