Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Nowe kopalnie

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Mimo wszystko rzucanie torby na kopke żelaza to jest przesada, chyba że ktoś ma ich tyle co zwykłych koszy

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Te specjalne kopalnie to chyba tez zysk na patencie, bo nie wymagaja dodatkowego wg opisu, ale oczywiscie ich wartosc nie jest tak duza jak oferty rynku sugeruja i zwykle każdemu jedna sztuka w zupelnosci wystarczy.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Lepiej by wprowadzili nawet po 1 sztuce taką samą kopalnie żelaza jak miedzi o to by było coś i niech nawet 25k klejków kosztuje.

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja mam juz kilka tych "lepszych" kopalni zlota ze scenariusz i matczynej I leza w gwiezdzie bo zlota nie produkuje prawie wogole

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po co produkowac monety w mennicach jak ich przytność ciągle spada, przebicie za fasole/granit/cement jest duże, a za surkę eventową to masakra, już mało kto budynki sprzedaje za monety.

    U mnie same wieże zapewniają mi tyle monet że spokojnie mi wystarcza.

  6. #16
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja myślę że niebawem moneta wróci do łask z powrotem. Mając kopalnie granitu, rudy tytanu i saletry to na swoje potrzeby każdy coś nakopie wiec wartość tych surowców spadnie. Fasola już jest coraz tańsza, chodź i tak się dziwię że mimo wyczerpanych możliwości jeśli chodzi o oferty w sklepie, to jest ciągle wielu kolekcjonerów co kupuje to na potęgę. Kwestia jeszcze zaprawy która chyba jeszcze długo może mieć dobra stawkę, jednak z AliBab tez potrafi całkiem nieźle wpadać, wiec może się tez to odbić na cenę.
    Jasne jest to, że za kim ktoś dobije do 63 levela może trochę czasu minąć, ale myślę że ta tendencja się zacznie niebawem.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za fasole masz bez limitu wspaniałe rezydencje, które mimo swoich rozmiarów znajdują nabywców bo dają dużo popa. Wiem że lodówki są lepsze ale ich zdobycie nie jest już tak łatwe jak kupno rezydencji a przy nowych miejscach pod budowę wciśnięcie kilku wspaniałych nie powinno być problemem i pamiętaj że kilka wspaniałych to wydatek 100k fasoli... więc proszę, nie dziw się już tylko popatrz, oceń i przeanalizuj ha

    Aha i są to niewyczerpane pokłady

    pozdrawiam Nową
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 07.01.2016 o 10:38
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Monety raczej do lask nie wroca bo nie ma ku temu powodu.

    Zapotrzebowanie na nie jest bardzo mocno ograniczone (upgrady i przestawianie budynkow czyli czynnosci jednorazowe) a zapasy rosna wraz z iloscia wykonanych przygod i z kazdym dniem pracy zlotych wiez.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar MOD_Nefertum
    Dołączył
    04.03.2016
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Dzień dobry.

    W temacie od kilku miesięcy nie pojawiają się nowe posty w związku z tym temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam.

    MOD_Nefertum

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.