Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79

Wątek: Zmiany w grze - 28.01.2016 - opinie

  1. #31
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    nie uwierzyłabyś ile osób modernizuje / kupuje nowy sprzęt pod jakiś tytuł
    Wiem, że składa się np pod Wiedźmina albo Assassin's Creed i że ludzie potrafią wywalić w tym celu grube tysiące - sama znam takich

    Ale gdzie TSO do tych gier... To trochę tak jakbyś odnawiając szopę na narzędzia (TSO) wynajął artystę malującego na ścianach freski (wypasiony sprzęt) za grubą kasę Inna sprawa gdy ktoś jest zakręcony na punkcie gier. Jednak wielką grupą pośród graczy na TSO są osoby klikające sobie po prostu tylko w tą gierkę dla relaksu wieczorem albo dla zabicia czasu w pracy

  2. #32
    Borowiak01
    Witam. W związku ze zmianą w grze odnośnie braku cotygodniowej konserwacji chciałbym się dowiedzieć, czy i Wy macie również problem z zalogowaniem się do gry? Mi pokazuje, że serwer jest przeciążony, ekran startowy ma kolor niebieski i okienko na tym tle. Czy to jest problem ogólny czy tylko tak dzieje się u mnie?

  3. #33
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie jest ok. Ale z tego co czytałam na forum to dziś Dolina ma jakies problemy - ostatnio BB nie lubiło Złotej, teraz padło na Was. Pytanie kto zostanie wylosowany następny

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    patrząc przez pryzmat awarii na dolinie to aż się wierzyć nie chce.. że konserwy już nie będzie...

  5. #35
    Borowiak01
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    U mnie jest ok. Ale z tego co czytałam na forum to dziś Dolina ma jakies problemy - ostatnio BB nie lubiło Złotej, teraz padło na Was. Pytanie kto zostanie wylosowany następny
    Mam nadziej, że nie będzie żadnych problemów, czy to u Was czy u nas, i po drugie, mam nadzieję, że dadzą za to rekompensatę w klejnotach

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Borowiak01 Zobacz posta
    Mam nadziej, że nie będzie żadnych problemów, czy to u Was czy u nas, i po drugie, mam nadzieję, że dadzą za to rekompensatę w klejnotach
    Pomarzyć można, a na premium szkoda tracić kase, bo i tak się nie wykorzysta Przy farcie 500 omni dostaniemy pewnie:P

  7. #37
    Początkujący Osadnik Awatar Mortycjusz74
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nic tylko ....ta gre
    mam juz tego chyba dosyc
    proponuje tego nie naprawiac bedzie łatwiej zrezygnowac

  8. #38
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Pomarzyć można, a na premium szkoda tracić kase, bo i tak się nie wykorzysta Przy farcie 500 omni dostaniemy pewnie:P
    Ja akurat problemów nie miałam. Co do rekompensat to chyba nic nie dawali. Tyle co zwrot domków z ostatniego dnia kalendarza gwiazdkowego jak ktoś nie mógł się zalogować. Cieszcie się, że nie ma akurat eventu bo jeśli bedą Wam tak naprawiać jak na Siódemce to poczekacie sobie parę dni

  9. #39
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez oremi Zobacz posta
    patrząc przez pryzmat awarii na dolinie to aż się wierzyć nie chce.. że konserwy już nie będzie...

    Będą odbywały się aktualizacje.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem ciekaw ile jeszcze konserw, aktualizacji czy innych poprawek potrzeba, żeby w końcu zakładka szept przestała migać bez sensu, skoro nikt nie pisze.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.