Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Znikające miejsce dla magazynu wyspy na archipelagu

  1. #1
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Znikające miejsce dla magazynu wyspy na archipelagu

    Pytanie głownie do BB
    Czy mi się zdaje czy dotychczasowe wolne miejsca pod magazyn wyspy zostały usunięte? Jeżeli tak to dlaczego, gdzie mamy o tym info?
    Widzę, że niektórzy zdążyli przed tymi tajemniczymi planami i magazyn postawili, a ci którzy nie zdążyli mają w o kilka miejsc mniej na wyspie... Czy to jest w porządku? pytam się Ja
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  2. #2
    Osadnik Awatar Trusia
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie, dlaczego mam być pozbawiona dodatkowego miejsca na archipelagu? wcześniej można było postawić magazyn wyspy w miejscu niedostępnym dla innych budynków, teraz muszę stawiać ów magazyn w miejscu, gdzie mogłabym postawić np. rezydencje lub inny budynek co automatycznie daje mi mniejsze pole manewru przy planowaniu wyspy.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    A ja mam inne pytanie chociaż też związane z tematem. Osoby, które mają magazyny wyspy w dodatkowych miejscach - czy te magazyny obsługują Wam budynki? Mam 2 magazyny postawione pod kopalniami żelaza, w miejscach dodatkowych, które istniały tylko dla nich. Do konserwy bez problemu obsługiwały kopanie. Po ostatniej przerwie okazało się, że górnicy z kopalń z towarem latają aż do ulepszonego magazynu prawie na drugim końcu sektora.

    http://prntscr.com/9ukmt8

    Czy ktoś jeszcze tak ma?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    to ze sie dało stawiac tam gdzie sie teraz nie da, to był bład.
    został naprawiony.
    ktos ma, jego szczescie. ktos nie ma, prawo nie działa wstecz a powaznie, niefart.
    jak to z wiekszoscia bledow, jedni skorzystaja, inni nie zdaza. ot takie życie.

    Rosadamscena - blad polegam miedzy innymi na tym, ze te dodatkowe pola, nie wszystkie działały poprawnie. w niektorych miejscach jak sie stawioało, to nie dochodzili do tych magazynow osadnicy. nic nie poradzisz, jedynie usuniecie jesli nie sa obslugiwane i postawienie na poprawnym miejscu.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    to ze sie dało stawiac tam gdzie sie teraz nie da, to był bład.
    został naprawiony.
    ktos ma, jego szczescie. ktos nie ma, prawo nie działa wstecz a powaznie, niefart.
    jak to z wiekszoscia bledow, jedni skorzystaja, inni nie zdaza. ot takie życie.

    Rosadamscena - blad polegam miedzy innymi na tym, ze te dodatkowe pola, nie wszystkie działały poprawnie. w niektorych miejscach jak sie stawioało, to nie dochodzili do tych magazynow osadnicy. nic nie poradzisz, jedynie usuniecie jesli nie sa obslugiwane i postawienie na poprawnym miejscu.
    Z tego co pamiętam, nigdy nikt z Niebieskich nie odniósł się do tego, czy taka możliwość jest błedem czy nie. Ot, po prostu było, a teraz bez słowa zmienili.

    Co do mojego, konkretnego przypadku - gdyby konserwa nie zmieniła działania tych magazynów nie pisałabym o nich. Problem w tym, że działały normalnie, osadnicy (przynajmniej u mnie) tuptali do nich z towarami. Zmiana nastąpiła dopiero w ubiegły czwartek. Szkoda tylko, że nie notowałam sobie pojemnośći magazynów - nie jestem teraz pewna, czy mi się zmniejszyła czy nie. Bo jeśli te 2 budynki istnieją tak jakby jedynie w formie grafik na wyspie, zjadając prz okazji patent to trochę szkoda je trzymać Zaryzykowałabym zburzenie jednego by sprawdzić ale trochę szkoda materiałów na ulepszenia i miejsca, które po zmianach będzie już niedostępne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.