Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą dropów w scenariuszach

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    50 79.37%
  • Nie

    11 17.46%
  • Nie wiem

    2 3.17%
  • Mam inny pomysł

    0 0%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Zmiana dropów w scenariuszach

  1. #21
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Z tego co wiem, to "boskiego" mam u mnie na serwerze
    Zrób na spokojnie bliźnięta, sprawdź pasek osiągnięcia z 1000 000 surowców przed odpaleniem scenariusza i po zakończeniu go. Jestem pewna, ze nie ruszy... Z tego co wiem, obecnie zlicza tylko surowce z dropów. A w bliźniakach masz jedynie premie itp...

  2. #22
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Z tego co wiem, to "boskiego" mam u mnie na serwerze
    Zrób na spokojnie bliźnięta, sprawdź pasek osiągnięcia z 1000 000 surowców przed odpaleniem scenariusza i po zakończeniu go. Jestem pewna, ze nie ruszy... Z tego co wiem, obecnie zlicza tylko surowce z dropów. A w bliźniakach masz jedynie premie itp...
    A drewno egzotyczne? Jak niema surowców to po co robić? Skasowac albo sprzedać i albo znaleźć albo kupić taki z którego coś dropi do osiągnięcia.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A drewno egzotyczne? Jak niema surowców to po co robić? Skasowac albo sprzedać i albo znaleźć albo kupić taki z którego coś dropi do osiągnięcia.
    Dosypki też się przydają. A jak już odpalam i niszczę sobie oczy szukaniem znajdek to chciałabym żeby ten paseczek w osiągnięciu chociaż drgnął o te +50...

  4. #24
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Dosypki też się przydają. A jak już odpalam i niszczę sobie oczy szukaniem znajdek to chciałabym żeby ten paseczek w osiągnięciu chociaż drgnął o te +50...
    Wszystko przy okazji mówisz? to niech zrobią przygodę która zalicza wszystkie osiągnięcia. Wszyscy będą zadowoleni.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    nie musisz być złośliwy... dobra, widzę, że rozmowa z tobą nie ma sensu

  6. #26
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    nie musisz być złośliwy... dobra, widzę, że rozmowa z tobą nie ma sensu
    Czemu złośliwy? No taka jest prawda, są różne przygody, różne scenariusze, różne osiągnięcia... To byłoby smutne gdyby zamiast geologa, odkrywcy i wszelkiego rodzaju gienków była jedna jednostka - "wielobranżowiec"... to nie jest złośliwość... To jest normalna dyskusja i szacowanie argumentów...
    Jak tak bardzo Cie zależy na tym że mało surowców dropi w tych przygodach, no to niech już zmienią. Mi to rybka, i tak nierobie
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 20.11.2015 o 19:15

  7. #27
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fajnie by było, jakby się zmieniło, specjalna kopalnia złota przestała by kosztować grosze, a mam tego trochę :P, poza tym przydało by się więcej zaprawy, bo czym tu rozwijać budynki
    Wypożyczalnia

  8. #28
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 21.11.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.