Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za likwidacją możliwości handlowania monetami gildii?

Głosujących
90. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 28.89%
  • Nie

    62 68.89%
  • Nie wiem

    2 2.22%
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Wycofanie monet gildii z handlu

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wycofanie monet gildii z handlu

    Proponuję likwidację możliwości handlowania monetami gildii (byłyby jak gwiezdne monety, mielibyśmy tyle ile samodzielnie zdobędziemy z zadań).

  2. #2
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O ile wyprz w targowisku jest ok o tyle likwidacja mg z wagi nie wygląda już tak kolorowo... Dlaczego? Wprowadzając wyprz obudzimy handel tą walutą więc jej usunięcie zaprzecza tej idei i spowoduje, że na wyprz skorzystają tylko ci co te mg systematycznie skupują. Rzadziej grający czy nowi nie zdobędą tylu monet z ZG w ciągu trwania wyprz
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zakładam wycofanie z handlu po wyprzedaży, tak żeby każdy startował z w miarę czystym magazynem.
    Sama mam pewne wątpliwości z wycofywaniem monet, bo znaczny wzrost ich wartości pewnie by wystarczył jako zachęta do zadań. Jednak wielokrotnie wspominano o tym pomyśle, więc jestem ciekawa szerszej opinii.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Zakładam wycofanie z handlu po wyprzedaży, tak żeby każdy startował z w miarę czystym magazynem.
    Zgoda
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #5
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    coś w tym jest.
    jak na razie wcale nie trzeba być w gildii, żeby mieć monety, czy korzystać z targowiska, a to przeciez powinno być przywilejem tylko dla gildiowiczów. sama nazwa przecież mówi monety gildii, a nie inne monety.to faktycznie mogłoby być poprawione.

    Z niecierpliwością czekam na wprowadzenie nowego systemu ZG, zobaczymy jak to wpłynie na wartość surowca.
    póki co, pomysł z zablokowaniem handlu mg wydaje mi się dobry, więc jak najbardziej jestem ZA

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    ja proponuje likwidacje kont graczy, ktorych nicki zaczynaja sie na "Pi"
    jedni rozpoczeli grac 3 lata temu, inni dwa, czy kilka miesiecy... niech startuja od zera

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    GbrL to była bardzo konstruktywna krytyka.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie jestem pewny, czy wycofanie to dobry pomysł - wydaje mi się, że cena mg na wadze jest i tak kilka razy wyższa niż zwykłych monet, i że nikt nie kupuje tych ofek (ja ani razu nie sprzedałem swoich mg), ale skoro piszecie, że ktoś *faktycznie* zdobywa mg w ten sposób, to można by wycofać je z handlu. To są w końcu monety GILDII - chcesz fajne nagrody, to działaj w gildii, a nie skupuj za surowce.

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Sama mam pewne wątpliwości z wycofywaniem monet, bo znaczny wzrost ich wartości pewnie by wystarczył jako zachęta do zadań.
    Lemingi moze napedzi do robienia zadan ale przy obecnej jakosci oferty i czestotliwosci zmian nie spodziewam sie zeby duzo myslacych ludzi tluklo zadania zeby potem moc za to kupic jakas bezwartosciowa przygode.

    Wartosc mg jest czysto iluzoryczna.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sparkz oczywistym jest że oferta musi być interesująca, ale to już odrębny temat.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.