Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Godziny pracy/reakcji BB?

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Godziny pracy/reakcji BB?

    Czy osoby z BB moglyby podac orientacyjne godziny w jakich bywaja obecni na czatach?
    Bo trolle sa bezkarne nawet w godzinach zwyczajowo do tej pory przyjetych jako godziny pracy BB.
    Grasuje sobie taki delikwent od rana, rozwala czat Handlu swoimi rasistowskimi i politycznymi komentarzami, reporty sa wysylane, do teraz brak reakcji.

    Rozumiem, ze nowi moderatorzy beda obecni na czatach "za chwilke", zgodnie z obietnica Penelopy zlozona (kilka dni temu) na Nowej Ziemi (*), ale brak moderatorow nie oznacza, ze gra nagle stracila status pegi-7, nikt nie pilnuje i wszystko jest dozwolone. A moze?...

    I nie, Penelopo, prosze, nie odsylaj mnie do suportu pod wiadomy adres. Tu nie o suport chodzi, tylko o obecnosc online osob, ktorych zadaniem jest dopilnowac spokoju w grze, bez wzgledu na to, czy maja BB, czy MOD przed nickiem.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    w ogóle mam wrażenie, że nie ma ani jednego moda czatowego. Przyznam, że nie jestem na bieżąco, ale nawet penelopy nie ma w załodze.
    A "moderatorzy czatu" to taka liczna gromadka, że mogę policzyć na palcach jednej ręki.
    A i oczywiście zapomniałem, że wszyscy są od jednego serwera: ) (wg. opisu profilu), czyli nowa ziemia
    Ostatnio edytowane przez TomIII ; 18.11.2015 o 17:09

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj.

    Moderatorzy są w trakcie szkolenia. Pracownicy BB są na czacie, kiedy mogą, w razie, gdybyś zobaczył niestosowne zachowanie któregoś z graczy proszę o zrobienie zrzutu ekranu i przysłanie go do mnie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.