Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: problem z eventem

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Oczywiście że nie wszyscy wiedza jak czyścić FP
    i oczywiście, nie wszystkim to pomoże, ale zamiast enigmatycznie pisać:
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Aha. Zapomniałem napisać. Sam proces czyszczenie FlashPlayer można wykonać na dwa sposoby: (1) uruchomić odpowiednią stronę i wykonać to z poziomu strony. (2) przejść do odpowiednich dwóch lokalizacji na dysku i skasować wszystko co można tam skasować....
    - można by podać jakikolwiek adres do tutoriala jak to zrobić ---> http://pl.bigpoint.com/darkorbit/boa...h-player.2385/
    Tak na marginesie zupełnie niezrozumiałe jest to, że szczególnie od czasu wgrania XXL gracze tłuką się ze swoimi problemami po czatach ogólnych lub w korespondencji z supportem, a nikt z ich strony nie znalazł chwili by globalnie poradzić-doradzić w tej sprawie. A mógłby ktoś z moderatorów podwiesić wątek z kilkoma radami, ile to lat czyśćca można by oszczędzić tym sposobem

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ależ emocje targają tym wątkiem.
    Ludzie to tylko gra

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Ależ emocje targają tym wątkiem.
    Ludzie to tylko gra
    ... to styl życia ) hehe

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Zbychacz Zobacz posta
    Dokończyłem misje "w poszukiwaniu świątecznego nastroju" przed uruchomieniem zadania -Dostarcz Prezenty- w skutek czego nie mogę dokończyć tego zadania bo nie mam już tej misji . Czy mogę ją gdzieś kupić ponownie czy jest to błąd w grze że nie zalicza teraz misji z zadania która była wczesniej wykonana .
    Wpychajac sie troche, choc po tytule watku to tez pasuje - czyli z tym juz nie da sie nic zrobic?Mam ten sam problem i moze owszem, pospieszylem sie, co nie zmienia faktu, ze przygoda zostala wykonana, a jako ze nie widze zbytnio mozliwosci jej powtorzenia, to traktuje to jako buga, a nie swoja wine.Fajnie by bylo jakby BB to przewidzieli, albo przynajmniej naprawili teraz...

  5. #65
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    Oczywiście że nie wszyscy wiedza jak czyścić FP
    i oczywiście, nie wszystkim to pomoże, ale zamiast enigmatycznie pisać:

    - można by podać jakikolwiek adres do tutoriala jak to zrobić ---> http://pl.bigpoint.com/darkorbit/boa...h-player.2385/
    Tak na marginesie zupełnie niezrozumiałe jest to, że szczególnie od czasu wgrania XXL gracze tłuką się ze swoimi problemami po czatach ogólnych lub w korespondencji z supportem, a nikt z ich strony nie znalazł chwili by globalnie poradzić-doradzić w tej sprawie. A mógłby ktoś z moderatorów podwiesić wątek z kilkoma radami, ile to lat czyśćca można by oszczędzić tym sposobem
    Nie chciałem rozpisywać się zbyt dokładnie, bo Ci co wiedzą to wiedzą, a ci co nie wiedzą to poszukają, bo napisałem dość dokładnie o co chodzi.
    Ale prawda jest taka, że siedzę na tym forum już sporo czasu i do dziś w przypiętych nie widać instrukcji krok po kroku jak to zrobić, aby dokładnie przeczyścić CACHE FP. Widać nikomu z BB na tym nie zależy. Wolą poszaleć sobie na forum i mieć ciągle wiele niepotrzebnych postów.

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Ja zmienię trochę temat ale do wątku pasuje. Zakupiony Kwatermistrz Mikołaj "zeżarł" mi patent budowlany kiedy wskazałem mu miejsce gdzie się ma rozstawić na wyspie.

  7. #67
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No właśnie co jest z tym Mikołajem, czyżby dostał prawdziwą funkcję jak ten z Reala, daję patenty grzecznym, a zabiera niegrzecznym?
    Chyba się wstrzyma z jego zakupem do wyjaśnienia tego problemu

    Sprawdziłem to co piszesz jest prawdą, ale w rzeczywistości nic się nie dzieję, bo to tylko bug graficzny, po relogu liczba patentów powraca do tej samej wartości, więc bez obaw
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 17.12.2015 o 21:41

  8. #68
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    No mnie niestety nie wrocilo. Kupilam Mikolaja, nawet wykorzystalam juz. Relog i dalej jednego patentu brakuje. Dziwny ten Mikolaj, zamiast dawac zabiera

  9. #69
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z zabieraniem patentu to już norma, chyba każdy nowo wprowadzony generał miał tę dolegliwość, która z czasem jest wyeliminowywana przez nową wersje gry

  10. #70
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    No mnie niestety nie wrocilo. Kupilam Mikolaja, nawet wykorzystalam juz. Relog i dalej jednego patentu brakuje. Dziwny ten Mikolaj, zamiast dawac zabiera
    Spróbuj przestawić go w inne miejsce - patent powinien wrócić po przeniesieniu.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.