Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wymianą Punktów Waleczności na Star Cointy?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    40 78.43%
  • Nie

    4 7.84%
  • Nie wiem, nie robie koloni itp.

    7 13.73%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Ekspedycję- Pkt Walecznosci - Gwiezdne Monety

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Ekspedycję- Pkt Walecznosci - Gwiezdne Monety

    Proste rozwiązania bywają czasem najskuteczniejsze. Teraz ekspedycje są podbijane tylko przez grupę zapaleńców lubiących je robić. Reszta uważa, że za mały z nich zysk. Wpadłam na prosty sposób uatrakcyjnienia ich, nie wymagający żadnej ingerencji w skrypt gry. Wystarczy dodać opcję u kupca wymiany Pkt Waleczności na Star Cointy. Przelicznik 1:1 - 2:1. Myślę, że zachęciło, by to dużą część graczy do podbijania ich. Proszę o konstruktywne opinie graczy, którzy robili, robią lub planują robić ekspedycję

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Myślę, że zachęciło, by to dużą część graczy do podbijania ich.
    Mysle ze nie, bo wystarczajaca ilosc SC mozna juz teraz dostac z mini questow.

    Problemem nie sa SC tylko cooldowny przedmiotow w sklepach.

    Kolonie sa obecnie nie od odratowania z tego prostego powodu, ze ludziom ktorych stac na utrzymanie jednej dodatkowej armii (poza jedna na zwykle przygody i jedna elitarna) nie maja niczego do zaoferowania. Sladowe ilosci SC tego nie zmienia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No nie wiem, u nas sporo ludzi na braki SC narzeka. Krawce sypią prawie samymi ślubami, do 75 daleko. A poza tym śladowe ilości to by były z 1 lvl koloni ale z 3go już spore. Przykładowo za kolonie, którą podbiłam godzinkę temu dostałam 1988 pkt walki bez premium licząc...
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 18.01.2016 o 17:26

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Ciekawy pomysł. A co na to inni Gracze?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Inni gracze na to ze i tak tego nie wprowadzicie

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Inni gracze na to ze i tak tego nie wprowadzicie
    Jak już niejednokrotnie pisałam, Wasze sugestie są dla nas bardzo cenne.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak najbardziej za, co prawda mało robie ale powoli cos dłubie. Gdyby tak było napewno wiecej bym robił ekspedycji.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    No nie wiem, u nas sporo ludzi na braki SC narzeka. Krawce sypią prawie samymi ślubami, do 75 daleko. A poza tym śladowe ilości to by były z 1 lvl koloni ale z 3go już spore. Przykładowo za kolonie, którą podbiłam godzinkę temu dostałam 1988 pkt walki bez premium licząc...
    i myslisz, ze ile za taka kolonie dostaniesz SC ? bo wariant najbardziej prawdopodobny to 19-20.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na przelicznik 1:1 ani 2:1 bym nie liczył, ale nawet przy 20:1 chętnie bym wymieniał Waleczność na SC. Ekspedycje robię rzadko, chociaż w sumie mi się podobają (a jeszcze bardziej będą mi się podobać jak będzie można bardziej mieszać w ustawieniach obozów), ale nie widzę większego sensu w zbieraniu punktów waleczności i wydawaniu ich na bzdury typu twierdza jednostek jednego typu czy nawet na hodowanie strażników. Na pewno z większą ochotą bym je robił, gdybym mógł z nich mieć SC. Tyle ja. Za.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    19-20 to pewnie dadzą na małej 1go Do olbrzymich 3go wcale tak łatwo nie jest dotrzeć i do tego cała mapka była wyczyszczona. A poza tym powiedz w czym Ci pomysł szkodzi, ze tak uparcie szukasz dziury w całym? Handlujesz strzałkami za granit i nie chcesz, żeby inni mieli więcej SC czy co?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.