Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałabyś/chciałbyś aby u handlarza pojawiły się inne Bajkowe przygody za mapki?

Głosujących
213. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie tak!

    142 66.67%
  • Raczej tak

    12 5.63%
  • Raczej nie

    14 6.57%
  • Zdecydowanie nie!

    45 21.13%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: Inne Bajkowe przygody za mapki

  1. #21
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Bo malo kto robi sprytnego Wiekszosc to tylko synow i zdradzonego trzaska a innych olewa
    Hmm... Ile można Zdradka? Poza tym one też powoli stają się deficytowym towarem

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    To że ty expisz nie znaczy, że wszyscy muszą. Nie każdy ma parcie na 75. Po prostu dla odmiany mogę mieć ochotę zrobić Bohaterskiego a nie 5., 7. czy też 21368486. DMK (niepotrzebne skreślić). A kupić go w kantorze ciężko...
    I naprawde masz ochote zrobic przygode z najwiekszymi stratami wsrod krawców? Czy to moze kolejny glupi argument za tym zeby wszystko dawali na tacy?
    Za chwile bedziesz jeczec za Ali baby tez za mapki.. Bo nie dosc ze ciezko o przygody z którcyh dropi to jeszce dropi dość mizernie.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez robson241 Zobacz posta
    I naprawde masz ochote zrobic przygode z najwiekszymi stratami wsrod krawców? Czy to moze kolejny glupi argument za tym zeby wszystko dawali na tacy?
    Za chwile bedziesz jeczec za Ali baby tez za mapki.. Bo nie dosc ze ciezko o przygody z którcyh dropi to jeszce dropi dość mizernie.
    Aj czepiłeś się słówka... Bohaterski był tylko przykładem, równie dobrze możesz sobie tam wstawić Sprytka. Alibaby póki co nie tykam, długo jeszcze nie będę go robić bo nie ścigam się do 75 jak niektórzy.
    I widzę, że mamy różne doświadczenia. Z krawców dawno przestały dropić mi kontynuacje i minizadania. Jak już znajdę chwilę na przygodę, odkopię z zapasów BMK albo ZMK oraz któregoś zrobię, jak na razie ZAWSZE mam pierwszego Alego w dropie. Żeby tak lecieli Synowie w DMK a potem z nich Zdradek...

  4. #24
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Aj czepiłeś się słówka... Bohaterski był tylko przykładem, równie dobrze możesz sobie tam wstawić Sprytka. Alibaby póki co nie tykam, długo jeszcze nie będę go robić bo nie ścigam się do 75 jak niektórzy.
    I widzę, że mamy różne doświadczenia. Z krawców dawno przestały dropić mi kontynuacje i minizadania. Jak już znajdę chwilę na przygodę, odkopię z zapasów BMK albo ZMK oraz któregoś zrobię, jak na razie ZAWSZE mam pierwszego Alego w dropie. Żeby tak lecieli Synowie w DMK a potem z nich Zdradek...
    Zero argumentów, same zachcianki. Jakoś nie wierze w twoje słowa, nadal wydaje mi się ze zależy ci na expie.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Zero argumentów, same zachcianki. Jakoś nie wierze w twoje słowa, nadal wydaje mi się ze zależy ci na expie.
    Zapraszam na Złotą - sprawdzisz sobie mój lvl (od wczoraj aż 52), wyspę (nie kupuję dużych pakietów klejków, czasem poleci sms, ani nie manipuluję handlem, więc raczej bez szału), porównasz z tymi, którzy expią 24/7 i bawią się w wystawianie przez cały dzień dziesiątek ofert albo kupują regularnie hurtowe ilości niebieskich...

    Co do argumentów - jest jeden chyba wcale nie taki mało istotny. Obecnie praktycznie nie ma skąd dobierać Gwiezdnych Monet. Ok, są szczątkowe ilości za lvle, jeśli dobrze pamiętam, coś wpada z mini zadań. Ale to okruszki w porównaniu do tego co było. Przed XXL jak komuś bardzo zależało to mógł kupić sobie daną kontynuację lub kontynuację kontynuacji za GM. Obecnie nie jest to takie proste, nie każdy ma zapasy (a nawet jeśli to w ofercie Przedmiotów Epickich są przecież też inne, może dla danej osoby atrakcyjniejsze, przedmioty), a nadrobić te 1500 GM to już nie 1-2 dni tylko sporo dłuższy okres.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Rozumiem wage Ci wylaczyli? I jaki mozg trzeba miec zeby za GMy przygody kupowac.. Naprawde.. Sie nie dziwie ze tylko jeczenie zeby dali to czy tamto jak na tacy.

  7. #27
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez robson241 Zobacz posta
    Rozumiem wage Ci wylaczyli? I jaki mozg trzeba miec zeby za GMy przygody kupowac.. Naprawde.. Sie nie dziwie ze tylko jeczenie zeby dali to czy tamto jak na tacy.
    Ta, znajdź na wadze (u nas dziś gość za 1 Zdradka wołał 20k fasoli)... To po pierwsze. Po drugie mówię jak było do niedawna - jak komuś bardzo ale to bardzo zależało to brał za GM i nadganiał kolejnego dnia paroma bykami (pomijam już fakt, że wtedy więcej osób sprzedawało te przygody zamiast robić). Po trzecie to gdzieś wyżej pisałam, to nie mają być nielimitowane przygody za grosze. Mogą wrzucić je za klejnoty jak najazd (Ok, może ja nie skorzystam ale jakby miało to komuś ułatwić życie to czemu mam nie poprzeć?) albo, jeśli za mapki, to drogo i z limitem 1szt/tydzień. A po czwarte - ja nie robię prywatnych wycieczek i nie obrażam cię podważając twój intelekt. Więc byłabym wdzięczna za to samo.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zapraszam na Złotą - sprawdzisz sobie mój lvl (od wczoraj aż 52), wyspę (nie kupuję dużych pakietów klejków, czasem poleci sms, ani nie manipuluję handlem, więc raczej bez szału), porównasz z tymi, którzy expią 24/7 i bawią się w wystawianie przez cały dzień dziesiątek ofert albo kupują regularnie hurtowe ilości niebieskich...
    Też mam 52 lvl... poruszasz kwestię gwiezdnych monet... czyli brakuje ci maksymalnego lvlu...
    Skoro już tak bradzo zależy Ci na tych przygodach to czemu nie zrobisz ankiety aby BB zwiększyło procent dropienia przygód w DMK tylko z miejsca chcesz uniknąć jego robienia?

  9. #29
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Też mam 52 lvl... poruszasz kwestię gwiezdnych monet... czyli brakuje ci maksymalnego lvlu...
    Skoro już tak bradzo zależy Ci na tych przygodach to czemu nie zrobisz ankiety aby BB zwiększyło procent dropienia przygód w DMK tylko z miejsca chcesz uniknąć jego robienia?
    Wypowiedziałam się pod pomysłem kogoś innego i tyle. Gwiezdnych mi nie brak, na klejnoty jeszcze mam, a na inne rzeczy mi nie potrzeba. Za to DMK powoli zaczyna się przejadać - co nie znaczy, że jak już się zabiorę wreszcie za przygodę to go nie robię. Zwiększenie szans na kontynuacje faktycznie byłoby dobrym alternatywnym pomysłem. Może to ja mam pecha ale ostatnio Synowie wcale mi nie dropią, jeśli już po tych X przygodach wpadnie coś to tylko Sprytek bez obstawy minizadań.

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Też mam 52 lvl... poruszasz kwestię gwiezdnych monet... czyli brakuje ci maksymalnego lvlu...
    Skoro już tak bradzo zależy Ci na tych przygodach to czemu nie zrobisz ankiety aby BB zwiększyło procent dropienia przygód w DMK tylko z miejsca chcesz uniknąć jego robienia?
    Czemu tylko w DMK? w sprytnym i synach tez by wypadalo zwiekszyc

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.