Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Nowe kopalnie

  1. #1
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowe kopalnie

    Ostatnio pojawiło się kilka nowości w grze np.: Arktyczna Kopalnia Żelaza, Specjalna Kopalnia Złota czy Przemysłowa Kopalnia Żelaza ...

    Ich przydatność w grze jest praktycznie ZEROWA, bo taniej nam wychodzi eksploatacja złóż za pomocą zwykłych kopalni, co prawda trochę wolniej, ale za to bezpiecznie. Spec kopalnie bowiem po wyczerpaniu ulegają zniszczeniu. Uczulam szczególnie nowych graczy, patrząc na kosmiczne ceny tych nowinek na Rynku. Amortyzacja takiego zakupu nastąpi za "100 lat"

    Wartość tych kopalni to głównie walor estetyczny, który oceniam na góra 100 monet.

    No cóż, nie mniej jednak towar jest wart tyle, ile kupujący jest gotów za niego zapłacić ... jak mawiał znany kupiec Wokulski

  2. #2
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    z epickich leci tyle dosypek, że ciężko je zatrzymać

  3. #3
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    z epickich leci tyle dosypek, że ciężko je zatrzymać
    Tu nie chodzi o to, ile komuś leci dosypek z przygód, tylko o racjonalne gospodarowanie. Dosypki można sprzedać albo zainwestować w zwykła kopalnię - czyli, czysty zysk od ręki

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Ostatnio pojawiło się kilka nowości w grze np.: Arktyczna Kopalnia Żelaza....
    w zasadzie w tym miejscu mozna przestac czytac Twojego posta - arktyczna pojawila sie jakos 2 lata temu

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    w zasadzie w tym miejscu mozna przestac czytac Twojego posta - arktyczna pojawila sie jakos 2 lata temu
    A tak w zasadzie, wszystko inne zrozumiałeś ?
    Chyba wiem co Cię tu boli

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    @Hakardrag
    owszem, przypuszczam tez, ze nie masz zlotych wiez, ulepszonych silosow, gospodarstw i mlynow, nie upujesz takze budynkow na 6 lvl, bo rowniez czesc z nich zwroci sie za +/- 100 lat

  7. #7
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    @Hakardrag
    owszem, przypuszczam tez, ze nie masz zlotych wiez, ulepszonych silosow, gospodarstw i mlynow, nie upujesz takze budynkow na 6 lvl, bo rowniez czesc z nich zwroci sie za +/- 100 lat


    Co ma piernik do wiatraka?

    Odpowiem pytaniem: A Ty pewnie kupujesz nowe spec kopalnie po 10k fasolek czy łodyg - czy może sprzedajesz je nowym na swoim serwerze?

    PS.
    Mam na wyspie w odpowiedniej ilości to, co potrzebne graczowi na 54 lvl . I jeszcze jedno, na 6 lvl upgraduję to, co mi się opłaca w racjonalnym gospodarowaniu, w miarę rosnących potrzeb. W zasadzie mogę obejść się bez handlu. Jeśli czegoś mi brakuje, to produkuje lub zdobywam z dropów w takiej ilości, że mogę się dzielić z innymi w mojej Gildii

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    No i fajnie... Zastanawiam sie tylko co autor mial na mysli zakladajac ten temat? Prawd objawionych tu nie przekazales, sorry
    A odpowiadajac na pytanie - raz kupuje raz sprzedaje. Handel w TSO traktuje jak gielde.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    jedyny aspekt pozytywny kopalni na 7 lvl czyli przemyslowych to wiekszy urobek na premii a gdy premia jest cenna np teczowa torba ..... tak samo z czyms za co nie trzeba wydawac kleju np bajkowy zamek na 5 lvl przerabia na orbie chyba ze 13k fasoli a na 6 lvl w tym samym czasie prawie 17k
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    torby były cenne jak dropiły jedynie z najazdu, teraz to raczej pospolita premia, której nie ma problemu zdobyć, a bajkowy zamek można upg ale chyba jedynie do estetyki, bo lodyg, które trzeba zdobyć, 5lvl zamek spokojnie przerobi tez

    Po wykupieniu wiezz/patentów/majorów/aktów lodygi staja sie bezuzyteczne

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.