Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Ryczący Byk - Mistrz od 48lvl - by Starx [ przestawione wieże]

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    nie rozumie,..kazesz zabrac 142ez a wpierwszym ataku uzywasz 172 ez,..

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wyświetla się grafika do G2

  3. #13
    konkur4
    Z treści wynika, że poradnik jest na trzech mistrzów, jeśli masz tylu mistrzów to majora też pewnie masz. W G3 w wersji na 2 ataki w drugiej lepiej jest posłać majora ze składem 127R 1EŻ 142Ku, zawsze to pada paru rekrutów mniej. W G2 na wieże puszczasz 57 rekrutów, a pada 55, tam nic nie ma najsłabszego celu, więc coś się tu nie zgadza.
    Osobiście przeliczyłem dwie możliwości zrobienia szybkiego dropu, i ta tutaj przy trzech mistrzach bez dwóch bloków w G2 jest mało efektywna. Lepiej wg. mnie jest zniszczyć obozy 1, 2 oraz w G2 ten bez oznaczenia i ze strefy lądowania zrobić G3 na mistrza z 1R i majora. Potem tak jak się robiło od dołu, dwoma mistrzami obóz 8 i (straty 1R + 27R), blok obozu 7 i zniszczenie wieży, i na końcu G1, blok 1R i wieża majorem.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tworzylem to w sobote... był zrobiony blok w g2 na 2 obozy i wtedy na wiezy traci sie wł lub ż i ł, nie zdążyłem tego zmienic Niestety spalił mi sie modem i dopiero dzisiaj odzyskałem dostep do internetu

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przepraszam za niedogodności Jak ktoś ma jakies ciekawsze pomysly na ataki to prosze pisac

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    poradnik dobry, wlasnie przeszdłem byczka dzięki niemu, zadnych problemów. w g3 robiłem blok na 1 Gienka wolnego i 1 mma

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wiem jak ale na 1 wieży ze składem 147R 1EŻ 72Kusz MSW padła mi armia czemu ?????



    juz wiem moja zamuła zamiast puszek dałem kuszników

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Dziwne, nikt nie wspomina i nikt już nie stosuje ataku na 1 wieże z poradnika Poznańczyka?
    Mieszając ataki z kilku poradników można zejść w stratach do 680-690 rek i 49 łucz. oczywiście z 3 msw, bez ryzykownych bloków.

  9. #19
    Osadnik Awatar Zakapior3
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wiem, co się pozmieniało, ale w G1, wysyłając atak na wieżę zgodnie z Twoją dyspozycją:
    Z garnizonu 3 wysyłamy Generała na Wieżę Wiedźmy ( 5) - zostanie on przechwycony przez obóz 3. Gdy Generał wyjdzie z garnizonu 3 to wysyłamy Generała z garnizonu 4 na obóz 4 i Mistrza na Wieżę Wiedźmy (5)
    , generał idący do bloku 4. (obóz) (110 N + 40 Kga + 50 K), zostaje "przechwycony" przez obóz Nr 12 (50 N + 150 ŁK).

    Dyspozycje do ataku, powinny brzmieć: Z garnizonu 3 wysyłamy Generała na Wieżę Wiedźmy (5) - zostanie on przechwycony przez obóz 3. Gdy Generał wyjdzie z garnizonu 3, to wysyłamy Generała z garnizonu 4 na Wieżę Wiedźmy (5) - zostanie on przechwycony przez obóz 4, oraz Mistrza z garnizonu 5 na Wieżę Wiedźmy (5).
    Takie kierowanie ataku, nie skutkuje przechwyceniem bloków przez obóz Nr 12 (50 N + 150 ŁK)
    Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.
    Gabriel Garcia Márquez

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.