Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą zadania gildii z Kodeksami

Głosujących
224. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za usunięciem tego zadania

    163 72.77%
  • Jestem za zmianą zadania na Manuskrypt

    48 21.43%
  • Nie chcę zmian

    17 7.59%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zadanie Gildii - Zrobić 1 Kodeks

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak ktoś mógł wpaść na tak kretyński pomysł, żeby dodać kodeks do zg?
    gtrzeba usunąć i tyle, kodeks na 6lvl to 14h, a jeżeli ktoś nie ma tomów i manuskryptów to się nigdy nie wyrobi.
    "Everybody lies"

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Mam zrobić 5 skryptów i tom (w 6h od logowania) albo zapłacić 107 klejek za 13mg :/
    Nie wiem w co się walneli ale musiało być naprawdę mocno , albo to kolejny "doskonały" plan na wydojenie z nas klejek
    Kretynizm czy premedytacja ??

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Dantex_Czcigodny Zobacz posta
    Mam zrobić 5 skryptów i tom (w 6h od logowania) albo zapłacić 107 klejek za 13mg :/
    Nie wiem w co się walneli ale musiało być naprawdę mocno , albo to kolejny "doskonały" plan na wydojenie z nas klejek
    Kretynizm czy premedytacja ??
    Myślę, że pomysłodawca nie gra w grę a programista tylko to zakodował bezmyślnie

    BTW. Jak sie okazuje, jest takie samo zadanie z Tomami, mniej ale także absurdalne. Więc myślę że można śmiało ten wątek i ankiete podpiąć pod to że Tomy też zamienić na Manuskrypt lub usunąć całkiem.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Usunąć i to jeszcze dziś Trzeba aż glosowania nad tak oczywista rzeczą, programiści rozumu nie maja czy czy musza się podeprzeć wynikami demokratycznego głosowania. Jakby trzeba było to mogę do prezydenta napisać żeby dopisał to pytanie do następnego referendum

  5. #15
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do pewnych zadań trzeba się przygotować odpowiednio wcześniej a nie płacz, że za trudne, że 14h się robi (użyj premii a będzie połowa), że trzeba skasować!!
    i decyzja, to zadanie zrobię, a to odpuszczę, przecież nie ma musu wykonać 360 zg w roku... co za lamy tu graja? tak źle tak niedobrze, w szkole tez dzieci tak narzekają na matematyczkę że ją skasują za zbyt trudne zadania z dodawania?
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Do pewnych zadań trzeba się przygotować odpowiednio wcześniej a nie płacz, że za trudne, że 14h się robi (użyj premii a będzie połowa), że trzeba skasować!!
    i decyzja, to zadanie zrobię, a to odpuszczę, przecież nie ma musu wykonać 360 zg w roku... co za lamy tu graja? tak źle tak niedobrze, w szkole tez dzieci tak narzekają na matematyczkę że ją skasują za zbyt trudne zadania z dodawania?
    skoro lama... to lamerską postawą sie sam wykazujesz nie myslac.
    oczywoscie, moja sprawa i kazdego z nas czy zadanie zrobie czy nie. czy mi sie chce czy nie. nie musze robic 365 w roku. masz racje
    ALE
    o to wlasnie chodzi. ze ja mam decydowac czy chce czy nie, czy posiedze tyle czy tyle czasu przy grze.
    a tutaj , te zadania, same odgórnie nas ograniczaja.
    tak. pieknie. moze nawet 6 godzin zrobie kodeks. JEŚLI bede mial przygotowane wszystko. to moze narzuccie obowiazek posiadania pełnych magazynow wszystkiego. bo trzeba byc przygotowanym !
    zadania sa losowe. jak mi wpadnie co 2 - 3 dni ten kodeks, to nawet premia nie pomoze bo ile mam miec tomow w zapasie ? 2 ? 4 ? 8 ? 128 ? a skoro tej premii nie moge (x2) kupic za surowce tylko za walute premium jeśli coś, to jest fair ? to w ogole zrobmy zadanie "przelej 10 zł na konto BB aby zaliczyć zadanie"

    dzis jestem przygotowany, jutro wpadło zadanie z kodeksem zrobilem. i trzeba znowy kilka dni na to aby sie na kolejny kodeks przygotowac.
    Chodzi tylo o jedna rzecz !!!
    jedna jedyną !!!
    abym to ja decydował czy chce czy nie a nie aby było niemożliwe po to tylko aby przypadkiem 100% gidlii nie dalo rady zrobic.
    zakładam że dla niektorych robic kodeksy dziennie to nie problem, dla was byla trzecia opcja, nie chce zmian. proste.

    wbrew pozorom, nie lubie ułatwień, uwazam że gra powinna być trudna, daje to wiecej przyjemnosci.
    ale w granicach możliwosci i jak jest darmowa, to nie wymaga ode mnie kasy na przechodzenie misji.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pracuje przeważnie od 7 do 19 - wyjazd do pracy przed 6 powrót po 20 pobudka ok 5

    Wszystkie nowe zadania z produkcją niewykonalne, na grę mogę wpaść na godzinkę czasem 2, zwykłe zadanka nawet z 2 przygodami można zrealizować są dropy, mikro-przygody które się robi w 20 minut.

    Te nowości odpadają są NIEWYKONALNE bez względu na level budynków bo nawet jak produkcja dobiegnie końca to i tak nie da rady klepnąć zakończenia.

    Niech dorzucą automatyczne zaliczanie zadania po wykonaniu produkcji wtedy OK bo alternatywa wstawania w środku nocy aby klepnąć zakończenie odpada.

    Gra miała być dla przyjemności a powoli staje się bardzo uciążliwa.

    Brawo, pogratulować pomysłu jeszcze trochę a ktoś dorzuci zadanie aby podnieść budynek na 5 level i co nie da sie- da za 5000 klejek.

    Jeszcze jedno 107 klejek za zadanie dające np 160 monet gildii to dziwny przelicznik. Kto to kalkuluje?
    Ostatnio edytowane przez Zgredek_2012 ; 23.01.2016 o 17:12

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zgredek_2012 Zobacz posta
    Brawo, pogratulować pomysłu jeszcze trochę a ktoś dorzuci zadanie aby podnieść budynek na 5 level i co nie da sie- da za 5000 klejek.
    zapomniałeś dodać, podnieść na 4 czy 5 poziom w ciagu zadania gildii, czyli w mniej niz 24 godziny

    właśnie, w takiej sytuacji jak Ty, jest wiele osób. 2 godziny na 2 przygody nie jest wielkim wyczynem. da sie. ale to co w ankiecie, to absurd z tym kodeksem czy tomem.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    zgodnie ze zmianami w grze z dnia 09.06.2016, treść zadania mającego w poleceniu wyprodukowanie Kodeksu ( Droga do domu - Rozbitek: Powieść) została zmieniona. Pomysł graczy został zrealizowany, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.