Zobacz wyniki ankiety: czy chcesz aby reset zadań gildii był w dzień

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak chcę aby można było nastawić trudniejszych produkcji surowców/broni na noc

    41 66.13%
  • Nie chcę takiej zmiany jest dobrze jak jest

    21 33.87%
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: zmiana czasu resetu zadan

  1. #1
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj

    zmiana czasu resetu zadan

    czy jestes za tym aby reset zadan gildii byl w dzien np o 10 rano 12 w poludnie

    A. Tak chcę aby można było nastawić trudniejszych produkcji surowców/broni na noc
    B. Nie chcę tej zmiany jest dobrze jak jest

    zmiana kosmetyczna ale gracze narzekaja ze jak sie loguja wieczorem to nie moga fizycznie zrobic zadania bo brak czasu inie wyprodukuje sie a nawet jak sie wyprodukuje to nie kazdy siedzi do 23-24 zeby zamknac u siebie zadanie gildii

    dzieki zadaniu ktore by sie konczylo w dzien kazdy kto loguje sie wieczorem otrzymujac zadanie z wyprdukowaniem czegos czego produkcja wymaga wiecej czasu moze wieczorem zebrac surowce potrzebne do produkcji zadbac o to zeby jakis znajomy z prmeium wrzucil premke i jesli trzeba zeby sie zatrzymala produkcja np po 6 h jak bedzie jeszcze spal produkcja sie zatrzymala w sposob grawitacyjny wtedy wstaje rano szybkie logowanie klika zaakceptuj zadanie rano i mozna sie wylogowac

    (sposob grawitacyjny jesli ktos ma wyprodukowac np 100 sztabek tytanu a bufuje np bufkiem x 2 to zostawia 100 rudy tytanu w magazynie mozna 110 dla pewnosci a reszte wysylamy do znajomego za milion granitu i wiemy ze po przerobieniu 110 nie bedzie wiecej przerabiac po tym kursie )

    ps w sumie reset moze byc i wieczorem np o 20 - 21 wtedy ci co loguja się tylko wieczorem maja szansę zdarzyć na zmianę zg i maja 24h na zrobienie
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 29.01.2016 o 06:45
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja jestem zdania że jedyne co jest OK z tym nowym systemem ZG, to to ze nic. Jak dla mnie to o kant dupy rozbić. Ja wracam do domu z pracy o 23. Zadania z dupy. Ceny z kosmosu. Innym może się to podobać. Ale Polacy już tak mają, ze im bardziej ktoś ich kopnie w dupę tym bardziej zaprzeczają temu zajściu.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zrozum, że są ludzie i to wcale niemało którym generalnie te zmiany się podobają. ZG wymagają jeszcze kilku zmian i są ze strony graczy konstruktywne propozycje tych zmian.
    Rozumiem i szanuję Twoją ocenę nowej wersji (jakiekolwiek wprowadzi się zmiany zawsze znajdą się ludzie którym się one nie spodobają) ale daruj sobie totalną krytykę i obrażanie ludzi, którym one się podobają.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Same zmiany sa dobre Tylko ze jak zawsze wykonanie lezy...

  5. #5
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Piotrze mnie nikt w cztery litery nie kopną ale jedynie widzę że co BB nie zrobi to masz ogromny żal za wszystko. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Też pracuję, do tego mam małe dziecko i jedynie w weekendy albo nocami mogę trochę pograć ale nie narzekam, że czegoś nie zrobię. Tak to już jest kto ma więcej czasu ten zawsze w grach online jest do przodu, po to one są.

    Pozdrawiam ;-)

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Zapraszam do głosowania i jeszcze raz podkreślę jak bardzo ważne są dla nasz Wasze sugestie. Dobry feedback, zły feedback, wszystko pomaga!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej,
    może 10 rano to przesada, ale coś pomiędzy 12-15, to dobry czas, może by tak dać +12 do GMT, i po kłopocie
    inne wyjście to zmniejszyć wymagania o co najmniej 50%, bo 500 sztuk prochu, to hoho...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    tak naprawdę zawsze znajdzie się osoba niezadowolona z ustalonej godziny wiec nie rozumiem po co to robicie? jak dacie 12 to ludzie którzy grają od rana będą protestować

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kriss80 Zobacz posta
    Piotrze mnie nikt w cztery litery nie kopną ale jedynie widzę że co BB nie zrobi to masz ogromny żal za wszystko. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Też pracuję, do tego mam małe dziecko i jedynie w weekendy albo nocami mogę trochę pograć ale nie narzekam, że czegoś nie zrobię. Tak to już jest kto ma więcej czasu ten zawsze w grach online jest do przodu, po to one są.

    Pozdrawiam ;-)
    Czemu mam zal? Mam żal tylko w sprawie ZG... Dlaczego piszesz że ze wszystkim?

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A ja jestem zdania że jedyne co jest OK z tym nowym systemem ZG, to to ze nic. Jak dla mnie to o kant dupy rozbić. Ja wracam do domu z pracy o 23. Zadania z dupy. Ceny z kosmosu. Innym może się to podobać. Ale Polacy już tak mają, ze im bardziej ktoś ich kopnie w dupę tym bardziej zaprzeczają temu zajściu.
    z tego co piszesz rozumie że pracujesz od 15 do 16 godz jesteś wytrzymały

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.