Zamknięty wątek
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 145

Wątek: Uczciwe, czy nie uczciwe - oferty za rybkę?

  1. #11
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Nie zapominajmy o Allegro - możliwe, że te ofki biorą się ze "sprzedaży czasu poświęconego na zdobycie przedmiotu w grze". W tej sytuacji sprawa byłaby w jakimś stopniu uczciwa - kupuję na Allegro ten "czas" - płacę realnymi pieniędzmi, ale muszę jeszcze dostać to, za co zapłaciłam. Wystawiam więc rybę za np Ulepszony Silos, a osoba, z którą umawiałam się na Allegro na zakupy zatwierdza (Żeby nie było, sytuacja czysto teoretyczna ponieważ nie zamierzam ładować kasy w piksele Od siebie wysyłam tylko SMS jeśli mam nadwyżki na koncie. Ale znajomy robił kiedyś takie zakupy i mówił jak to funkcjonuje).

    Co do liczenia na pomyłki - na codzień nie zauważyłam czegoś podobnego (chociaż ostatnio mniej siedzę na grze, a zwłaszcza na handlu). Jednak pamiętam kilka sytuacji, gdy ktoś kończył grę lub zwyczajnie bez okazji rozdawał rezydencje i podobne rzeczy. Jeśli kazał chętnym wystawiać na handlu rybę za daną rzecz i zatwierdzał nie było problemu. Ale jeśli sam wystawiał to nagle pojawiało się kilkanaście ofek będących lustrzanym odbiciem tej korzystnej.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I to też jest push? jak ktoś kończy grę i rozdaje innym dobytek swojej kariery? TAK!!! na nowej ziemi kilka osób dostało za to perm... i na nic zdały się wyjaśnienia, że to prezent za wspólne przygody itp, jak nie jest to prezent za klej to się nie liczy dla BB i ban ban ban u dead ehh po x 2
    Także piszcie o tym więcej i więcej ale później nie zdziwcie się jak pięknego popołudnia otrzymacie miłe info od psze,pszemiłego moda czy bb po tym, jak ofiarujecie niepotrzebną rezydke czy silo komuś z gildii, na przykład świetnie zapowiadającemu się świeżakowi
    czuj czuwaj
    Wyobraź sobie: masz w piip kleju, wpadasz na pomysł( z nudów )ze pomożesz świeżakowi, kupujesz mu w piip prezentów od kupca i co? tak to wolno? wtedy nie ma mowy o pushu? bo to przebież oficjalny prezent ze sklepu bb
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 09.12.2015 o 21:42
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #13
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Zakładając ten wątek miałam na uwadze konkrety przypadek. Nie kończenie gry i "rozdawani się", nie pojedyncze oferty po dogadaniu się, nie wystawianie swoich dóbr do kupienia przez szczęśliwca za rybę, ale właśnie ofert odwrotnych, taśmowych. Dana osoba codziennie ma "szczęście", że kończy grę i akuratnie jemu zaproponowano możliwość kupienia budynków za rybkę? Nie sądzę.

    Wg, mnie to jest naciąganie, oszukiwanie, żerowanie na innych.

    Mam nadzieję, że właściwa osoba z BB wątek przeczyta.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja rozwijam temat dalej,bo patrząc tylko na wagę nie masz pewności czy gość rozdaje czy żeruje. Widząc go często możesz tylko snuć domysły... idąc jeszcze dalej BB zacznie węszyć i dostanie się dobroczyńcom..
    Ale masz racje to je bee
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 09.12.2015 o 22:59
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #15
    konkur4
    Jeśli już szukasz konkretnych przypadków to pamiętam, była jedna taka sytuacja na Słonecznym z rok temu. Typ napisał na handlu, że kończy grę i wystawia budynki za rybę (wymienił jakie to były budynki, ale nazw już nie pamiętam). Oczywiście wystawił odwrotnie - rybkę z żądaniem tychże budowli. Dość sporo mu tego zeszło, oczywiście rozgorzała dyskusja, co to napisał, a co zrobił. W tym konkretnym przypadku zgodzę się, że to było nieuczciwe. Ze słów wymienionych z Twoim pierwszym poście pasuje jeszcze naciąganie. Z tego co pamiętam, dostał za swoje. Ale czego to dowodzi? Wystarczy tekstem obiecać cuda, wianki na wierzbie, a ludzie nie patrzą i klikają takie byle co jak jakieś bezmózgi. Dopiero po fakcie dokonanym do tego małego móżdżku dociera impuls, że coś jest nie tak, że dali się naciągnąć. W praktyce wychodzi to, co pisałem w pierwszym poście.

  6. #16
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    A ja rozwijam temat dalej,bo patrząc tylko na wagę nie masz pewności czy gość rozdaje czy żeruje.[...]
    jakby rozdawał, to byłby młyn za rybkę, a nie rybka za młyn

  7. #17
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście , tyle że sporo osób wystawi tą rybką za młyn z myślą że ów darczyńca kliknie w ofke po tym jak mu zaspamują szept z prośbami
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  8. #18
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Takie tłumaczenie, że wystawia bo ktoś będzie kończył grę i mu klepnie, to trochę dziwne. Jeśli ktoś wystawia ofki kilka dni z rządu i one wiszą do wygaśnięcia, to jednoznacznie widać ze liczy na czyjąś pomyłkę i proszę nie gadać że lidzie klikają bezwiednie, bo niestety w wielu przypadkach tylko refleks pozwoli zdobyć ciekawą ofertę.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten refleks jest przyczyną późniejszych lamentów
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    (ironia mode on)
    No to pozwalamy zyc oszustom, trollom, zlodziejom i innych paskudom (*). W koncu wszystko to jest i tak nasza wina.
    Ale zaraz... skoro *wszystko* jest dozwolone, to po co modzi i BB? :P
    (ironia mode off)

    PS. i nie, nie chodzi o pasqdka :)

Zamknięty wątek
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.