Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79

Wątek: Zmiany w grze - 28.01.2016 - opinie

  1. #41
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Jestem ciekaw ile jeszcze konserw, aktualizacji czy innych poprawek potrzeba, żeby w końcu zakładka szept przestała migać bez sensu, skoro nikt nie pisze.
    To akurat nie jest bez powodu. Szept mruga jeśli ktoś pisał gdy byłeś wylogowany. I niech miga, jak dla mnie powinno isę tylko dostawać wtedy powiadomienie kto szeptał (coś na tej samej zasadzie jak sms od operatora o nieodebranym połączeniu)

  2. #42
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez streaker Zobacz posta
    Jestem ciekaw ile jeszcze konserw, aktualizacji czy innych poprawek potrzeba, żeby w końcu zakładka szept przestała migać bez sensu, skoro nikt nie pisze.
    Zapewne niedługo to przestanie być bugiem, bo twórcy gry stwierdzą że jest to zamierzone działanie, żebyś wiedział że ktoś do ciebie szeptał jak byłeś offline.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Zapewne niedługo to przestanie być bugiem, bo twórcy gry stwierdzą że jest to zamierzone działanie, żebyś wiedział że ktoś do ciebie szeptał jak byłeś offline.
    Wczoraj wylogowałem się ok. 23:00, z nikim nie rozmawiałem ani nie robiłem żadnej przygody. Dzisiaj się zalogowałem rano i zakładka "szept" miga. JAkoś nie wierzę że w między czasie ktokolwiek do mnie coś pisał. A nawet jeśli, to co mi po tym, skoro nie wiem nawet kto.

  4. #44
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pierwsze - jaki jest sens informacji, że ktoś do nas szeptał gdy nas nie było skoro nie wiemy kto to?
    Po drugie - miganie jest upierdliwe a usunięcie lekko kłopotliwe. Zwykle piszemy byle co do kogoś, kogo nie ma i miganie znika. Tyle, że nasz znajomy po zalogowaniu ma migający szept i stara się go pozbyć przez wysłanie wiadomości do kolejnego nieobecnego. Ot taki łańcuszek

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Najprostszym sposobem na usunięcie migającej zakładki jest szepnięcie do siebie przez komendę: /w twój_nick treść.

  6. #46
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez michlla Zobacz posta
    Najprostszym sposobem na usunięcie migającej zakładki jest szepnięcie do siebie przez komendę: /w twój_nick treść.
    Prostszym kliknięcie w nieobecnego znajomego i wpisanie jednej litery
    U nas miganie znika, pojawi się u niego

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Prostszym kliknięcie w nieobecnego znajomego i wpisanie jednej litery
    U nas miganie znika, pojawi się u niego
    Dlatego warto mieć w znajomych kogoś kto zrezygnował z grania

  8. #48
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    widzę że nie ma tematu do dyskusji o jutrzejszych zmianach, tak, więc dziś ostatnia szansa na postawienie budynków, gdzie już jutro nie będzie można, bo elementy mapy nie będą sie dały usuwać dekoracjami

  9. #49
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    widzę że nie ma tematu do dyskusji o jutrzejszych zmianach, tak, więc dziś ostatnia szansa na postawienie budynków, gdzie już jutro nie będzie można, bo elementy mapy nie będą sie dały usuwać dekoracjami
    Co artysta miał na myśli?

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niektóre krzaczory da się ponoć przesunąć jak postawisz na nich ozdóbkę.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.