Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik Dewelopera: Event Świateczny 2015

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    583
    Serwer
    Czarci Gaj
    Heniek grasz od października z tego co widze pod loginem, nie narzekaj bo teraz to luksus grać poradniki na wszystko, premki wszelakie i nie wiadomo co jeszcze. Jeśli nie potrafisz nie chcesz zrobić przygody czy zdobyć dropa bo wiktor u mnie na serwerze ok 1k monet czyli nie wielkie wydatek, to nie bierz się za tą grą. Bo co będzie później
    Już przez takie narzekania BB zrobiło starym graczom kuku i wszystko zasoby prze konwertowali na monety po lichwym kursie (fakt był event na wydanie zasobów, ale to nie to samo co zbieranie z eventu na event) bo teraz to wydawanie zasobów na siłe i tyle

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Heniek300 Zobacz posta
    dzięks za info, spróbuję takiej opcji, może i ktoś na tym jeszcze zyska
    Heniek, wystaw rybę na tą wyspę i napisz do mnie. U nas po 15 prezentów / 2k monet kosztuje wyspa na wadze aktualnie jak patrzyłem...

  3. #43
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Heniek300 Zobacz posta
    no właśnie, ja jestem początkujący bo gram niecałe 2 miechy i już byłem na to gospodarczo przygotowany( ale też małe cwancyki wymysliłem w razie biedy)(w sumie to jeden dzień zajmie mi zdobycie zasobów do tej przygody, poczynając od 1 żołnierza na ostatnim kończąc), ale są tacy, którym niestety to zadanie zablokuje postępy w grze, ja nie należę do gildii i narazie nie przystąpię do żadnej, za darmo to pewnie nie ma szans na pomoc, a ciekawe ile drop z wiktora by kosztował?
    Żadnych postępów nie zablokuje To tylko jedna przygoda, a że trzeba troszke zmienić plany? No cóż rybka, albo akwarium. Możesz olać event i grać według założonego przez siebie schematu, albo zmienić nieco plany i powalczyć o zdobycie troszkę surowców, które w taki, czy inny sposób możesz zainwestować w wyspę.
    Ja rozumiem, że gra jest strategiczno-ekonomiczna, ale nie przesadzajmy z robieniem na nią planów 5-cio letnich (Pomijam fakt konstrukcji planu, w którym jedna zmiana powoduje posypanie się go na drobne kawałki )
    Nie od razu Rzym zbudowano. Gra ma bawić, jak ciebie stresuje, to zastanów się, czy jest warta tej świeczki

  4. #44
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Echhh, w pamietniku napisali ze:
    Każde poszukiwanie skarbów rozpoczęte przed fazą usuwania ma szanse na nagrodę związaną z eventem.
    Wyslalem wszystkich na poszukiwanie przed przerwa (wczoraj po poludniu - ani jeden nie przyniosl prezentu (i na PL serwerze i na EN serwerze).
    Czy tylko ja mam takiego pecha ?

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie tylko ty. U mnie też nic nie przynieśli, a mam ich komplet i wszyscy szukali. Może to błąd w pamiętniku developera, bowiem zawsze było tak, że za pierwszym razem przynosili prezenty gdy byli wysłani już po rozpoczęciu eventu. U mnie tym razem przynieśli trochę prezentów pomimo iż byli wysłani przed jego rozpoczęciem.

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    OSZUKALI nas nic nie znosza.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    od dwóch dni nie można się zalogować na serwer złota góra, czy ktos cos o tym wie, czy to tylko moj problem?

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Polowa serwera sie nie moze zalogowac od ostatniego dnia eventu specjalnie tak zrobili zeby ludzie nie dokonczyli zadan/kalendarzy.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Polowa serwera sie nie moze zalogowac od ostatniego dnia eventu specjalnie tak zrobili zeby ludzie nie dokonczyli zadan/kalendarzy.
    No, dobrze, że miałem chwilę czasu rano. Zalogowałem się, poodbierałem, co miałem odebrać, a po południu już mnie wykopało i do dzisiaj kaplica.

  10. #50
    EX_Dante
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 06.01.2016 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do Archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Dante

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.