Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Nowy serwer

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nowy serwer

    Czy coś wiadomo na temat nowego serwera? Ostatni serwer powstał dawno dawno temu, fajnie byłoby znów zacząć wyścig szczurów na nowym świeżym serwerze

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tego, co wiem, i tak nie wolno miec wiecej niz jednego konta na danej wersji jezykowej. Poza tym, wnoszac z coraz mniejszej aktywnosci na globalu, Pomocy i nawet Handlu (przynajmniej na moim serwerze), to predzej serwery beda laczyc, niz dodawac nowe...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem za połączeniem serwerów. Ale mogliby tez odpalić jakiś nowy świeży serwer

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A co ci da nowy serwer?
    Kosmiczne ceny na marmr i deski lisciaste?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    A co ci da nowy serwer?
    Kosmiczne ceny na marmr i deski lisciaste?
    plus zero eventowych genkow i itemow ^^

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kto z kilkuletnim stażem w grze, fajnie rozwiniętą wyspą, masą eventowych rzeczy, które obecnie są nie do zdobycia chciałby zaczynać od nowa. Chyba tylko totalnie nowi gracze lub tacy co podbili wyspe (32-35 lvl) i porzucili gre bo im sie znudziała a teraz by znów coś tam pograli, ale przepaść między nimi a resztą jest nie do zniwelowania

  7. #7
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Szkoda, że na 1 wersji językowej można mieć tylko 1 konto. Przecież poza forum moje potencjalne 3 konta na 3 różnych serwerach i tak w żaden sposób nie wejdą ze sobą w interakcję...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Szkoda, że na 1 wersji językowej można mieć tylko 1 konto. Przecież poza forum moje potencjalne 3 konta na 3 różnych serwerach i tak w żaden sposób nie wejdą ze sobą w interakcję...
    To że nie wymyśliłaś w jaki sposób kolidowałoby to z regulaminem i realiami oraz zasadami i polityką twórców, nie znaczy że inni tego nie wymyślili i nie robią lub mogliby robić.

    Spartakus 23 Chcesz od zera zaczynać, napisz do supportu, wyczyszcza Ci konto.

    Ranhea wielu osobom sie znudziło, czaty do pogadania o bzdurach sa w każdej grze. Nie wiem czy zauważyliście, ale co jakiś czas są czystki na serwerach, wywalane stare konta i dzieki temu dochodzą nowe miejsca. Można to łatwo zauważyć gdy przychodzą nowe fale świeżaków i początkujących bo wylewają sie z sugestywnymi pytaniami na pomocy i handlu.
    To znak, że znowu coś poczyścili miejsc.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    Nie wiem czy zauważyliście, ale co jakiś czas są czystki na serwerach, wywalane stare konta i dzieki temu dochodzą nowe miejsca. Można to łatwo zauważyć gdy przychodzą nowe fale świeżaków i początkujących bo wylewają sie z sugestywnymi pytaniami na pomocy i handlu.
    To znak, że znowu coś poczyścili miejsc.
    Serio sa czystki? Jakos nie zauwazylem zeby kasowali konta znajomych na niskich nieuzywane od kilku lat
    A samemu mi sie nie chce czyscic listy ^^

  10. #10
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    To że nie wymyśliłaś w jaki sposób kolidowałoby to z regulaminem i realiami oraz zasadami i polityką twórców, nie znaczy że inni tego nie wymyślili i nie robią lub mogliby robić.
    Może i masz rację. Ale to chyba nie moja wina, że mogłyby istnieć jakieś dziury do wykorzystania
    I nie zmienia to faktu, że gdyby była możliwość to chętnie sprawdziłabym inne serwery. Ot, na tydzień - dwa, zmienić otoczenie w grze.

    Nie wiem czy zauważyliście, ale co jakiś czas są czystki na serwerach, wywalane stare konta i dzieki temu dochodzą nowe miejsca. Można to łatwo zauważyć gdy przychodzą nowe fale świeżaków i początkujących bo wylewają sie z sugestywnymi pytaniami na pomocy i handlu.
    To znak, że znowu coś poczyścili miejsc.
    Również nie zauważyłam by kasowali konta. To gracze sami odchodzą i proszą o skasowanie, bez pytania BB nie usuwa. Z tego co zauważyłam to wzięli się co najwyżej za multi ale ich tylko blokują, bez kasowania.

    Edit: Wiesz skąd te świeżaki? Większość to dzieciarnia zafascynowana tym czy tamtym gimnazjalistą posiadającym własny kanał na YouTube i bluzgającym w filmikach.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.