Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [Poradnik] Ryczący Byk, przestawione wieże - 3xMMA+Major+3xZwykły - Szybki drop

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    [Poradnik] Ryczący Byk, przestawione wieże - 3xMMA+Major+3xZwykły - Szybki drop

    Witam
    Po ostatnich zmianach, tj. przestawieniu wież nie da się już robić już Byka "od tyłu" z małymi stratami w krótkim czasie. Mimo, że przekopałem się przez dziesiątki poradników nie znalazłem takiego, który odpowiadałby mi, tj. generował stosunkowo małe straty tylko w rekrutach oraz posiadał pewne bloki nienarażone na utratę elity, której wciąż mam za mało a każdy padnięty Eż boli.

    W skutek powyższego zrobiłem Byka po swojemmu - oczywiście bloki i niektóre składy pochodzą z innych poradników ale jest to jak dla mnie zlepek najlepszych kombinacji bez zbędnego ryzykowania. Osądźcie sami.

    Potrzebne wojsko: 810R, 191Koni, 145Pusz, 142Kusz, 126EŻ, 92Ż
    Generałowie: 1xMajor, 3xMMA, 3xZwykły generał
    Straty: 709-798 Rekrutów

    Poradnik zawiera 3 bloki testowane na testowym:P z powodzeniem ok 9 razy.
    Jedynie pierwszy blok na wieżę 1 jest "na granicy", tak że podczas kiedy Major kończy wieżę w jednym z blokowanych obozów pojawia się pasek wygranej i zdążą zniknąć dwie kreski - więc nie jest tak źle. Proszę patrzyć na ustawienia obozów i czytać opis żeby nie było niespodzianek.

    Reszta na grafice pod linkiem.

    Nie robiłem wcześniej poradników ponieważ zawsze było coś co mi odpowiadało, do teraz. Jeśli coś jest nieczytelne, niejasne, źle policzone, piszcie - jak się da to poprawię.

    Życzę powodzenia i jak najwięcej granitu w dropie. Pozdrawiam

    Link do poradnika

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    link wygasł, przenoszę temat do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.