Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: Niebawem Testy!

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    powtórka z dyniowego będzie jak widzę po testach więc nie przesadzajcie zrobi się te 200 CR-ek(i wszystkie wymieni) i będzie wszystko kupione

  2. #32
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lepiej bagienne, w sumie cala przygoda zajmie 40min, bez czekania na wymiany itp, pisanki 0/40/100, w ciagu dnia mozna tego napierdzielic sporo

  3. #33
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Masz całkowitą rację, wydaje Ci się, miejsca do budowy na wodzie nie przybyło, przynajmniej w obrębie starej wyspy, a powinno, bo przez ten cały archipelag miejsca tam jest od cholery, zwłaszcza przy sektorze 3.
    Wszyscy są tak pochłonięci ceną msw i odkrywcy, że zapominają o ulepszonych silosach, które również warto nabyć.
    Ciekawi mnie, czy te śmieszne premie za osiągnięcia eventowe wejdą na serwery. 32 osiągnięcia, i żadnej pisanki, dla mnie to śmieszne.
    Tornados już Ci odpowiedział i to ze screenami. Miejsc przybyło, sama mam w 1 czy 2 postawione pływaki. Wielka przestrzeń przy s3 może zostanie kiedyś zagospodarowana, przynajmniej mam taką nadzieję. Jezioro i wysepka na środku głównej wyspy też długo były bezużyteczne. Po wprowadzeniu domków dalej było tam masę miejsca. A obecnie masz zamek ekspedycyjny. Dziura przy s3 pewnie też niedługo znajdzie zastosowanie, oby tylko pojawiło się coś więcej niż ozdoba.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Czy ktoś ma jakieś info o tym rzekomym nowym magazynie? Może ślepy jestem, ale nic nie widzę na ten temat
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    nie martw się na testach te go nikt nie widział ....

  6. #36
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Polkjmn na logikę moich wlasnych domysłów, nowy magazyn jest na takiej samej zasadzie jak jajodom z zeszłego roku. wpada z zadaniem, potem zwiekszasz jego powierzchnię zdobywając kolejne punkty osiągnięć. tak jak wspomniał niewiem, na testowym go nie ma. celowo lub przypadkiem mamy tam nadal jajo

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    to w dodatku z osiągnięciami do Wielkanocy 2015. osiągnięć z tego eventu nie zalicza.

  8. #38
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Czy ktoś ma jakieś info o tym rzekomym nowym magazynie? Może ślepy jestem, ale nic nie widzę na ten temat
    być może magazyn miał być w miejsce koszyka wielkanocnego, żeby nie powielać tematu i co roku nie zbierać kolejnych koszyków?
    "Everybody lies"

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    glupie pytanie
    Bedzie mozna tez ulepszyc koszyk z 2015? A tak w ogole dostajemy drugi koszyk czy jak ktos wzial rok temu to teraz nie dostanie?

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wnioskując z info na wiki będzie chyba i koszyk i magazyn do postawienia.Obydwa ulepszane za osiągnięcia wielkanocne.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.