Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Niebawem Testy!

  1. #41
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fajnie by bylo jakby kosz byl, ale to jest pamiątka po 2015r i wątpię aby znów sie pojawił
    na wiki jest pokazane to co sie na testowym znajduje, koszyk tam jest ale nic z nim nie idzie zrobic

  2. #42
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kolejny nerf, tym razem po zmniejszeniu ilości pisanek od odkrywców przyszła pora na przygody, generalnie coraz więcej do kupienia dają, jednocześnie zmniejszając szanse na zdobywanie pisanek

  3. #43
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dość konkretnie zmniejszyli
    oj dużo przygód trzeba będzie naklepać
    "Everybody lies"

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    37
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Szkoda, że nic nie robią ze zmniejszeniem cen w sklepie, np; w zależności od lvla, aby ceny były minimalne niższe. Nie mówię o przecenie dla początkujących graczy 20-30%, ale każda dodatkowa ilość pisanek by się przydała.
    Zbierałem surowce z nadzieją, że po zrobieniu ok. 40-50 razy zdrajców podczas eventu uda mi się kupić większość potrzebnych mi rzeczy. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie będę miał problem z wykupieniem MSW i odkrywcy..

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Chodzi o to że mam masę chat łowcy ulepszonych, mam wiele budynków produkcyjnych. wszostkiego mi starcza, wszystwko się prawie samo produkuje, mam jeszcze nie odkryty archipelag, mam mase wolnego miejsca, a Oni dają budynek niepotrzebny...
    Oczywiście trzeba dodać, że za rok na Mikołaja, dadza jeszcze lepszy młyn wodny, a na na następną wielkanoc "masarnie" która będzie produkowała 2x tyle co rzeźnik... W taki sposób to niebawem handel stanie się mało interesujący bo każdy będzie mieć pozapychane magazyny...
    no popatrz, a mi ten budynek jest potrzebny

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat przedawniony, przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.