Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą dropów w scenariuszach

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    50 79.37%
  • Nie

    11 17.46%
  • Nie wiem

    2 3.17%
  • Mam inny pomysł

    0 0%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Zmiana dropów w scenariuszach

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiana dropów w scenariuszach

    W związku ze zmianą naliczania osiągnięcia "zbierz 1.000.000 zasobów w scenariuszach" (nie zlicza już pd i gm), proponuję zmianę dropów w scenariuszach.
    Zmiana polegałaby na dodaniu jakichkolwiek zasobów (choćby kamieni czy ryb), tak aby pokrywało to ilość pd jaką się otrzymuje za scenariusz, dzięki czemu osiągnięcie będzie możliwe do zaliczenia. Obecnie za "bliźnięta" nie dostaje się nic do osiągnięcia, a za "bogactwo gór" 200/500 zasobów.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Tak !!!

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie robię jeszcze scenariuszy, ale skoro faktycznie jest aż MILION przy takich dropach - to jak najbardziej.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Nawet jeśli nie dadzą zapchajdziury w postaci ryb równych ilości expa to mogliby dawać np saletrę albo proch (które w końcu ostatnio zyskują na wartości) ostatecznie nawet w takim przeliczeniu jak Exp:GM (100:1). Na 1:1 nie ma raczej co liczyć (chociaż to znacznie podniosłoby wartość takich "bliźniąt") ale za 20:1 czy chociaż 50:1 nie pogniewałabym się Wiem, że to szczątkowe ilości. Ale biorąc pod uwagę wydatki jakie mamy w związku ze scenariuszami (poza "bogactwami góry" i "odbudową po burzy") opłacałoby się poświęcić te parę minut

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Przepraszam Piwonia że tutaj napisze ale nadal jest problem z osiągnięciem: ,,LEGENDA,, odkrywcy na (b.długie) przynoszą scenariusze, które nie są zliczane do głównej puli...
    gdyby były jakieś pytania od góry (BB) to:
    - tak chodzi o scenariusz ,,odbudowa po burzy,,
    - na 28 przyniesionych żaden nie został dodany ( na chwilę obecną ) chyba że to inna kategoria?
    - nie, nie pomyliłem się

    p.s. akurat lubię osiągnięcia i jestem czujny w tym temacie
    p.s.1. po raz kolejny za utworzonym wątkiem, w tej chwili na 544 scenariusze mam zebrane 146128 zasobów

    pozdrawiam

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A w jakim czasie chcecie zdobyć to osiągnięcie? Zapewne w jak najszybszym co przyczynia się do zwiększenia ilości osób które je zdobędzie... Wniosek jest jeden... Wartość takiego czegoś jak osiągnięcia maleje i przestaje być prestiżowe. Jestem na nie.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Z jednej strony się z Tobą zgadzam Piotru, ale z drugiej strony troszeczkę nie. Gdybyś zagłębił się w temat to wiedziałbyś że osoby, które na poziomie niższym niż 50 robiły scenariusze mają już zaliczone osiągnięcie zasoby 1000000. Dlaczego? a właśnie dlatego że zliczało im pd do zasobów. Nie uważasz że było to niesprawiedliwe w stosunku do graczy na 50 lvl?
    p.s 84 bogactwa na premium ( zliczyłem Ci na szybko samo pd, 125 bez premium ) wystarczyły ,,wtedy,, do zaliczenia osiągnięcia dla graczy poniżej 50 lvl-> jak pewnie wiesz w chwili obecnej pd nie jest zliczane do osiągnięć.

    pozdrawiam

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No to niech zalicza wszystkim to osiągnięcie i po płaczu. Typowy socjalizm... on ma to mi też się należy...

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piotru wyjaśnij mi jak zaliczyć osiągnięcie, jeśli z bliźniąt do osiągnięcia zalicza ZERO.

    Co to za prestiż gdy gracze mieli nierówne szanse i dla jednych to osiągnięcie oznaczało zrobienie kilkudziesięciu bogactw gór, a dla innych zrobienie tysiąca nadal by nie wystarczyło.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jareks1984 Zobacz posta
    Z jednej strony się z Tobą zgadzam Piotru, ale z drugiej strony troszeczkę nie. Gdybyś zagłębił się w temat to wiedziałbyś że osoby, które na poziomie niższym niż 50 robiły scenariusze mają już zaliczone osiągnięcie zasoby 1000000. Dlaczego? a właśnie dlatego że zliczało im pd do zasobów. Nie uważasz że było to niesprawiedliwe w stosunku do graczy na 50 lvl?
    p.s 84 bogactwa na premium ( zliczyłem Ci na szybko samo pd, 125 bez premium ) wystarczyły ,,wtedy,, do zaliczenia osiągnięcia dla graczy poniżej 50 lvl-> jak pewnie wiesz w chwili obecnej pd nie jest zliczane do osiągnięć.

    pozdrawiam
    Robiłem bliżniaków i nie zliczało żadnych pd zanim wbiłem 50 lvl a teraz to w sumie na jedno wychodzi i też nie zlicza

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.