Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    popieram...

  2. #12
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Spartan117 Zobacz posta
    Przydałoby się w związku z tym narzędzie dla administratorów gildii, które pomagałoby śledzić kto w gildii się nie przykłada do robienia zadań
    Szczerze mówiąc nie byłam na testowym to nie chcę się wypowiadać... Ale obecnie masz w interfejsie gildii informację czy ktoś wykonał zadanie. Kwestia zanotowania sobie wieczorem przez lidera. Albo można wprowadzić to co było kiedyś - każdy dodawał notatkę o wykonaniu zadania w swoim "profilu" w gildii

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czyli rozumiem ...że zamiast zadania gildiowego będzie dodatkowe zadanie dzienne... fajnie tylko po co? lepiej było do tej pory -monetki dostawali aktywni członkowie gildii, a leniów admin mógł wyrzucić i tyle....

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    NO i w czym problem? Aktywni beda dalej robic a lenie nie beda. Z tym że teraz nie beda tez czerpac korzysci z aktywności innych.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    W obecnej "odsłonie" gildie w ogóle nie mają sensu - prócz wymiaru "społecznościowego". Bez obrazy ale kto normalny robi Wikingów albo Wyspę Piratów dla paru bzdurnych monetek za które można kupić coś sensownego raz na pół roku, nie wspominając już o tym że za wymienione przygody można nabyć w handlu zapewne 20 / 30 x krotność "nagrody" jaką się dostaje za ukończenie zadania.

    Dopóki przynależność do gildii nie zapewni dostępu do czegoś "unikalnego" pod względem funkcjonalnym dopóty nie będę zainteresowany przynależnością do takowej.

    Stąd moja sugestia do developerów - dodajcie jakąś ciekawą funkcjonalność dla członków gildii, która zachęci w jakiś sposób graczy takich jak ja Czy to będzie dostęp do unikalnych buffów, budowli, ba nawet przygód - to już pozostawiam w waszej kwestii - pole do popisu jest bardzo szerokie. W obecnej formie niestety gildie są bezsensowne - ot taki "bajerek" dla maluczkich.

    Pozdrawiam

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    W obecnej "odsłonie" gildie w ogóle nie mają sensu - prócz wymiaru "społecznościowego". Bez obrazy ale kto normalny robi Wikingów albo Wyspę Piratów dla paru bzdurnych monetek za które można kupić coś sensownego raz na pół roku, nie wspominając już o tym że za wymienione przygody można nabyć w handlu zapewne 20 / 30 x krotność "nagrody" jaką się dostaje za ukończenie zadania.

    Dopóki przynależność do gildii nie zapewni dostępu do czegoś "unikalnego" pod względem funkcjonalnym dopóty nie będę zainteresowany przynależnością do takowej.

    Stąd moja sugestia do developerów - dodajcie jakąś ciekawą funkcjonalność dla członków gildii, która zachęci w jakiś sposób graczy takich jak ja Czy to będzie dostęp do unikalnych buffów, budowli, ba nawet przygód - to już pozostawiam w waszej kwestii - pole do popisu jest bardzo szerokie. W obecnej formie niestety gildie są bezsensowne - ot taki "bajerek" dla maluczkich.

    Pozdrawiam
    Tutaj nie do końca sie zgodzę za przygody Masz coś takiego jak drop, bez sensu jest wydawanie armat czy prochu.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam czy mam rozumieć że zadnia gildijne będę dziennie nowe i nie będzie wymogu procentowego.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    Witam czy mam rozumieć że zadnia gildijne będę dziennie nowe i nie będzie wymogu procentowego.
    tak masz rozumieć

  9. #19
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Tylko osoby, które wykonały zadanie gildyjne powinny dostać monety, to jest najprostsze i najuczciwsze rozwiązanie.

    Koniec kropka.
    Zdecydowanie taki pomysł popieram, a nawet jestem ZA!

  10. #20
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    W obecnej "odsłonie" gildie w ogóle nie mają sensu - prócz wymiaru "społecznościowego". Bez obrazy ale kto normalny robi Wikingów albo Wyspę Piratów dla paru bzdurnych monetek za które można kupić coś sensownego raz na pół roku, nie wspominając już o tym że za wymienione przygody można nabyć w handlu zapewne 20 / 30 x krotność "nagrody" jaką się dostaje za ukończenie zadania.
    Z tego co pamiętam zadania gildii miały być zmienione. Zamiast Wikingów i Piratów miała być chyba Bagienna i jeszcze jedna łatwa przygoda z dostępnych za mapki.

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.