Zobacz wyniki ankiety: Zasoby Eventowe vs Monety Gildii?

Głosujących
5143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zasoby Eventowe

    2,835 55.12%
  • Monety Gildii

    419 8.15%
  • Obie opcje

    1,889 36.73%
Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 265

Wątek: Nagrody za wykonanie Zadań Gildii: Monety Gildii vs Zasoby Eventowe podczas eventu

  1. #231
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Wyniki ze wszystkich instancji zostaną zsumowane i przekazane do zespołu projektantów. Z góry dziękuję za oddany głos.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Głosu nie oddałam i nie oddam, póki nie będę wiedziała na co głosuję Na prawdę nie potraficie pojąć, że żeby się zdecydować czy coś chcemy, czy nie to powinniśmy wiedzieć jak będzie wyglądała zmiana? Zgodzimy się na zamianę mg na surowce, a walniecie nam przelicznik, bez którego w kantorze dostalibyśmy 10x tyle surek za mg. Nie mogę znaleźć żadnego rozsądnego argumentu za tym dlaczego tak się bronicie przed podaniem przelicznika, jak to że liczycie że się ludzie napalą jak szczerbaty na suchary, zagłosują na tak, a Wy nam wymienicie 100mg na 2jajka i dobrze wiecie, że gdybyście to napisali, to nikt normalny by na to nie głosował. W związku z tym powtórzę-w buty se wsadzić taką ankietę. Przeliczniki macie z kosmosu wzięte, miliard lat świetlnych od rzeczywistości serwerowych.

  2. #232
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Wyniki ze wszystkich instancji zostaną zsumowane i przekazane do zespołu projektantów. Z góry dziękuję za oddany głos.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    co oznacza "instancji" ? były jakieś inne tajne miejsca ktore głosowały ? czy inne instancje (domyślam się że nie dowiemy sie co to jest alb powiesz "tego nie mogę powiedzieć" ) mają głosy ważne i ważniejsze ?


    Cytat Zamieszczone przez adriana8899 Zobacz posta
    Głosu nie oddałam i nie oddam, póki nie będę wiedziała na co głosuję Na prawdę nie potraficie pojąć, że żeby się zdecydować czy coś chcemy, czy nie to powinniśmy wiedzieć jak będzie wyglądała zmiana? Zgodzimy się na zamianę mg na surowce, a walniecie nam przelicznik, bez którego w kantorze dostalibyśmy 10x tyle surek za mg. Nie mogę znaleźć żadnego rozsądnego argumentu za tym dlaczego tak się bronicie przed podaniem przelicznika, jak to że liczycie że się ludzie napalą jak szczerbaty na suchary, zagłosują na tak, a Wy nam wymienicie 100mg na 2jajka i dobrze wiecie, że gdybyście to napisali, to nikt normalny by na to nie głosował. W związku z tym powtórzę-w buty se wsadzić taką ankietę. Przeliczniki macie z kosmosu wzięte, miliard lat świetlnych od rzeczywistości serwerowych.
    odnosnie pytania o argumenty na temat przelicznika... przeczytaj moj post na górze, masz podane na tacy dlaczego nie podaja. bo nie istnieje taki ktory obie strony usatysfacjonuje. bo taki przelicznik to fikcja. zawsze jednej stronie nie bedzie odpowiadac a jak bedzie odpowiadac obu stronom, to bedzie to przelicznik po kursie kantorowym... a taki to na co skoro i tak mozna sobie samemu pohandlowac i wymienic

    przeliczniki jakie ma BB, biora sie z innych współczynników i mechaniki gry, których sam nie rozumiesz sokoro o to pytasz. pytanie jest pokroju, skoro Polska ma dług, to niech nadrukują kasy więcej i po sprawie, spłacić. tutaj też jest pewna mechanika zachowana, aby gra przynosiła zysk. to też jest realny biznes dla nich, niezaleznie od tego jak Ty do tego podchodzisz.
    Ostatnio edytowane przez Hor4cy ; 12.01.2016 o 12:34

  3. #233
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystkie instancje, czyli wersje językowe gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #234
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zasoby Eventowe

  5. #235
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_PENELOPA, a głosujesz na y, czy x?
    Nic Ci to nie mówi? Mi też, tak samo jak ta "ANKIETA", na której głosujemy o coś, lecz tak naprawdę o nic, zrobicie sobie przelicznik 10 mg za 1 se i tego raczej nie chcemy.

  6. #236
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1dojednego to tak

  7. #237
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    zasoby ale musi byc dobry przelicznik aby sie opłacało

  8. #238
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    [QUOTE=BB_Penelopa;193343]Wszystkie instancje, czyli wersje językowe gry.

    Nigdy nie spotkałam się z takim użyciem słowa "instancja". Ale cóż, o tempora, o mores!

    I nie oddałam głosu, bo niestety nie doczekałam się przynajmniej mglistej informacji na temat przelicznika.

  9. #239
    motylek2jo
    zasoby

  10. #240
    Osadnik
    Dołączył
    19.12.2013
    Posty
    41
    Serwer
    Kolonia
    zasoby ewentowe

Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.