Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za możliwością wyboru co ma się stać z doświadczeniem?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, to oczywiste rozwiązanie

    14 56.00%
  • NIE, mam lepszy pomysł

    7 28.00%
  • OBOJĘTNE, nie potrzebuje Gwiezdnych Monet

    4 16.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Samodzielne decydowanie o przeznaczeniu doświadczenia z przygody

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Wszystko kwestią czasu poświęcanego grze (nie tylko plotkom w grze).
    Od startu XXL cały czas (tak jak wcześniej) staram się na bieżąco kupować strzały, skrytobójcę, małą i dużą katapultę oraz klejnoty.
    I do tego czasu przybyło mi w magazynie około 3k GM.
    Niby niewiele ale oznacza że wystarcza mi na bieżące "wydatki".
    Dla mnie taka opcja jest niepotrzebna, choć na pewno są tacy którym by się przydała.
    To moze zdradzisz z czego przybylo Ci te 3k gwiezdnych bo mi od wprowadzenia xxl ubylo juz 30k?

    Mi się wydaje oczywiste, że jeśli klikam by umieścić drop w magazynie to doświadczenie jako jeden z jego surowców również.

    Od którego lvlu? Bez znaczenia, może być np. 65 lub 70 bo obecnie nie ma żadnych powodów by je wbijać może jedynie garstka klejnotów.

    Poza tym jeśli moja propozycja nie zostanie wdrożona to kwestia wbicia 75lvl nie ma znaczenia bo i tak w obecnej wersji doświadczenie nie jest zamieniane na gwiezdne po jego osiągnięciu.
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 04.12.2015 o 03:36
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  2. #12
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    A czasem gwiezdne nie dropia z kolonii?
    nie, ale chyba są w odbudowie o burzy, a na pewno w pandzie i monecie. ostatnio za level dostałam i z jakiegoś zadania głównego, da się żyć

  3. #13
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    To moze zdradzisz z czego przybylo Ci te 3k gwiezdnych bo mi od wprowadzenia xxl ubylo juz 30k?
    Caly sekret w kupowaniu tanich rzeczy za swoje SC, a drogich za SC jeleni ktorzy chca sie ich pozbywac dla cudzych korzysci.

    Mi od wprowadzenia XXL przybylo ponad 7k na samych zadaniach i questach.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #14
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 04.12.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.