Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Powtórka z rozrywki - czyli multi odbieranie nagród z kalendarza

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Masakra od 2h ponad nie moge sie dostac na konto cholera :/

  2. #42
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    Przecież kiedyś usuną awarię, tylko kiedy?

  3. #43
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Tja, usuną, razem z grą.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Usuwając mój poprzedni post napisany w nocy, BB tylko dobitnie przyznali iż to co w nim napisałem jest prawdą, którą nie mogą znieść(a przynajmniej nie mogą znieść jej ujawnienia) Strach się bać, co to będzie, gdy nagle gracze przejrzą na oczy

    Btw. browar69 w swoich pierwszych dwóch zdaniach przedstawił idealną analogię odnoszącą się do tej sytuacji jak i tamtej sprzed półtora roku.

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pytanie czy w tym roku też będzie polowanie na czarownice ??? ja nie wiedziałem o tym że można cóż mój błąd jakbym wiedział to raz bym kliknął bo jak było w zeszłym roku (widać taka tradycja) Ci co kliknęli raz więcej byli uczciwi
    teraz czekać czym nas w tym roku zaskoczą o ile zaskoczą i trzeba będzie zwracać ???

  6. #46
    Początkujący Osadnik Awatar Daruc
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    Do Strasburga z petycją!


    "Przechodniu powiedz Sparcie, że tu leżą jej syny, prawom jej posłuszni do ostatniej kropli krwi i ostatniej godziny"

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sir_Falcorn Zobacz posta
    To nie bug tylko "niechciejstwo" i "olewatorstwo" graczy! Przecież to samo zdarzenie było 1,5 roku temu - nic dodać nic ująć. Gracze nauczyli się że, wtedy pozwolili zatrzymać cześć budynków w ten sposób uzyskanych i teraz każdy się zabezpieczył: jak każą oddać to ma na oddanie jak zatrzymać to tez mam bo jak nie kliknę więcej razy to zostanie z jednym a nie jak wtedy z 3 budynkami.
    A do Piwoni - bana to powinien dostać zespół programistów a nie gracze bo to już wina BB i żaden punkt regulaminu nie podpasujesz pod to (o tym błędzie BB wiedziało nie od dziś i w/g ich oficjalnej wypowiedzi został on usunięty - wiec teraz możesz wysnuć wniosek ze to nie błąd tylko celowe działanie BB , np rekompensata za błędy lub nieciekawy ewent). Pozdrawiam.

    Ciekawa jestem tylko na jakiej zasadzie losuja tych "wygranych", bo ja takiego szczęścia nie mam, ani mi się nie przytrafiło to z magazynami, ani z domkiem z piernika.
    Znaczy są równi i równiejsi.
    Zgadzam się, że powinni zosać ukarani programiści, ale chatki powinny być wg mnie zabrane, albo niech obdzielą wszystkich po równo.
    Na dzień dobry niektórym ułatwiają grę, a niektórzy ciułają jak mogą.

  8. #48
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez sir_Falcorn Zobacz posta
    Gracze nauczyli się że, wtedy pozwolili zatrzymać cześć budynków w ten sposób uzyskanych i teraz każdy się zabezpieczył: jak każą oddać to ma na oddanie jak zatrzymać to tez mam bo jak nie kliknę więcej razy to zostanie z jednym a nie jak wtedy z 3 budynkami.
    Osobiście bez chwili wahania poleciałbym po permach, choćby za samo rozumowanie tego typu. "Bo kiedyś się udało, to teraz będzie tak samo". Zobaczyć miny zbanowanych osób - bezcenne.

  9. #49
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No i jeśli przejdzie to bez echa, to kto teraz kupi w sklepie za klejnoty jakikolwiek budynek?

    Wychodzi mi na to, że warto poczekać na jakiś event i bez namysłu łapać co się da jak za darmo spada ?

    Szanowni właściciele BB - z Waszej strony to strzał w stopę.

  10. #50
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 10.01.2016 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.