Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #121
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Może dlatego że gildie mają być miejscem zachęcającym do współpracy? (choć wiem, przez ostatnie lata system gry powodował że to bardziej było kółkiem wzajemnej adoracji). Jak się nie ma czasu to zawsze można innych poprosić o pomoc, po to właśnie jest gildia.
    jeżeli loguję się na tyle późno ,że na wyprodukowanie czegoś fizycznie nie starczy czasu to jaką pomoc masz na myśli? Mają zagiąć czasoprzestrzeń? A zadanie niezrobione i mi np. jest głupio ,że przeze mnie ktoś dostanie mniej monet. Dlatego obecny system mi się nie podoba, co nie znaczy ,że poprzedni był super. Zmiany były konieczne tylko moim zdaniem na chwilę obecną jeszcze się nie zakończyły i trzeba zmienić jeszcze kilka aspektów ZG

  2. #122
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeszcze inna sprawa, że w "niewykonalnych" zadaniach można wietrzyć spisek BB, bo to wymusza niejako kliknięcie zadania za klejki, ich ubywa, a wiec za jakiś czas trzeba dokupić nowe... tak ich rozszyfrowałem, ale to dzięki Antoniemu

  3. #123
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Zadania z kodeksem nie będę bronić, bo bardzo mi sie nie podoba. pal sześć jeszcze żeby kazali zrobic manuskrypt, ale kodeks, to już na prawde przegięcie na maksa. u mnie introligator chodzi cały czas, dużo jeszcze mam do zrobienia i nie zamierzam zmieniać wypracowanego przez siebie systemu.

    druga strona medalu jest taka... BB nie może na tobie wymusić, żebyś jakies zg zrobił za klejki, a jeżeli twoi współgildiowicze cię do tego zmuszają, noo... to ja bym się nad nimi zastanowiła.
    jak jedno zadanie na jakiś czas umknie, to korona nikomu z głowy nie spadnie. kto będzie mógł, to zrobi, kto nie, to nie - jutro też jest dzień.

  4. #124
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Piwonia jak mozna pomoc zrobic kodeks do ZG
    Dlatego pisałam że niewykonalne do modyfikacji. Natomiast przy przygodzie w zadaniu może la locika zaprosić.

  5. #125
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    jeżeli loguję się na tyle późno ,że na wyprodukowanie czegoś fizycznie nie starczy czasu to jaką pomoc masz na myśli? Mają zagiąć czasoprzestrzeń? A zadanie niezrobione i mi np. jest głupio ,że przeze mnie ktoś dostanie mniej monet. Dlatego obecny system mi się nie podoba, co nie znaczy ,że poprzedni był super. Zmiany były konieczne tylko moim zdaniem na chwilę obecną jeszcze się nie zakończyły i trzeba zmienić jeszcze kilka aspektów ZG
    Przeczytaj cały mój post, napisałam tam o zadaniach "niewykonalnych" i zliczaniu produkcji od momentu gdy zadanie zostaje "wgrane".

  6. #126
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Przeczytaj cały mój post, napisałam tam o zadaniach "niewykonalnych" i zliczaniu produkcji od momentu gdy zadanie zostaje "wgrane".
    nie odniosłam się do całego Twojego postu tylko do jednej konkretnej uwagi o tym, że nie zawsze pomoc gildii jest możliwa . W ostateczności zresztą ani forma jak i treść zadań gildii nie leżą w naszej gestii i możemy sobie tylko podyskutować...a co z tym zrobią osoby decyzyjne to już zupełnie inna bajka.

  7. #127
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    gildia 46 osób

    czwartek 36 zaliczyło zadanie gildii - 138 monet gildii
    piątek 33 - 127
    sobota 41 - 157
    niedziela 40 - 153
    poniedziałek 38 - 146

    czyli w stosunku do poprzedniego systemu jesteśmy na plus.

    Pewnie jak się trafi zadanie z kodeksem czy DMK to będzie gorzej, ale dla mnie zmiany na plus.
    Oczywiście są pewne rzeczy do poprawy, ale kierunek zmian dobry.

  8. #128
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Wystarczyłoby tak jak było przed modyfikacją - następne zadanie gildyjne (gildii ) wisiało w oczekujących - przykładowo widzisz że będzie potrzeba wyprodukować kusze to wieczorem odpalasz na premii i leci ,oczywistą sprawą jest też żeby automatycznie liczyło produkcję od czasu aktywacji zadania a nie od czasu logowania

  9. #129
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Wystarczyłoby tak jak było przed modyfikacją - następne zadanie gildyjne (gildii ) wisiało w oczekujących - przykładowo widzisz że będzie potrzeba wyprodukować kusze to wieczorem odpalasz na premii i leci ,oczywistą sprawą jest też żeby automatycznie liczyło produkcję od czasu aktywacji zadania a nie od czasu logowania
    niegłupi pomysł - nowe zadanie co 24 godziny, ale 48 godzin na wykonanie

  10. #130
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja jeszcze mam uwagę co do przygód, aby zmienić konkretne przygody na dowolne, albo pewien rodzaj przygody, czyli np. epicką, 1001 nocy, czy danego poziomu trudności.
    Totalną abstrakcją jest dla mnie dawanie w zadaniach przygód których nie można zakupić za fragmenty- patrz wiktor podstępny, mroczni kapłani, wikingowie. Oraz kazać graczom z poziomem 16-25 zrobić przygodę, z poziomem 26-35 niewiele lepiej, bo większość tego przedziału, to człowiek nie ma jeszcze wyspy podbitej i trudność sprawia podbicie jednego obozu, a co dopiero zrobić całą przygodę.

Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.