Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Badania???

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia

    Badania???

    Co z pomysłem badań generałów i całej wyspy?
    Miał być ten system dodany i cisza już od dawna.
    Czekam na odpowiedź Penelope

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Zapewne zrezygnowali z powodu braku pomyslow na drzewko generalow

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Zapewne zrezygnowali z powodu braku pomyslow na drzewko generalow
    pomyslow to oni zwykle maja od groma, a to, ze wiekszosc z nich mozna wyrzucic do kosza nie powoduje, ze nie moga sie pojawic chocby na testowym ;p

    imho oni raczej sa po prostu zajeci wymyslaniem szybszych wersji istniejacych budynkow na tyle, ze nie starcza im mocy przerobowych na cokolwiek faktycznie nowego.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    pomyslow to oni zwykle maja od groma, a to, ze wiekszosc z nich mozna wyrzucic do kosza nie powoduje, ze nie moga sie pojawic chocby na testowym ;p

    imho oni raczej sa po prostu zajeci wymyslaniem szybszych wersji istniejacych budynkow na tyle, ze nie starcza im mocy przerobowych na cokolwiek faktycznie nowego.
    Ja jestem przekonany, że oni mają od lat masę gotowych rozwiązań, między innymi drzewko generałów, czy łączenie przygód w gwieździe, tyle że dawkują to w wyrachowany sposób.
    Ale pytanie jest zasadne, też się chętnie dowiem

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Ja jestem przekonany, że oni mają od lat masę gotowych rozwiązań, między innymi drzewko generałów, czy łączenie przygód w gwieździe, tyle że dawkują to w wyrachowany sposób.
    Ale pytanie jest zasadne, też się chętnie dowiem
    Dawkowanie nowosci w okresach czasu ktore dlugoscia przekraczaja zywotnosc przecietnej gry to jest raczej indolencja niz wyrachowanie.

    Ewentualnie podejmowanie duzego ryzyka marketingowego bazujac jedynie na tym, ze zawsze znajda sie jelenie ktorym taki model developmentu nie przeszkadza.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dawkowanie nowosci w okresach czasu ktore dlugoscia przekraczaja zywotnosc przecietnej gry to jest raczej indolencja niz wyrachowanie.
    I Ty i ja siedzimy tu już nieco dłużej niż żywotność przeciętnej gry. Albo nie tak trudno znaleźć tych jeleni albo gra jednak wykracza poza przeciętność.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Siedzimy to dobre okreslenie, bo poswiecania 5 min dziennie nawet przez rok czy dwa trudno nazwac aktywna gra czy wnioskowac na tej podstawie o zainteresowaniu nowosciami ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    system badań dla generałów został wprowadzony do gry 16.05.2017.
    BB_Alex pisał również, że planowane jest dodanie do gry innych drzew umiejętności.
    BB_Alex: Nie będzie drzewa umiejętności dla budynków, zamiast tego mamy kilka pomysłów do zaoferowania na inne drzewa umiejętności. Jest to tylko szkic, szczegóły muszą zostać dopracowane. Nie wiem, kiedy będziemy mogli skoncentrować się na tych pomysłach.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.