Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79

Wątek: Zmiany w grze - 28.01.2016 - opinie

  1. #11
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    to po ich poprawce z kiedyś tam...
    gra sie miała "wylogować" chyba po godzinie nieaktywnosci, ale wyszło, jak wyszło i jak nie przeskakuje co chwile na grę, to potem po powrocie mnie rozłącza.

    oczywiście do momentu przejścia na grę, dla innych nadal jestem widoczna jako zalogowana, sa jakies tam okna z szeptami, których nie da się przeczytają i odpowiedzieć, bo wszystko idzie w kosmos.
    mało tego, gra sie jakimś sposobem włączy i mimo, ze my nadal patrzymy na okno "odśwież", to dla innych znowu jesteśmy dostępni i niemili, i niegrzeczni, bo dlaczego im nie odpowiadamy, mimo, że jesteśmy...

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    to po ich poprawce z kiedyś tam...
    gra sie miała "wylogować" chyba po godzinie nieaktywnosci, ale wyszło, jak wyszło i jak nie przeskakuje co chwile na grę, to potem po powrocie mnie rozłącza.
    To jest zrobione albo po stronie tso (zawieszanie nieaktywnej sesji) albo to jakis mechanizm flasha do zwalniania zasobow w nieuzywanych aplikacjach.

    Prosty fix na to to korzystac z kilku okien przegladarki i trzymac TSO w glownej zakladce swojego okna, nawet jesli chodzi w tle. U mnie to w 100% przypadkow utrzymuje sesje nawet przez kilkanascie godzin i zrywa tylko jesli polaczenie z netem sie zacznie krztusic.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    możliwe że to problem z przeglądarką a mianowicie mechanizmem odświeżania gdyż podobny efekt mam na javascripcie jak zminimalizuje grę

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Proponuje wprowadzić zadanie Gildii oczekujące, bo do tej pory wiadomo było co nas czeka, a teraz ciężko ustalić co będzie w dniu jutrzejszym, na co się przygotować.
    Ułatwiło by to wykonywanie zadań. Póki co niektóre zadania są niemożliwe do wykonania.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam.

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ja już 5 dzień obozy na wyspie podbijam i nie mogę. Generałowie 5 dzień nie wracają do domu W Gildii wiszę bo mam przygody do zrobienie, a nie mam czym Grę niedawno zaczęłam i już przygody mam do robienia ? pytam czym ? nie mam przygód. Po to do małej Gildii poszłam żeby przygód nie robić

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Wycofajcie robienie przygód dla małch Gildii

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zadania powinny być zróżnicowane względem lvl a nie liczebności osób w gildii, bo czy ktoś ma 55lvl w małej gildii czy dużej to jakie to ma znaczenie, przecież gospodarkę rozwija się pod siebie nie pod gildie

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponuję wprowadzić aby info o wszelkich akcjach typu dodane zasoby do domu władyki, znalezienie surowca przez geologa i itp. nie pojawiały się w leweym górnym rogu zasłaniając infor i ilości populacji i wojska tylko aby były pod miejscem gdzie są guziki settings pod avatarem.

  9. #19
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To też popieram. No i by się przydało by zadania typu zrób przygodę X nie mogły się załączyć gdy robi się przygodę Y, albo koszary są w rozbudowie.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cmo1 Zobacz posta
    Proponuje wprowadzić zadanie Gildii oczekujące, bo do tej pory wiadomo było co nas czeka, a teraz ciężko ustalić co będzie w dniu jutrzejszym, na co się przygotować.
    Ułatwiło by to wykonywanie zadań. Póki co niektóre zadania są niemożliwe do wykonania.
    popieram pełną gębą, jak wejdę w krawca, to nie ma sazns abym bez kupna lotu zrobił inną przygodę. Więdząc o niej wcześniej krawca mógłbym odłożyć

    Cytat Zamieszczone przez Gunnar_DCXCVI Zobacz posta
    Proponuję wprowadzić aby info o wszelkich akcjach typu dodane zasoby do domu władyki, znalezienie surowca przez geologa i itp. nie pojawiały się w leweym górnym rogu zasłaniając infor i ilości populacji i wojska tylko aby były pod miejscem gdzie są guziki settings pod avatarem.
    popieram

    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    To też popieram. No i by się przydało by zadania typu zrób przygodę X nie mogły się załączyć gdy robi się przygodę Y, albo koszary są w rozbudowie.
    nie wiem co się stało, ale same dobre pomysly - popieram

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.