Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wymianą Punktów Waleczności na Star Cointy?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    40 78.43%
  • Nie

    4 7.84%
  • Nie wiem, nie robie koloni itp.

    7 13.73%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Ekspedycję- Pkt Walecznosci - Gwiezdne Monety

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    19-20 to pewnie dadzą na małej 1go Do olbrzymich 3go wcale tak łatwo nie jest dotrzeć i do tego cała mapka była wyczyszczona. A poza tym powiedz w czym Ci pomysł szkodzi, ze tak uparcie szukasz dziury w całym? Handlujesz strzałkami za granit i nie chcesz, żeby inni mieli więcej SC czy co?
    Nie, raczej Sparkz już dawno wyzbył się wszelkiej nadziei na to, że BB pójdzie z czymś w stronę graczy i zaproponuje nam coś, co będzie dawać wymierne korzyści

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Jak już niejednokrotnie pisałam, Wasze sugestie są dla nas bardzo cenne.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    żarty się tutaj was trzymają pokazujecie to jak bardzo szanujecie na każdym kroku
    wracając do tematu wymiana by była fajnym rozwiązaniem

  3. #13
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    19-20 to pewnie dadzą na małej 1go Do olbrzymich 3go wcale tak łatwo nie jest dotrzeć i do tego cała mapka była wyczyszczona. A poza tym powiedz w czym Ci pomysł szkodzi, ze tak uparcie szukasz dziury w całym? Handlujesz strzałkami za granit i nie chcesz, żeby inni mieli więcej SC czy co?
    Pomysl mi nie szkodzi, po prostu nie kreci mnie koncepcja reanimowania trupa, ktory trupem byl juz w momencie wprowadzenia. Jak w przypadku wielu innch elementow tej gry uwazam, ze lepiej sie po prostu z tym pogodzic i zostawic jak jest.

    A tak glupi zeby wydawac towar limitowany (SC) za dostepny w nieograniczonych ilosciach to ja z calym szacunkiem, ale nie jestem ;p
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 18.01.2016 o 22:29
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Pomysl mi nie szkodzi, po prostu nie kreci mnie koncepcja reanimowania trupa, ktory trupem byl juz w momencie wprowadzenia. Jak w przypadku wielu innch elementow tej gry uwazam, ze lepiej sie po prostu z tym pogodzic i zostawic jak jest.

    A tak glupi zeby wydawac towar limitowany (SC) za dostepny w nieograniczonych ilosciach to ja z calym szacunkiem, ale nie jestem ;p
    Jakie nieograniczone ilości? Robiłeś w ogóle kolonie wyższych lvl, że tak piszesz? Jak dla mnie PW są odpowiednikiem SC w koloniach. Jest to podobny surowiec. Nawet jeśli gorszy będzie przelicznik to i tak do 75lvl części graczy się to przyda. Nikt nikogo przy tym nie zmusza do robienia koloni, nie podoba się to nie i już. Zrobienie tego nawet w takim przeliczniku jaki podałam według moich doświadczeń z 3cimi lvl koloni nie spowodowało, by posiadania nie ograniczonych ilości SC (no może chwilowo u tych graczy co nie nie kupują wieżyczek i maja ich sporo) lecz powrót do tych ilości jakie przed XXL robili gracze klepiący non stop byki, wikingi itp. Praktycznie ciężko jest wyprodukować dziennie więcej wojska niż na 1 największą kolonie i to na premii x3. Do tego trzeba jeszcze wtedy dokupywać broń, bo nawet przy 2 zbrojowniach na 6 premiowanych x2 w magazynach jej ciągle ubywa Przedtem ludzie potrafili po 3, a nawet więcej byków dziennie robić i mogli mieć sporo SC to niby czemu teraz byśmy nie mogli?

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czytaj ze zrozumieniem.

    Granit jest dostepny w nieograniczonych ilosciach, bo mozna go uzyskac z dowolnej liczby przygod ktore kazdy robi, a od 60 lvl (ktory nie jest znowu tak trudno uzyskac) produkowac samemu sladowym kosztem. Pomysl zeby sprzedawac SC (i samemu sobie stwarzac problemy zajmujac kilkudniowe cooldowny w sklepie) za granit uwazam za kpine.

    PW nie sa odpowiednikiem SC bo nie da sie za nie kupic nic co by mialo jakakolwiek przydatnosc w kontekscie ogolnym, a nie tylko kolonii. To jest jeden z najwiekszych absurdow tego systemu - to ze to jest obieg zamkniety ktory glownej czesci gry (czyli wyspie) ma do zaoferowania wylacznie surowce.

    Przelicznik jest taki jakiego mozna sie spodziewac. Exp byl przeliczany na SC w stosunku 100:1 wiec trudno oczekiwac ze PW pozwola Ci klepac SC w sensownej ilosci.

    Reszta posta mnie niespecjalnie interesuje, bo na kolonie zwyczajnie nie trace czasu (z powodow wyzej wymienionych) ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem.

    Granit jest dostepny w nieograniczonych ilosciach, bo mozna go uzyskac z dowolnej liczby przygod ktore kazdy robi, a od 60 lvl (ktory nie jest znowu tak trudno uzyskac) produkowac samemu sladowym kosztem. Pomysl zeby sprzedawac SC (i samemu sobie stwarzac problemy zajmujac kilkudniowe cooldowny w sklepie) za granit uwazam za kpine.

    PW nie sa odpowiednikiem SC bo nie da sie za nie kupic nic co by mialo jakakolwiek przydatnosc w kontekscie ogolnym, a nie tylko kolonii. To jest jeden z najwiekszych absurdow tego systemu - to ze to jest obieg zamkniety ktory glownej czesci gry (czyli wyspie) ma do zaoferowania wylacznie surowce.

    Przelicznik jest taki jakiego mozna sie spodziewac. Exp byl przeliczany na SC w stosunku 100:1 wiec trudno oczekiwac ze PW pozwola Ci klepac SC w sensownej ilosci.

    Reszta posta mnie niespecjalnie interesuje, bo na kolonie zwyczajnie nie trace czasu (z powodow wyzej wymienionych) ;p
    Niby gdzie wpadłam na pomysł sprzedawania SC za granit? Coś chyba tez masz problem z rozumieniem Jedynie zażartowałam, ze się czepiasz, bo sprzedajesz strzałki i nie chcesz, żeby ludzie mieli więcej SC Nigdy tego nie robiłam i nie będę robić. Co do przelicznika to niech sobie nawet wychodzi podobny do tego w przygodach. I tak będę zadowolona.

  7. #17
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 20.01.2016 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.