Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą dropów w scenariuszach

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    50 79.37%
  • Nie

    11 17.46%
  • Nie wiem

    2 3.17%
  • Mam inny pomysł

    0 0%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Zmiana dropów w scenariuszach

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    W sondzie brakuje mi guziczka - "Nie interesują mnie bzdurne scenariusze i osiągnięcia"

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak nie interesują to się nie udzielaj tutaj.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jak nie interesują to się nie udzielaj tutaj.
    Po prostu bawi mnie achievement whoring ot co - nie ma nic bardziej kuriozalnego

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Piotru wyjaśnij mi jak zaliczyć osiągnięcie, jeśli z bliźniąt do osiągnięcia zalicza ZERO.

    Co to za prestiż gdy gracze mieli nierówne szanse i dla jednych to osiągnięcie oznaczało zrobienie kilkudziesięciu bogactw gór, a dla innych zrobienie tysiąca nadal by nie wystarczyło.
    Jak dla mnie jest trudniej to niech tak pozostanie, lubię wyzwania. A jak chcesz mieć równe szanse to napisz do BB żeby ci odblokowali poprzez support to się męczyć nie będziesz musiała. Mi zalicza z bliźniąt. Pozdrawiam.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mi zalicza z bliźniąt. Pozdrawiam.
    To ciekawe, a jaki to zasób z bliźniąt zdobywasz i ile ich zalicza?

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    To ciekawe, a jaki to zasób z bliźniąt zdobywasz i ile ich zalicza?
    Na swoim koncie mam najłatwiejsze scenariusze "Spór o ziarno" i "Bliźnięta" i z tych najłatwiejszych wyciągnąłem tyle ile na screenach.
    Śmieszne ilości ale może dlatego że nie robię scenariuszy?
    Chcesz to Ci mogę screeny powrzucać.
    http://zapodaj.net/73a3ae228401c.png.html
    http://zapodaj.net/12669bdfdc6c8.png.html
    http://zapodaj.net/f7d02f86f970c.png.html
    Mam nadzieję że o to się kłócimy i pozostaje przy wniosku ze osiągnięcie powinno być prestiżowe i nie do zaliczenia przez tych którzy zrobili jedynie 50 czy 100 sztuk takich przygód.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 20.11.2015 o 15:54

  7. #17
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Tu nie chodzi o 50-100 sztuk... Niech będzie zaliczalne np przy 400... Poza tym zapomniałeś chyba o jednym - na wielkanoc były też całkiem dobre scenariusze, potrzebne m.in. do osiągnięć na ulepszenie "jajcownika". I z nich całkiem zacnie dropiło różne rzeczy. Zaś jeśli coś dostajesz z Bliźniąt to ciesz się bo masz jakiegoś fajnego buga. Każdy, z kim rozmawiałam, twierdzi, że nie dostaje nic za Bliźnięta. Sama też sprawdziłam z 5-10 razy - pasek na osiągnięciu ani drgnął

  8. #18
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Tu nie chodzi o 50-100 sztuk... Niech będzie zaliczalne np przy 400... Poza tym zapomniałeś chyba o jednym - na wielkanoc były też całkiem dobre scenariusze, potrzebne m.in. do osiągnięć na ulepszenie "jajcownika". I z nich całkiem zacnie dropiło różne rzeczy. Zaś jeśli coś dostajesz z Bliźniąt to ciesz się bo masz jakiegoś fajnego buga. Każdy, z kim rozmawiałam, twierdzi, że nie dostaje nic za Bliźnięta. Sama też sprawdziłam z 5-10 razy - pasek na osiągnięciu ani drgnął
    A jednak mam rację... Może to nie ja mam tylko wy macie jakieś bugi... bo sądząc po surowcach i osiągnięciach to u mnie wszystko jest w porządku... To wy macie jakiś problem... Ja jedynie nasuwam moją myśl ze osiągnięcia powinny być prestiżowe a nie ze klikne dwa razy i 18k pkt osiągnięć już mam... Troche powinno się namęczyć przy osiągnięciach.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A jednak mam rację... Może to nie ja mam tylko wy macie jakieś bugi... bo sądząc po surowcach i osiągnięciach to u mnie wszystko jest w porządku... To wy macie jakiś problem... Ja jedynie nasuwam moją myśl ze osiągnięcia powinny być prestiżowe a nie ze klikne dwa razy i 18k pkt osiągnięć już mam... Troche powinno się namęczyć przy osiągnięciach.
    A czy ja twierdzę coś innego? Niech po prostu będą dla mnie osiągalne w ciągu paru miesięcy. A nie że może moim wnukom się uda... (Tak, wiem, że lekko przesadzam. Chodzi mi po prostu o to żeby BB brało pod uwagę, że nie każdy siedzi na grze po 12h na dobę). I to ciekawe, bug obejmujący niemal wszystkich graczy a akurat ty go nie masz... Jesteś jakimś B(B)ożym wybrańcem czy co?

  10. #20
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    A czy ja twierdzę coś innego? Niech po prostu będą dla mnie osiągalne w ciągu paru miesięcy. A nie że może moim wnukom się uda... (Tak, wiem, że lekko przesadzam. Chodzi mi po prostu o to żeby BB brało pod uwagę, że nie każdy siedzi na grze po 12h na dobę). I to ciekawe, bug obejmujący niemal wszystkich graczy a akurat ty go nie masz... Jesteś jakimś B(B)ożym wybrańcem czy co?
    Może po prostu jestem boski ;P

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.