Zobacz wyniki ankiety: czy chcesz aby reset zadań gildii był w dzień

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak chcę aby można było nastawić trudniejszych produkcji surowców/broni na noc

    41 66.13%
  • Nie chcę takiej zmiany jest dobrze jak jest

    21 33.87%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: zmiana czasu resetu zadan

  1. #21
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Zdecydowanie nie musisz tylko sama chcesz Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś aż tak wszystkich pilnował dla kilku monetek
    Jeśli chce się dostawać ponad 200 monet za zadanie, to bez monitorowania nie da rady. Widać mało słyszałaś, więcej gildii monitoruje wykonywanie zadań. Po prostu są takie gdzie akcentuje się robienie zadań i takie gdzie po prostu się jest.

  2. #22
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    ja tez monitoruję zg i to nie jest dla kilku monetek, a dla dobrego funkcjonowania gildii.
    jak masz dużą gildię, to nie wyłapiesz "na oko" kto zg robi, a kto żeruje na innych. teraz system zmienili i kto nie zrobi zg, ten nie dostaje monet, ale z drugiej strony, zaniża ilość monet możliwą do ugrania.
    bez notatek, nie wyłapiesz, kto notorycznie olewa zg, a komu tylko się przydarzyło.
    jedna osoba bardzo nie zaszkodzi, ale więcej i owszem.

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jeśli chce się dostawać ponad 200 monet za zadanie, to bez monitorowania nie da rady. Widać mało słyszałaś, więcej gildii monitoruje wykonywanie zadań. Po prostu są takie gdzie akcentuje się robienie zadań i takie gdzie po prostu się jest.
    Ja to trochę inaczej rozdzielam. Są gildie gdzie się gra dla przyjemności i jest reszta. Ps nie piszę tego dlatego, że nie robię, bo przez ostatnie 7 miesięcy nie zrobiłam 2 zadań tylko po prostu lubię spokojne, bezstresowe gildie.

  4. #24
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ja to trochę inaczej rozdzielam. Są gildie gdzie się gra dla przyjemności i jest reszta. Ps nie piszę tego dlatego, że nie robię, bo przez ostatnie 7 miesięcy nie zrobiłam 2 zadań tylko po prostu lubię spokojne, bezstresowe gildie.
    Ale to czy ta reszta gildii która nie opiera się na spokoju jest jakaś gorsza?

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Ale to czy ta reszta gildii która nie opiera się na spokoju jest jakaś gorsza?
    Tego nie napisałam. Po prostu dla mnie gra jest dla relaksu. Ciśnienie w grze jakby mija się z celem samej gry A wysyłąnie codziennie pw z info o zrobieniu zadania to już coś jak przedszkole. Podziwiam osoby, które to robią za cierpliwość, ale nijak nie rozumiem po co Nie lepiej zamiast to podliczać porobić sobie jaja na czacie i uśmiechnąć się, zamiast się spinać o zadanka? Ps nie narzucam swojego zdania, wiem, ze niektórzy maja inne, ale o wysyłaniu codziennego potwierdzenia zrobienia to serio 1 raz tu usłyszałam

  6. #26
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Tego nie napisałam. Po prostu dla mnie gra jest dla relaksu. Ciśnienie w grze jakby mija się z celem samej gry A wysyłąnie codziennie pw z info o zrobieniu zadania to już coś jak przedszkole. Podziwiam osoby, które to robią za cierpliwość, ale nijak nie rozumiem po co Nie lepiej zamiast to podliczać porobić sobie jaja na czacie i uśmiechnąć się, zamiast się spinać o zadanka? Ps nie narzucam swojego zdania, wiem, ze niektórzy maja inne, ale o wysyłaniu codziennego potwierdzenia zrobienia to serio 1 raz tu usłyszałam
    to jeszcze wytłumacz mi jaki jest sens bycia w gildii ?
    to co opisujesz nie wymaga mieć TAGa przed nickiem
    a jeśli chodzi o czat/pisanie są inne sposoby IRC/FB/Onet ...

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ja to trochę inaczej rozdzielam. Są gildie gdzie się gra dla przyjemności i jest reszta. Ps nie piszę tego dlatego, że nie robię, bo przez ostatnie 7 miesięcy nie zrobiłam 2 zadań tylko po prostu lubię spokojne, bezstresowe gildie.
    Zapytam z ciekawości: a jak inni z Twojej gildii wypadają w temacie wykonywania zadań?
    Jak często zadanie gildii wisiało przez kilka dni?

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    to jeszcze wytłumacz mi jaki jest sens bycia w gildii ?
    to co opisujesz nie wymaga mieć TAGa przed nickiem
    a jeśli chodzi o czat/pisanie są inne sposoby IRC/FB/Onet ...
    A taki, ze gildie sobie pomagają w drobnych rzeczach jak rzucenie premii czy pożyczka


    Cytat Zamieszczone przez romsheff Zobacz posta
    Zapytam z ciekawości: a jak inni z Twojej gildii wypadają w temacie wykonywania zadań?
    Jak często zadanie gildii wisiało przez kilka dni?
    A tak z ciekawości to Ci odpowiem, ze tak ze 2 w tygodniu schodziły i nie słyszałam, żeby ktoś z tego powodu lamentował Baaaaaaa jak jestem w tej gildii 7 miesięcy tak nigdy nie widziałam 1go sporu. Za to w poprzedniej gildii robiącej zadania wytrzymałam aż tydzień, co się weszło to akurat o coś się kłócili Nie na moje nerwy... A co do monetek jak braknie to się kupi, jak niższemu lvlowi braknie też mu się skołuje, żaden problem.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    A tak z ciekawości to Ci odpowiem, ze tak ze 2 w tygodniu schodziły i nie słyszałam, żeby ktoś z tego powodu lamentował Baaaaaaa jak jestem w tej gildii 7 miesięcy tak nigdy nie widziałam 1go sporu. Za to w poprzedniej gildii robiącej zadania wytrzymałam aż tydzień, co się weszło to akurat o coś się kłócili Nie na moje nerwy... A co do monetek jak braknie to się kupi, jak niższemu lvlowi braknie też mu się skołuje, żaden problem.
    Dla mnie 2 zadania w tygodniu to porażka, ale każdy gra jak lubi. Kwestia zebrania osób o podobnych celach.
    Są osoby, które nie należą do żadnej gildii i też się da grać.
    Na początku mojej gry trafiłem do gildii, gdzie nawet szefowa nie robiła zadań i sobie wisiały w nieskończoność.

    A jaki macie procent wykonania zadań po wprowadzeniu zmian?

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przy 54 osobach średnio coś koło 100 jest rozsyłanych. Póki co to wiadomo nie każdy wszystkie budynki ma Sama w tej chwili postawiłam już kilka badziewnych budynków, których nie miałam od 2 lat tylko dla tych zadań

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.