Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Niebawem Testy!

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten kiełbasiarz się przyda. Przy szukaniu Alibab idzie kiełbachy sporo, a zapasy kiedyś się skończą może za rok ale zawsze. Dodatkowo kilka miejsc z wyspy zleci więc chyba warto. Z tymi Młynami Wodnymi to dali po piętach, widać że tam nikt nie kontroluje co już było, co będzie, totalny bajzel.

    Nie zapominajmy ze w CZERWCU mamy kolejny EVENT. Mistrzostwa Europy w piłeczkę. Też coś będzie. Pewnie Opactwa, Patenty i Szczęśliwy Grubasek. Zobaczymy.

  2. #22
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Nie zapominajmy ze w CZERWCU mamy kolejny EVENT. Mistrzostwa Europy w piłeczkę. Też coś będzie. Pewnie Opactwa, Patenty i Szczęśliwy Grubasek. Zobaczymy.
    Teraz to nie jest pewne bo na wielkanoc okroili kilka fantow z poprzedniego roku

  3. #23
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba najbardziej brak pływających domów, z tym ze miejsca na wodzie coraz mniej, ekspansja wyspy nie przyniosła wiele miejsca na wodzie (o ile coś dodała)
    Wielkanoc będzie wytężonym czasem robienia przygród, bo na grubasów w obecnej formie nie będzie co bardzo liczyc

  4. #24
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Wydaje mi się, że kilka miejsc na wodzie doszło. A nie każdy ma komplet pływaków więc trochę szkoda.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Powinna moc znajdowac 3 ale to by trzeba bylo zobaczyc a testowym
    Na testowym nosi 2 czasem 3 ale jeszcze nie przyniosła 4 a parę razy już wróciła więc jest tak jak z odkrywcą

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Napewno doszlo miejsce na wodzie na archipelagu bo jeden z graczy ma domki nad ostatnia wyspa za klejnoty

  7. #27
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Wydaje mi się, że kilka miejsc na wodzie doszło. A nie każdy ma komplet pływaków więc trochę szkoda.
    Masz całkowitą rację, wydaje Ci się, miejsca do budowy na wodzie nie przybyło, przynajmniej w obrębie starej wyspy, a powinno, bo przez ten cały archipelag miejsca tam jest od cholery, zwłaszcza przy sektorze 3.
    Wszyscy są tak pochłonięci ceną msw i odkrywcy, że zapominają o ulepszonych silosach, które również warto nabyć.
    Ciekawi mnie, czy te śmieszne premie za osiągnięcia eventowe wejdą na serwery. 32 osiągnięcia, i żadnej pisanki, dla mnie to śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 17.01.2016 o 14:50

  8. #28
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja naliczylem okolo 9 nowych miejsc na wodzie a nie mam klejnotowych wysp....


  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    9500 jajeczek mi trzeba na zakupy. a maks bez zaprawy to ok 17500 - ciemność widzę ciemność. No chyba że np nie kupi się MMA bo juz się ma, to sytuacja diametralnie się zmienia. No bo i po co komu 5 x MMA na mapie

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez My_Hair Zobacz posta
    9500 jajeczek mi trzeba na zakupy. a maks bez zaprawy to ok 17500 - ciemność widzę ciemność. No chyba że np nie kupi się MMA bo juz się ma, to sytuacja diametralnie się zmienia. No bo i po co komu 5 x MMA na mapie
    Mnie by sie i 6 albo i 7 przydal Wiec jak tylko bedzie mozna kupic to bedzie 5 stalo na mapie

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.