Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #131
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2014
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Wg mnie jeszcze jedna czynnościa która BB powinno wprowadzić od samego poczatku odnoście monet gildii to zblokowanie handlu MG. Jeśli jesteś w gildii to masz przywilej posiadania monet gildijnych. Nie jesteś nie masz takiego prawa. Nie możesz ich kupić. Spowodowało by to wiekszą aktywność graczy w gildiach oraz wiekszą motywacje do wykonywania ZG. Każdemu z graczy by zależało aby jak najwiecej członków gildii wykonało zadanie.
    Teraz brakuje np dodatkowo pokazania nastepnego zadania gildijnego w oczekujacych, tak aby można było zaplanować jakieś działania na nastepny dzień.

  2. #132
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ŚwiętyTurecki Zobacz posta
    Wg mnie jeszcze jedna czynnościa która BB powinno wprowadzić od samego poczatku odnoście monet gildii to zblokowanie handlu MG. Jeśli jesteś w gildii to masz przywilej posiadania monet gildijnych. Nie jesteś nie masz takiego prawa. Nie możesz ich kupić. Spowodowało by to wiekszą aktywność graczy w gildiach oraz wiekszą motywacje do wykonywania ZG. Każdemu z graczy by zależało aby jak najwiecej członków gildii wykonało zadanie.
    Teraz brakuje np dodatkowo pokazania nastepnego zadania gildijnego w oczekujacych, tak aby można było zaplanować jakieś działania na nastepny dzień.
    popieram

  3. #133
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja jestem przeciw. oferta za mg u kupca jest dość biedna, za to na handlu mogę za nie kupić co chcę i dla mnie to zwiększa ich atrakcyjność.

  4. #134
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    wogole chyba fajnie by bylo gdyby ktos dal pomysl w osobnym temacie z ankieta na to aby reset zadan gildii odbywal sie w dzien np 10 rano ?12 ? wtedy ci co przychodza po poludniu patrza jest do wyprodukowania 700prochu albo 750 najlepszego papieru moga se bufnac na noc zeby sie wyrobic i rano na chwilke sie loguja zeby zaakceptowac zadanie
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  5. #135
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zastanawiam się po jakie licho usunęli informacje z następnym zadaniem jakie będzie do wykonania, wczoraj wieczorem odpaliłem DMK a dziś w zadaniu dostałem do zrobienia jaka tam przygodę a samemu wykonując krawca nie jestem w stanie jej zakończyć w ciągu 1 dnia. Ale gdy była informacja ze jutro w zadaniu jest do wykonania przygoda to bym nie odpalał DMK tylko poczekał na zadanie Gildii i po wykonaniu przygody z zadania opalił swoją przygodę a tak to jestem MG w plecy.

  6. #136
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Odkąd jest nowa formuła zg to naprzemiennie mam na 49 lv albo do wydania wozy albo przygody do zrobienia ... pomimo tego że wg wiki tych zadań jest troszkę

    http://www.settlersonlinewiki.eu/zadania-gildii/

  7. #137
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez xxpaju Zobacz posta
    Zastanawiam się po jakie licho usunęli informacje z następnym zadaniem jakie będzie do wykonania, wczoraj wieczorem odpaliłem DMK a dziś w zadaniu dostałem do zrobienia jaka tam przygodę a samemu wykonując krawca nie jestem w stanie jej zakończyć w ciągu 1 dnia. Ale gdy była informacja ze jutro w zadaniu jest do wykonania przygoda to bym nie odpalał DMK tylko poczekał na zadanie Gildii i po wykonaniu przygody z zadania opalił swoją przygodę a tak to jestem MG w plecy.
    Nie było takiej informacji. Nowe zadanie gildii pojawiało się tak jak teraz, co 24 godziny. Jeżeli po upływie 24 godzin zadanie gildii nie zostało ukończone, to pojawiało się oczekujące (kolejne) zadanie.

    Widocznie w Twojej gildii wiecznie mieliście zadanie oczekujące.

  8. #138
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Odkąd jest nowa formuła zg to naprzemiennie mam na 49 lv albo do wydania wozy albo przygody do zrobienia ... pomimo tego że wg wiki tych zadań jest troszkę

    http://www.settlersonlinewiki.eu/zadania-gildii/
    taki los mój drogi...
    zadania przydzielane są losowo

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ŚwiętyTurecki Zobacz posta
    Wg mnie jeszcze jedna czynnościa która BB powinno wprowadzić od samego poczatku odnoście monet gildii to zblokowanie handlu MG. Jeśli jesteś w gildii to masz przywilej posiadania monet gildijnych. Nie jesteś nie masz takiego prawa. Nie możesz ich kupić.
    Czyli analogicznie powinno wprowadzić się w ogóle zakaz handlu. Np nie masz produkcji wędlin, to nie możesz ich kupić i nie możesz wysłać łajz na poszukiwanie przygód.
    Zakaz handlu monetami g. spowodowałby w obecnej sytuacji dokładnie odwrotny skutek, czyli mniejszą motywację do wykonywania zadań. Dlaczego ? Bo oferta za monety gildii jest tak uboga, że wykonywanie nieopłacalnych zadań g. i co za tym idzie gromadzenie monet byłoby bezsensowne. Każdy zgromadziłby tyle ile potrzeba na aktualną ofertę i olałby wykonywanie następnych zadań. Kosztem tych, którzy nie zdążyli ich zgromadzić.

    Nigdy nie byłem w gildii i bez monet gildii przeżyję.

  10. #140
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Następne z absurdalnych zadań to zrobić 750 najlepszego papieru, u mnie przy budynku na 5lvlu i buffie x3 produkcja osiąga poziom 940sztuk na 12h, czyli potrzebuję prawie 10h na zaliczenie zadania.

Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.