Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: Zmiany w grze - 28.01.2016 - opinie

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 28.01.2016 - opinie

    Witam.

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 25.01.2016 o 16:38

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    a co z kopalniami żelaza na archipelagu mam 3 obok siebie w 1 miejscu

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2015
    Posty
    37
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a co z przygodami się stanie jak nie w menu gwiazdy?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moi super wyszkoleni szczęśliwi odkrywcy do poszukiwania artefaktów, po aktualizacji przynoszą przeważnie jedną premie w postaci półmisków, koszyków cioci, albo wypasionych kanapeczek z serem. Brawo BB

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masz pecha.
    I to nie jest ironia.
    W sumie dziennie mam 17 (2x4 szybcy i 3x3 zieloni) poszukiwań artefaktów i nie zauważyłem, żeby jakoś zwiększyła się ilość najtańszych bufów.
    Potrafią przez 2-3 dni nie przynieść ani jednej torby śniegu, potrafią w jeden dzień 3-4 przynieść. Uroki rachunku prawdopodobieństwa.
    To tylko kolejna teoria spiskowa.

  6. #6
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Punisher_King Zobacz posta
    a co z przygodami się stanie jak nie w menu gwiazdy?
    chodzi o, że był problem z wywalaniem niechcianych przygód, nie że zostaną przemieszczone

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    chodzi o, że był problem z wywalaniem niechcianych przygód, nie że zostaną przemieszczone

    Dokładnie tak!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ostatnio często i gęsto sypało mi błędami, kiedy zostawiałem przeglądarkę na innej karcie na dłuższy czas. Wracając do settlersów gra się zacinała na amen, a kiedy wrzeszczcie ruszyła wyskakiwał błąd o nieudanej aktywacji obszaru serwera, czy jakoś tak. Może coś się zmieni teraz

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Ostatnio często i gęsto sypało mi błędami, kiedy zostawiałem przeglądarkę na innej karcie na dłuższy czas. Wracając do settlersów gra się zacinała na amen, a kiedy wrzeszczcie ruszyła wyskakiwał błąd o nieudanej aktywacji obszaru serwera, czy jakoś tak. Może coś się zmieni teraz
    mam dokładnie to samo, wystarczy przejść na inna zakładkę i po kilkunastu minutach wracając otrzymuje się zawieche i nieudaną aktywacje obszaru, wcześniej takie coś nie występowało można było nawet pół dnia spędzić robiąc co innego i wracając do tso nic sie nie działo, teraz tragedia nawet co pół godziny relog jest konieczny, do tego przy ataku generałami jak nie jesteśmy na zakładce tso to nie słuchać aby cokolwiek sie działo, dopiero po tym jak sie przejdzie do zakładki z tso mamy wszytkie dziwęki naraz ataków/wygranych/przegranych bitew strasznie jest to upierdliwe, u mnie to sie dzieje na Chrome
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 26.01.2016 o 12:27

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    mam dokładnie to samo, wystarczy przejść na inna zakładkę i po kilkunastu minutach wracając otrzymuje się zawieche i nieudaną aktywacje obszaru, wcześniej takie coś nie występowało można było nawet pół dnia spędzić robiąc co innego i wracając do tso nic sie nie działo, teraz tragedia nawet co pół godziny relog jest konieczny, do tego przy ataku generałami jak nie jesteśmy na zakładce tso to nie słuchać aby cokolwiek sie działo, dopiero po tym jak sie przejdzie do zakładki z tso mamy wszytkie dziwęki naraz ataków/wygranych/przegranych bitew strasznie jest to upierdliwe, u mnie to sie dzieje na Chrome
    Mam to samo, ale czas występowania problemu to już chyba w miesiącach można liczyć, w sumie mocno irytujące. Też gram na chrome.

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.