Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #211
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też myślę że rozbieżność w czasie restartu jest minimalna, ja podawałam 20, ale 18 jest też dla mnie ok, to powinna być godzina popołudniowa, gdy najwięcej osób jest online.

    Pomysły RedJula są interesujące i rozwiązują problem restartu zadań o godzinie 1, ale ich wprowadzenie wymagałoby sporo pracy, zmiana godziny restartu to pewnie zmiana jednej liczby, czyli coś co jest do wprowadzenia od ręki.

  2. #212
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    wogole chyba fajnie by bylo gdyby ktos dal pomysl w osobnym temacie z ankieta na to aby reset zadan gildii odbywal sie w dzien np 10 rano ?12 ? (...)
    Cytat Zamieszczone przez SeptimusFlu Zobacz posta
    Najlepiej by było, żeby się zaczynały najwcześniej o 22 a najpóźniej o północy
    Cytat Zamieszczone przez adipati Zobacz posta
    Ja rowniez uwazam ze zadanie gildi powinno sie rozpoczas o pozniejszej godzinie.
    Przykladowo o godzinie 8.00
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Lepsza opcja czasowa to od 12 w południe do 12 dnia następnego
    Można więcej propozycji znaleźć ale nie o to chodzi.
    Sama zmiana czasu niewiele da, wiele osób loguje się po południu raz dziennie i im zmiana tej godziny nic nie daje.
    Jeśli już (choć uważam to za ćwierćśrodek nawet nie półśrodek) to godzina południowa, po południu gracze wchodzą, odpalają zadanie a rano ewentualnie zaliczają.
    A zmiany nie są tak rewolucyjne żeby nie dało się ich zrobić.

  3. #213
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    RedJul cytowane przez Ciebie propozycje nie mówią jednoznacznie że moja godzina i tyle, więc obstawiam że wypracowanie sensownego kompromisu byłoby łatwe.

    Mnie się Twoje propozycje podobają, ale wolę mieć teraz zmianę godziny restartu, niż czekać latami na głębsze zmiany.

    Dobra, kto chce się wypowiedzieć o odpowiedniej godzinie restartu- proszę głosować http://forum.thesettlersonline.pl/th...a%C5%84-gildii.
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 11.02.2016 o 14:48

  4. #214
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Całkowita prawda aaa.....jeszcze dodam te 150monet Gildii... na co mi to ? Tzn co superowego moge za nie dostać...no coż nie wiele

  5. #215
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez b0n0v0x Zobacz posta
    Całkowita prawda aaa.....jeszcze dodam te 150monet Gildii... na co mi to ? Tzn co superowego moge za nie dostać...no coż nie wiele
    Omniziarno

  6. #216
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozumiem że opactwo to szajs?

  7. #217
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Kupię opactwo, przepłacam, dam 151MG, szept. Przeczytajcie sobie temat i zrozumiecie, że zmiana godziny nie zmienia nic, ile ludzi tyle "najlepszej godziny", teraz płacze ta część której nie pasuje o 1, potem będzie płacz pozostałej części/ Kto chce robić znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  8. #218
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No nie do końca, 45,68% podało widełki 18-22. Północ i bez zmian (czyli godzina pierwsza) to 28,4%

  9. #219
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Posługujesz się manipulacją biorąc do porównania raz 3 godziny z ankiety, raz 4 dlatego aż taki rozstrzał.
    Biorąc w porównanie godziny popołudniowe to na między 14-22 głosowało 45,99%
    Biorąc w porównanie godziny nocne to na między 23-7 głosowało 42,53%

    Faktycznie duża różnica. To jak płacze 45% jest źle, ale gdy płacze 42% już wszystko jest ok. Logika.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  10. #220
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bo tu nie chodzi oo jakiej godzinie będą. Chodzi o to że w jakiej by nie było zakończenie to komuś robi to schody. Ja gram między 00:00 a 3:00 w tygodniu. I powiedzcie mi jak ja mam robić zadania gildii. Może najlepiej jak rzucę robotę?
    Dlatego cena za klejki według mnie to zdzierstwo. Ale wy i tak wiecie lepiej, wy którzy z tego nie korzystacie.

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.