Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za likwidacją możliwości handlowania monetami gildii?

Głosujących
90. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 28.89%
  • Nie

    62 68.89%
  • Nie wiem

    2 2.22%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Wycofanie monet gildii z handlu

  1. #21
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Po jakiej wyprzedaży? Jak ktoś i na co moze wywalić 450k monet gildii?
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...gowisku-gildii

  2. #22
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A wzielas pod uwage ze osoby ktore maja 450k monet gildii nie potrzebuja nawet lodowych?

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A wzielas pod uwage ze osoby ktore maja 450k monet gildii nie potrzebuja nawet lodowych?
    To niech sobie skasują gildmonety.

  4. #24
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Zdążyłem zauważyć w tamtym wątku.
    Ale widzę, że kolega ładnie zmienia poglądy w zależności od tego, jaki jest obrazek przy zdobytych rzeczach. Dziwne, ale dziwniejsze rzeczy się widziało.

    Jak ktoś ma 450k, to znaczy że zdecydował się na skup z jakiegoś powodu. Jego decyzja, jego problem.
    O czym Ty w ogóle mówisz? Jakie poglądy? Chyba jest różnica miedzy władyką a gwiazdą... A tutaj mowa o monetach gildii... wiec proszę nie zaśmiecać. Odnośnie gwiazdy zapraszam do dyskusji pod tym linkiem:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...w-Menu-Gwiazdy

    Jak ktoś ma 450k, to znaczy że zdecydował się na skup z jakiegoś powodu. Jego decyzja, jego problem.
    Co to w ogóle wnosi do rozmowy?
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 19.11.2015 o 23:04

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A wzielas pod uwage ze osoby ktore maja 450k monet gildii nie potrzebuja nawet lodowych?
    Chyba faktycznie Twoim celem jest jedynie trolowanie, a nie konstruktywna dyskusja.
    Mam 500k mg i chętnie lodowe dokupię, ale jak ktoś nie chce kupować to nie musi.

  6. #26
    konkur4
    Pomysł bez sensu, równie dobrze można wycofać handel budynkami, niech każdy żyje na swój koszt. Masz 500k mg? Super, to teraz je rozdaj, i zacznij żyć według swoich własnych propozycji, ciekawe ile lodowych nakupisz. Pomysł powinien być dostosowany do możliwości wszystkich graczy, a nie tylko do chomików, co mając dużo chcieliby mieć jeszcze więcej.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Pomysł powinien być dostosowany do możliwości wszystkich graczy, a nie tylko do chomików, co mając dużo chcieliby mieć jeszcze więcej.
    To moze obowiazkowe oproznianie magazynow i resetowanie levela na 1 wszystkim graczom, za kazdym razem, gdy dojdzie ktos nowy na serwer. Jak wszyscy, to wszyscy...

    I tak BB zniwelowalo roznice odnosnie surowcow eventowych. Nie robmy z gry kolchozu...
    Ci, ktorzy graja dluzej, maja wiecej czasu czy (jak to kiedys jeden gracz z nowej Ziemi fajnie ujal) potrafia sprawniej liczyc, zawsze beda mieli przewage nad nowymi/powolnymi graczami.
    A z kolei nowi gracze maja "przewage" w postaci duzo latwiejszego wbijania poziomow, dostepu do surowcow etc.



    PS. jestem "starym" graczem i nie mam zapasu monet gildyjnych :D

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Pomysł bez sensu, równie dobrze można wycofać handel budynkami, niech każdy żyje na swój koszt. Masz 500k mg? Super, to teraz je rozdaj, i zacznij żyć według swoich własnych propozycji, ciekawe ile lodowych nakupisz. Pomysł powinien być dostosowany do możliwości wszystkich graczy, a nie tylko do chomików, co mając dużo chcieliby mieć jeszcze więcej.
    To może w takim razie oczekujmy możliwości handlu gwiezdnymi monetami i pd.
    Mogłabym nawet oddać monety przed tą wyprzedażą, bo nie chodzi mi o to żeby się w lodowe obkupić, chodzi mi o to aby nie było mi głupio kazać ludziom w gildii robić zadania, bo teraz jak mają wydać armaty warte więcej niż monety z zadania, to ciężko mi na sercu.

  9. #29
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak ktoś myśli że lodowa by trafiła do takiej oferty to może sie przeliczyć, lodówki to takie napędzacze do kupowania bzdurnych pudełek co jakiś czas.
    Obecnie lodówki są jedynie z najazdu (1,5k kleju chyba) z 4% szansą na drop. COś tak rzadkiego nie ma szans na pojawienie sie w jakiejś ofercie gildiowej tym bardziej w nieograniczonej ilości. Ludzie bądzcie realistami.

  10. #30
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    To może w takim razie oczekujmy możliwości handlu gwiezdnymi monetami i pd.
    Mogłabym nawet oddać monety przed tą wyprzedażą, bo nie chodzi mi o to żeby się w lodowe obkupić, chodzi mi o to aby nie było mi głupio kazać ludziom w gildii robić zadania, bo teraz jak mają wydać armaty warte więcej niż monety z zadania, to ciężko mi na sercu.
    No to to jest twój problem a nie nasz że macie problem z armatami i ich wartością...
    Co do mojego trolowania... Powiem tak... jak ktoś kto rozrusza kilka zwojów w mózgu i zacznie wytykać pewne nieprawidłowości to nie jest od razu trolem... Dorośnij... I zacznij akceptować to że nie wszystkim podoba się to co tobie.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.