Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Gildia DFS czyli DEFENDERS (obrońcy) REKRUTUJĄ !!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Truskawe3ka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia

    Gildia DFS czyli DEFENDERS (obrońcy) REKRUTUJĄ !!!

    Zapraszamy serdecznie do naszej gildii


    Ostatnio edytowane przez Truskawe3ka ; 07.01.2016 o 20:52
    "- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie?
    - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co."

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Zapraszamy do wspólnej zabawy

  3. #3
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    bardzo proszę, o zapoznanie się z Regulaminem działu "Prezentacje gildii" ----> http://forum.thesettlersonline.pl/threads/19627.
    Jeśli prezentacja nie zostanie zamieszczona zgodnie z Regulaminem działu "Prezentacje gildii" , temat zostanie zamknięty.

    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    W Gildii odbywają się cotygodniowe losowania LOTTO. Do wygrania bardzo duża ilość monet. System LOTTO jest bardzo prosty i przejrzysty. Kumulacja wzrasta z tygodnia na tydzień pomimo tego, że są określone wygrane. Zapraszamy.

  5. #5
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi, iż prezentacja Gildii została zamieszczona niezgodnie z regulaminem działu "Prezentacje Gildii", temat zostaje zamknięty i przeniesiony do Archiwum".


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.