Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Zadania Gildii, modyfikacje.

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Miejmy nadzieję że będzie tych zadań dość dużo i będzie duża rotacja

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Z tego co pamiętam zadania gildii miały być zmienione. Zamiast Wikingów i Piratów miała być chyba Bagienna i jeszcze jedna łatwa przygoda z dostępnych za mapki.
    I to niby taka zmiana na lepsze ? Mając 50+ level mam tracić czas na robienie Bagiennej, Czarnuchów, Wikingów etc. po to żeby dostać parę monetek gildii, które mogę dostać na handlu bez wysiłku ? Nie widzę w tym sensu - nie mówiąc już o wspomnianych przez innych wydawaniu armat i wozów.

    Gildie w obecnej odsłonie to niestety tylko społecznościowy dodatek do gry - nic poza tym.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Gildie w obecnej odsłonie to niestety tylko społecznościowy dodatek do gry - nic poza tym.
    Trafiony zatopiony
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  4. #24
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Z tego co pamiętam zadania gildii miały być zmienione. Zamiast Wikingów i Piratów miała być chyba Bagienna i jeszcze jedna łatwa przygoda z dostępnych za mapki.
    Piratów zmienili, o wikingach to nie słyszałam.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    I to niby taka zmiana na lepsze ? Mając 50+ level mam tracić czas na robienie Bagiennej, Czarnuchów, Wikingów etc. po to żeby dostać parę monetek gildii, które mogę dostać na handlu bez wysiłku ? Nie widzę w tym sensu - nie mówiąc już o wspomnianych przez innych wydawaniu armat i wozów.

    Gildie w obecnej odsłonie to niestety tylko społecznościowy dodatek do gry - nic poza tym.
    Cóż, do przynależności do gildii nikt nie zmusza. Poza tym od 51 lvlu miały wejść nowe zadania, dostosowane trudnością dla "staruchów"

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Piratów zmienili, o wikingach to nie słyszałam.
    Kurka, faktycznie, Wikingowie zostali... Przepraszam, razem z konkretnymi informacjami zakodowały mi się moje pobożne życzenia
    (Ale gdyby wymienili tych Wików na Byka, to serio, nie pogniewałabym się )
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 25.11.2015 o 11:33

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Cóż, do przynależności do gildii nikt nie zmusza. Poza tym od 51 lvlu miały wejść nowe zadania, dostosowane trudnością dla "staruchów"
    Trudność a opłacalność to dwa różne aspekty - jakbyś dostała zadanie typu "Ukończ DMK" w zamian za 150 monetek gildii to byś się podjęła ? Bo mi by się nawet Zdrajców których się robi w 15 min nie chciało robić :P

  7. #27
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Trudność a opłacalność to dwa różne aspekty - jakbyś dostała zadanie typu "Ukończ DMK" w zamian za 150 monetek gildii to byś się podjęła ? Bo mi by się nawet Zdrajców których się robi w 15 min nie chciało robić :P
    DMK może i bym zrobiła - w końcu dropy można sprzedać Zdrajców nie robię ale nie z lenistwa, mam uraz do tej przygody... Bagienną czy Piratów mogłabym śmigać, tam puszczam po prostu moich 4 MSW zapakowanych do pełna, idę po kawę. Jak wracam mogę zamknąć przygodę

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Kurka, faktycznie, Wikingowie zostali... Przepraszam, razem z konkretnymi informacjami zakodowały mi się moje pobożne życzenia
    (Ale gdyby wymienili tych Wików na Byka, to serio, nie pogniewałabym się )
    Też bym się nie pogniewała, już kiedyś pisałam żeby przynajmniej zmienić konkretną przygodę na np. epicką, z zasobami.

    Samo dodanie zadań dla wyższych poziomów bez reformy niższych, jest trochę staniem w miejscu, bo te zadania były w dobre przy dawnych dropach, po ich zmianie należało też zadania zmienić. No i zadanie dla poziomu 26-35 aby przejść przygodę? To jest chore, większość tych osób nie podbiła jeszcze wyspy i ubicie jednego obozu stanowi dla nich kłopot, jak mają całą przygodę zrobić?

  9. #29
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety w obecnej wersji też nie jest to sprawiedliwe, bo osoby które nie wykonają zg będą zaniżać % wykonania, co przełoży się na mniejszą ilość monet.
    "Everybody lies"

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    Niestety w obecnej wersji też nie jest to sprawiedliwe, bo osoby które nie wykonają zg będą zaniżać % wykonania, co przełoży się na mniejszą ilość monet.
    Dzieki temu spiochy i notorycznie nierobiacy zg zaczna byc wywalani z gildii...

Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.