Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Wątek: [Dyskusja] Nagrody eventowe z kalendarza

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Dodajcie tym, co kliknęli tylko raz, po jednym domku.
    Pozostaje żyć w błogiej nadziei, że za n lat uda się ekipie BB popełnić jakiś event bez bugów (rozmarzyłam się ).

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    postępując w ten sposób przyzwalają na wykorzystywanie wszelkich bugów , dają broń do reki tym którzy kiedyś w przyszłości znajdą podobne błędy.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez DiAmol Zobacz posta
    postępując w ten sposób przyzwalają na wykorzystywanie wszelkich bugów , dają broń do reki tym którzy kiedyś w przyszłości znajdą podobne błędy.
    kiedys tez pozwalali do momentu magazynow tez sie graczom klikało i ban a teraz znowu pozwalaja BB jak chorągiewka na wietrze w która strone w danym momencie zawieje to ich racja

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A dajcie spokój Buga miałem i go nie wykorzystałem z "uczciwości" chatki musiałem kupić, jakbym wiedział że tak będzie naklepałbym ile wlezie tych chatek, skoro oni maja wywalone na grę "fair play" to ja też. Może w sumie w BB nie wiedzą co to znaczy? Śmiać mi się chciało z tego posta penelopy a największy ubaw maja ci co naklikali więcej chatek haha xD To jest tak zwany pushing kontrolowany BB pomaga wybranym :P Jedno wielki multikonto, ludzie pracujący tam już dawno gry nie ogarniają, po prostu nie wiedzą jak dojść i usunąć te chatki itp. niech powiedzą prosto z mostu... Faktem jest że powinni dla całej reszty po jeszcze jednym domki z piernika podesłać w ramach zadośćuczynienia. Pewnie oni i tak to zlewają i nawet nie czytają... ale domek z piernika i kopalnia należy się teraz KAŻDEMU na serwach dodatkowo, tylko nie zwykła rezydka i arktyczna kopalnia żelaza bo taki rekompensaty możecie sobie w buty wsadzić. Jak nic z tym nie zrobią to każdy ma przyzwolenie na olewanie fair play jak tylko może

  5. #25
    Osadnik Awatar scorpio
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprawiedliwość wg BB... Wygrali ci co mają chorobę parkinsona :P
    FORUMOWY SZYDERCA

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm...
    Naprawdę mieliście tylko to jedno okienko kalendarza?
    To przykre
    Oprócz domu z piernika były też inne nagrody.
    Mnie bardzo ucieszyła możliwość zdobycia Pływających domów

  7. #27
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Migotka79 Zobacz posta
    Dodajcie tym, co kliknęli tylko raz, po jednym domku.
    Pozostaje żyć w błogiej nadziei, że za n lat uda się ekipie BB popełnić jakiś event bez bugów (rozmarzyłam się ).
    po ile mają dodać? po 1 szt w porównaniu do tych co kliknęli prze przypadek 2 razy czy po 90 w porównaniu do osoby co kliknęła 91 razy przypadkowo?
    "Everybody lies"

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez scorpio Zobacz posta
    Sprawiedliwość wg BB... Wygrali ci co mają chorobę parkinsona :P
    hehehe

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    a ja nie zdazylam odebrac ostatniej nagrody z kalendarza (nie moglam wejsc na konto od 19tej we wtorek bo serwer nie odpowiadal) na pytanie kiedy otrzymam moja nagrode nikt nie pofatygowal sie odpowiedziec
    czyli otwarlam wszystkie drzwi kalendarza sumiennie i - na prozno

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedys kilku znajomych u mnie na serwerze zbanowano za magazyny. Kilku klepnelo 50 poziom od nowa. Inni nie wrócili do gry. Super podejście do sprawy...

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.