Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się możliwość globalnej szybkiej komunikacji ze społecznością?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Popieram

    16 100.00%
  • Jestem przeciwny

    0 0%
  • Jest mi to obojętne

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Shoutbox

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra

    Shoutbox

    Witam,
    Myślę, że na forum przydałby się shoutbox, czyli okienko do szybkiej wymiany informacji między całą społecznością.
    Argumenty nasuwają się cztery:
    Wiele osób w TSO chciałoby mieć możliwość dyskusji z graczami innych serwerów.
    Takie rozwiązanie przydałoby się również w przypadku pokonserwowych błędów które zdarzają się często.
    Ułatwiony kontakt z moderatorami jak i game masterami czy też community managerem gdyż często nie ma żadnego obecnego na danym serwerze.
    Wprowadzenie takiego globalnego czatu w grze byłoby jeszcze lepsze ale bardziej skomplikowane.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    popieram i dobre argumenty!

  3. #3
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 27.12.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.