Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Kleje za zadania gildii

  1. #11
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    Albo tak jak wczoraj miałam - przejdź dzielnego krawca
    To zadanie to jeszcze pół biedy, na upartego można kupić drop lub pożyczyć go (jako wymiana: Ty dasz mi dziś, ja zrobię za 2 dni to Cię też zaproszę). Pomijam w tej chwili kwestię opłacalności, chciałabym skupić się na dostępnych opcjach.
    W przypadku produkcji kodeksów, jeśli ktoś ma już maksymalne koszty wykonania, przygotowanie jednego to nawet ponad tydzień czasu, zatem gdzie tu mówić o wyrobieniu się w 24h. Żeby zdążyć trzeba zakończyć za klejnoty albo ZG albo pojedyncze brakujące księgi.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Dopiero 3 dni od wprowadzenia zmian, nie miałam tych o których piszecie wyżej, ale pytanie czy ten kto układał te zadania ma pojęcie o grze??
    Ja rozumiem ze ma być trudniej, ale nie znaczy to ze nie do wykonania w ciagu 24h. Fajnie że mu to sobie piszemy ale przydałby się głos z góry i nie mam na myśli moderatora, inaczej to jest kolejne nasze marudzenie nic nikomu nie dające, a wniosek jest prosty jak się wam nie podoba to nie róbcie - to jest chyba myślenie BB

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    No ale co się stanie jak co jakiś czas ktoś nie zrobi zadania gildii ? NIC - także WYLUZUJCIE

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Dopiero 3 dni od wprowadzenia zmian, nie miałam tych o których piszecie wyżej, ale pytanie czy ten kto układał te zadania ma pojęcie o grze??
    Nie ma.

    Od >5 lat istnienia tej gry kazda kolejna zmiana pokazuje, ze ktokolwiek bierze sie za zmiany w tej grze ma sladowe (albo zerowe) pojecie co sie w niej dzieje ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja się zalogowałem, do końca zadania gildii 7 godzin, a tu wyprodukuj 500 prochu. W grze mogę być maks np. 3 godziny. Musialbym mieć trzy mlyny prochowe na 6 poziomie i premiować x4. Super zadania

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Nilfsen Zobacz posta
    No ale co się stanie jak co jakiś czas ktoś nie zrobi zadania gildii ? NIC - także WYLUZUJCIE
    To Ty sobie nie rób, i jak nie chcesz marudzić to sobie stąd idź. Bo na daną chwilę to marudzisz ze my marudzimy hipokryto.

    Ja się zalogowałem, do końca zadania gildii 7 godzin, a tu wyprodukuj 500 prochu. W grze mogę być maks np. 3 godziny. Musialbym mieć trzy mlyny prochowe na 6 poziomie i premiować x4. Super zadania
    Bo ty masz wydać 107 klejkow, a nie produkować proch. O to BB chodzi.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Bo ty masz wydać 107 klejkow, a nie produkować proch. O to BB chodzi.
    Dodam więcej. Najlepiej żeby kupił te klejnoty za złotówki. W tym tempie bez kopalń ludzie odkładający klejki z logowań szybko wyczyszczą się z zapasów i będą musieli doładowywać. To zadanie z prochem byłoby realne gdyby chodziło o 50 szt. Ale nie 500... Ewidentnie ktoś próbuje wyciągać z nas kasę...

  8. #18
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Świat się Wam zawali jak nie zrobicie raz czy dwa zadania Wyjdźcie trochę na dwór a nie "no life" i wieczne narzekania.
    Wszyscy by chcieli, żeby gry były za darmo a programiści brali pieniądze z "nieba". Ktoś tą pracę wykonuje lepiej czy gorzej ale zarobić też chce tak jak i Wy jak chodzicie do pracy czy będziecie chodzić.

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najprostszy sposob zarobienia to zrobienie produktu z ktorego ludzie chca korzystac, a nie unikaja korzystania, np. rezygnujac z robienia zadan.

    To jest dosc oczywiste, ale jak widac dla niektorych nie do przeskoczenia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakie są plany dla "nieatrakcyjnych zadań, których nikt nie chce wykonywać"?
    Jak już wcześniej zostało wspomniane. Będziemy to gruntownie obserwować. Wszystkie dane zostaną zgromadzone, następnie będziemy oceniać, które z zadań nie są wystarczająco atrakcyjne dla naszych graczy. Te zadania zostaną w przyszłości przerobione.
    To wytykajcie które zadania są be, może je zmienią lub zlikwidują.
    Ale nie płaczcie a jak słyszę, że zrobili to żeby kasę wyciągnąć to nie mogę.
    Zrobili to tak, bo nie znają realiów gry i szukanie podtekstów w ich działaniu to takie małe tworzenie teorii spiskowych.
    Jeżeli gamoń się potknie i zbije wazon to znaczy że gamoń i zbił wazon bo się potknął a nie że się potknął żeby zbić wazon

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.