Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zadanie Dostarcz Prezenty

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Kolonia

    Zadanie Dostarcz Prezenty

    pojawił się u mnie problem z tym zadaniem - dostałem je już po tym, jak ukończyłem przygodę "W poszukiwaniu świątecznego nastroju", a przygody tej nie można kupić.
    ten sam problem był opisywany w ubiegłym roku
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...tarcz-Prezenty
    ale nie pojawiła się w tamtym wątku żadna odpowiedź, która wyjaśniałaby problem.

    proszę o info, czy event jest już dla mnie stracony, czy jest szansa na ukończenie wymaganej przygody

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    suport

  3. #3
    Heduan
    Jak kolega napisał - support

    Ten problem jest co roku. Wątków w temacie - jak dobrze poszukasz - znajdziesz kilka.

    Problem dotyczy tych niecierpliwych, co jak zobaczą przygodę, to zaraz ją muszą skończyć, nieważna z jakiego tytułu ją dostali. Czas na zakończenie przygody 12 dni, a kto kazał skończyć się w 2h po otrzymaniu. A teraz będzie biadolenie jakie to BB niedobre i takie tam.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Jak kolega napisał - support

    Ten problem jest co roku. Wątków w temacie - jak dobrze poszukasz - znajdziesz kilka.

    Problem dotyczy tych niecierpliwych, co jak zobaczą przygodę, to zaraz ją muszą skończyć, nieważna z jakiego tytułu ją dostali. Czas na zakończenie przygody 12 dni, a kto kazał skończyć się w 2h po otrzymaniu. A teraz będzie biadolenie jakie to BB niedobre i takie tam.
    Czyli rozumiem, ze kolega zawsze konczy przygody jak konczy sie w nich czas, czekajac z ostatnim obozem np. w CR, tydzien, bo przeciez ma na to 8 dni?Chyba logiczne, ze jak mam mozliwosc ukonczenia zadania/przygody, to robie to, a nie czekam, bo daja dluzszy termin.Pozatym ciekaw jestem jak kolega mial zamiar wykonac kolejna przygode ktora dostalismy 3 dni po pierwszej (a nawet mniej niz 3 dni w zaleznosci kto kiedy otwieral drzwi), czekajac niewiadomo ile, bo przeciez ma 12 dni?
    Reasumujac, to nie jest "biadolenie", tylko sluszny zarzut, ze struktura zadan nie jest dobrze przemyslana, tym bardziej, ze to juz powtorka z rozrywki i mozna bylo ten niepotrzebny problem wyeliminowac.

    Kolejna przygoda nazywa sie tak samo jak pierwsza, wiec podejrzewam, ze jej wykonanie rozwiaze problem z zadaniem, ale tego dowiem sie za "2h", bo wlasnie ja otrzymalem i tyle mam zamiar na nia przeznaczyc czasu, nie dlatego, ze jestem niecierpliwy, ale dlatego, ze moge, chce i nie nie mam czasu na czekanie...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy kto wie jakie są zadania eventowe co nietrudno sprawdzić na wiki i trochę myśli wiedział żeby ze zrobieniem przygody trochę poczekać. Rozwiązaniem tego problemu w przyszłym roku byłoby wypadanie tej przygody nie z kalendarza tylko jako nagroda za wykonanie poprzedniego zadania.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Jak kolega napisał - support
    wg mnie zawsze warto jednak poszukać/zapytać na forum, zamiast z każdą pierdołą lecieć od razu do supportu. dlatego zapytałem tutaj

    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Ten problem jest co roku. Wątków w temacie - jak dobrze poszukasz - znajdziesz kilka.
    może nie szukałem wystarczająco "dobrze", bo znalazłem tylko jeden wątek w tym temacie, na dodatek nie było w nim żadnego rozwiązania problemu

    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Problem dotyczy tych niecierpliwych, co jak zobaczą przygodę, to zaraz ją muszą skończyć, nieważna z jakiego tytułu ją dostali. Czas na zakończenie przygody 12 dni, a kto kazał skończyć się w 2h po otrzymaniu. A teraz będzie biadolenie jakie to BB niedobre i takie tam.
    rozumiem, że Ty jak dostajesz przygodę, to trzymasz ją do ostatniego dnia eventu, w razie gdyby okazała się jeszcze potrzebna?



    Cytat Zamieszczone przez SeptimusFlu Zobacz posta
    Każdy kto wie jakie są zadania eventowe co nietrudno sprawdzić na wiki i trochę myśli wiedział żeby ze zrobieniem przygody trochę poczekać. Rozwiązaniem tego problemu w przyszłym roku byłoby wypadanie tej przygody nie z kalendarza tylko jako nagroda za wykonanie poprzedniego zadania.
    uwierz mi, że nie każdy gra tylko i wyłącznie według wskazówek/instrukcji/wiki. są ludzie, dla których gra według ściśle określonych instrukcji jest strasznie nudna - to właśnie wtedy można wyłączyć myślenie, no bo przecież wszystko robisz według czjejś instrukcji. gdzie wtedy zabawa?



    tak na marginesie, problem rozwiązany.
    przygoda pojawiła się w czwartych drzwiach kalendarza eventowego

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    Widać, że nie czytacie nowych wiadomości(niektórzy)
    Wątek do zamknięcia, odpowiedź w FAQ opublikowane przez BB_penelopa wczoraj.
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...797#post191797

  8. #8
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez bydl4k Zobacz posta
    rozumiem, że Ty jak dostajesz przygodę, to trzymasz ją do ostatniego dnia eventu, w razie gdyby okazała się jeszcze potrzebna?
    Zanim zamkną wątek to może jeszcze odpiszę.

    Otóż nie czekam do ostatniego dnia. Tylko śledzę wydarzenie. Widać, że nie tylko Ci co grają wg WIKI wyłączają myślenie. Sam się do tego grona zaliczyłeś. Skoro jest event, to znaczy, że coś się dzieje. Jak otrzymujesz mapkę z otwarcia drzwi to dosłownie po kilku akcjach związanych z wydarzeniem otrzymujesz zadanie. Ale niestety musiałem najpierw kliknąć w drzwi skończyć mapkę, a potem obrabiać zadania.

    Gram od 2012 roku i z żadnym eventem nie miałem problemu a z WIKI korzystam bardzo rzadko. Jak mówiło pewne stworzenie "myśleć, myśleć, myśleć".

    Fajnie, że się problem rozwiązał, ale za następnym podobnym eventem znów będzie to samo.

    A co szukania to czasami lepiej jest poszukać po nazwie przygody:
    http://forum.thesettlersonline.pl/se...archid=4327343

    Niestety nasi forumowicze strasznie opisują swoje posty, więc czasami trzeba szczęścia aby coś znaleźć, a Moderatorzy nie wypełniają swojej roli jaką powinni wypełniać, czyli moderowanie forum. Hej, hej - Moderatorzy - jak przeczytacie, to dowiedzcie się na czym polega moderowanie forum. Czasami należy poprawić tytuł, przenieść zgłoszenie do właściwego miejsca, poprawić treść lub wskazać odpowiednie miejsce zgłaszającemu. Niestety ale tu nie ma tego wszystkiego. Czasami pojawi się 10 stron komentarzy zanim pojawi się ktoś z BB i coś zrobi.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A ja nie rozumiem jak mozna bylo zrobic przygode nim wpadlo zadanie xD
    Przeciez te premki sie robily kolo 2h w magazynie prowiantu (no chyba ze chomiki maja z zeszlego roku ale wtedy to juz ich problem ze robia na szybkosci chcac zaliczyc 3 tygodniowy event w 2 minuty)
    Klikniecie tych kilku zadanek w czasie tworzenia premii naprawde nie sprawialo wielkich klopotow

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wiem o co to larum skoro rok temu każda z tych kalendarzowych przygód wypełniała to zadanie, krzykacze zrobili z igły widły
    na nowej ziemi radziłem ludziom na pomocy "tym w gorącej wodzie kompanym" aby poczekali do następnej przygody czyli dziś, jak ona by nic nie zdziałała wtedy można gnębić support
    ale niektórym lepiej wylać morze żalu na "niedorobiony" event

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.