Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: 12.01.2016 Warunki korzystania z usług i polityka prywatności.

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Tylko jak to wytłumaczyć dziecku co nawet czytać się jeszcze nie nauczyło i rachunki płaci mama, a o piciu słyszało gdy policjant przyszedł na lekcję ostrzegać o skutkach Ale trzeba być tolerancyjnym i się nie nabijać w końcu gra jest PEGI7.

    Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak taka osoba przychodzi np do Aero2 i mówi "jestem skłonny skorzystać z waszych usług darmowego internetu, pod warunkiem, że kupicie mi komputer oraz zaoferujecie dwa razy szybsze łącze niż pozostałym".

    Oferta jest jedna dla wszystkich i albo się korzysta albo wynosi do konkurencji, a nie wylewa żale.
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 13.01.2016 o 13:07
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  2. #12
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    "Drodzy Gracze,
    W dniu 12 stycznia 2016 zostały zaktualizowane Warunki korzystania z usług i Polityka prywatności. Zmian dokonano, aby zapewnić użytkownikom więcej informacji o naszych usługach i uwzględnić najnowsze zmiany w przepisach ustawowych i wykonawczych. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.
    Zespół The Settlers Online"

    i link http://legal.ubi.com/update2016/en-INTL


    poproszę jeśli mam coś akceptować przedstawić w języku w jakim rejestrowałem konto wiec po polsku sami w regulaminie nalegacie o używanie języka polskiego na czatach forum wiec wymagajcie tego od siebie

    bo znowu AMATORSZCZYZNA Z WAS WYŁAZI BB a potem będą niedomówienia bo ja se przetłumaczyłem tak a inny tak a kto inny wrzucił w translator i wyszło mu ze wszystko może w grze
    chyba nie do końca tak. są osoby, którym się wyświetliło po polsku i takie, które dostały tekst zgodnie z językiem urzędowym kraju, w którym obecnie przebywają.
    wspólnie wydumaliśmy, że może jakoś po IP rozpoznaje.

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja wydumałem, że Penelopa zmieniła link i teraz jest po polsku

  4. #14
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można zaprzestać, ale nie trzeba wiec będę miał już dwa wyskakujące okienka od ubi, super
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #15
    Osadnik Awatar Dwardssad
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia

    Warunki korzystania z usług i polityka prywatności.

    Nie zgadzam sie na śledzenie mnie w grze, czy też na jakie strony wchodzę, nie zgadzam się na udostępnienie moich prawdziwych danych osobowych, w głębokim poważaniu mam pliki cookie i piksele śledzące.
    MAM PRAWO DO PRYWATNOŚCI(czy też nie?), co jeśli nie zgodze sie na akceptacje regulaminu?
    C.E.N.Z.U.R.A !

  6. #16
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Podali Ci adres mailowy gdzie zgłaszasz, że chcesz usunąć konto. Wystarczy dokładnie przeczytać...

  7. #17
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    nie bardzo wiem, o co dym. to że komuś nie wyświetliło się po polsku, całkowicie rozumiem. skoro jest polska wersja językowa gry, to wszystkie dokumenty również powinny być w tymże języku, ale podpisanie regulaminu??
    przecież niemal każda, nawet najmniejsza pierdoła wymaga od ciebie akceptowania regulaminu, zasad korzystania, przetwarzania danych itd. itp.
    Możesz się zgodzić i sobie korzystać, albo nie zgodzić i opuścić stronę, nie rejestrować się, nie instalować czegoś tam...
    pierwszy raz oczka widzą dwie opcje: zgadzam się - zostaję, nie zgadzam się - wychodzę ?

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Miśka ja chyba wiem o co dym, a o to że oni daja nam cały regulamin i szukaj w nim zmian.
    Nawet jak nie czytałem 1 to nie przeczytam 2 ale nie wiadomo gdzie są zamiany, powinny moim zdaniem zostać wyszczególnione w jakiś sposób.
    Tak jak jest w przypadku usług telekomunikacyjnych czy innych w realu przecież przychodzi wyrywek regulaminu pokazujący zmiany.
    Nasze BB idzie na łatwiznę jak ktoś wyżej pisał ze liczą na to że nikt tego nie będzie czytał w całości.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Można zaprzestać, ale nie trzeba wiec będę miał już dwa wyskakujące okienka od ubi, super
    nie bedziesz mial chyba, bo czas na akceptacje do kwietnia, bodajze...

  10. #20
    Osadnik Awatar Dwardssad
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Mam takie wrażenie że to są podwaliny pod abonament(chcesz korzystać z naszych usług, z naszych gier; płać daninę(nie ważne że mikropłatności w grze że kody, karty, itp.. itd. to jest nic, to za mało), , nie chcesz reklam; płać daninę; nie chcesz abyśmy śledzili twoje zachowania, co robisz co klikasz na stronie i sprzedawali innym firmom: płać daninę.
    Ktoś wspomniał(w normalny sposób nie jak hejter, czy impertynent, czy złośliwiec ale widze ze skasowany hejt - mody jednak działają , że można nie zaakceptować - tylko że wtedy, to pozostaje skasować konto; bo pewnie po takiej decyzji nie będzie dostępu do gry - nie będzie sie można zalogowac.
    Dobrze że jeszcze są firmy które dbają (no przynajmniej starają sie dbać o prywatność swoich klientów), lisek idzie w dobrym kierunku+ do tego dodatki i jako-tako jest sie zabezpieczonym
    C.E.N.Z.U.R.A !

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.