Zamknięty wątek
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 209

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Opcja grupowania w Menu Gwiazdy

  1. #141
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja tam w gwieździe mam porządek, jednych przygód jest trochę więcej innych mniej, ale wszystkie wiedźmy są obok siebie, wszystkie wiry też, więc nie widzę większego problemu. Jeśli mnie najdzie na porządki to się znajdzie na nie trochę czasu, np gdy wojo jedzie na przygodę ma się 15 - 30 min czasu, starczy aż nadto, a jeśli i to za mało to za jakiś czas kolejna sesja.
    Z Porządkiem jest taki problem, że aby był, to trzeba dbać o niego CAŁY CZAS. Mieszkania nie sprząta się tylko od święta tylko co dzień, naczynia myje się po posiłku a nie przed kolejnym.

  2. #142
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Ja tam w gwieździe mam porządek, jednych przygód jest trochę więcej innych mniej, ale wszystkie wiedźmy są obok siebie, wszystkie wiry też, więc nie widzę większego problemu. Jeśli mnie najdzie na porządki to się znajdzie na nie trochę czasu, np gdy wojo jedzie na przygodę ma się 15 - 30 min czasu, starczy aż nadto, a jeśli i to za mało to za jakiś czas kolejna sesja.
    Z Porządkiem jest taki problem, że aby był, to trzeba dbać o niego CAŁY CZAS. Mieszkania nie sprząta się tylko od święta tylko co dzień, naczynia myje się po posiłku a nie przed kolejnym.
    Brawa dla autora posta.

  3. #143
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Argumenty są w każdym moim poście, poszukaj a znajdziesz.
    Pozdrawiam.
    Nie wiem czy wiesz, ale "argument" ma inne znaczenie w języku polskim niż w angielskim.

    Gdyby BB myślało o przygodach w taki sposób, jak bredzisz, to jest przynajmniej trzy sposoby na podejście do tego z sensem. Średnio ogarnięty programista wymyśli dwa z nich w dwie minuty.

    Pewnie mają przyszyty jakiś klucz obcy czy coś podobnego do przygód i ich usuwanie/grupowanie pociąga za sobą nieprzewidziane skutki. Być może trzymają w jednej tabelce przygody w gwiazdce i aktywne. A że całość jest nadbudowana kodem, to nie da się tego w prosty sposób uwolnić i trzeba by było zrobić obejście albo przerobić.
    Żeby było śmieszniej, to napiszę, że grupowanie przygód i specjalistów było w planach (grupowanie specjalistów to dziwny pomysł, ale może coś wymyślili). Ale nie mogłeś tego wiedzieć, bo nie masz zwyczaju myśleć i sprawdzać czegokolwiek.

    Ja bym powiedział ze tylko utylizacja pomaga, przynajmniej złe geny ze społeczeństwa się wyklucza.
    O, mamy tu wielbiciela jednego takiego austriackiego malarza. Proponuję powtórzyć jego ostatnią decyzję, społeczeństwo by na tym skorzystało.


    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A za dwa lata BB będzie musiało kupić serwery bo będzie zbyt duże obciążenie przez ilość przygód... Taki żarcik na koniec. ;D
    Mówienie przeciwieństwa prawdy jest tak nie do końca śmieszne.
    Milion przygód w jednej kupce jest lepsze dla serwerów niż trzy przygody w trzech kupkach.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 20.11.2015 o 21:09

  4. #144
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Większego trolla jak Piotru70 dawno nie widziałem. Karmiony od 2012 roku. Co Cie boli, że gracze chcą grupowanie przygód? To, że usuwałeś na bieżąco - to znaczy, że każdy ma to robić? Ja mam maksymalną liczbę odkrywców i jakbym miał usuwać każdy szmelc jaki zniosą to bym marnował na to masę czasu. Wole jednak zrobić Alibabę albo Krawca niż siedzieć w kuferku i dwa razy klikać żeby usunąć jedną przygodę. Naprawdę szkoda na to czasu. Zobacz na innych forach, że ludzie właśnie chcą jeszcze mieć możliwość grupowania przygód (bo to druga najbardziej zaśmiecona zakładka). A ten argument o skarpetkach obrazujący bałagan w przygodach - trąci to jakimś zatarciem granic między realnym życiem, a zabawą (żeby takie porównania robić). Jeśli chcesz być nolifem to droga wolna ale daj innym czerpać przyjemność z gry i przestań trolować na 10 stron. Wyraziłeś swoje zdanie i wystarczy.

  5. #145
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Troll musi być karmiony, inaczej jest niedowartościowany.

  6. #146
    Początkujący Osadnik Awatar ShiroOokami
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Piotru70 ma 1,765 postów, widać że troll z zawodu

  7. #147
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak macie pisać takie durne komentarze to niebawem jeszcze mnie przegonicie... muszę się sprężać z tłumaczeniem banalnych rzeczy nierozumnym ludziom...
    Musicie tak pisać bo musicie się dowartościować bo nie potraficie się pogodzić ze swoją niewiedza i problemem z myśleniem. Ale w Polskości to jest normą.
    Ale to wasz problem, i ja już nie mam zamiaru powtarzać tak prostych rzeczy bo nie jesteście dziećmi, sami zacznijcie parzyć sobie styki.
    Pozdrawiam...
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 21.11.2015 o 14:36

  8. #148
    Początkujący Osadnik Awatar ShiroOokami
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Musicie tak pisać bo musicie się dowartościować bo nie potraficie się pogodzić ze swoją niewiedza i problemem z myśleniem. Ale w Polskości to jest normą.
    Ale to wasz problem, i ja już nie mam zamiaru powtarzać tak prostych rzeczy bo nie jesteście dziećmi, sami zacznijcie parzyć sobie styki.
    Pozdrawiam...
    Jeszcze obraża Polaków!, jak ci się nie podoba Polska to jedz do Niemiec, a najlepiej to wpadnij do obozu uchodźców, pasujesz do nich

  9. #149
    Osadnik
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    bo z koniem sie nie kopie

  10. #150
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Też mam wszystkich odkrywców... ale nie chwalmy się kto wydał więcej na kopalnie które nie pamiętam kiedy już mi się zawaliły... Jesteś śmiesznym człowiekiem o śmiesznym podejściu do życia... Ja Ci nie rozkazuje ze masz je usuwać... no ale jak chcesz mieć syf... To twój problem, tyle ze swoim problemem robisz niepotrzebną aferę i próbujesz wcisnąć swój kit innym graczom między innymi mnie... Nic tylko facepalma walnąć i już nie czytać twoich wypocin...
    Wypowiedź jaco_j jest z cyklu... Mam 200 brudnych skarpet na środku dywanu... ale to moje 20 kotów wyciągnęło je z otchłani podłóżkowych to i ich nie wyrzuce ani nie wypiorę... Niech ktoś ze spółdzielni przyjdzie, poskłada je i pochowa do szuflad...
    Legenda (bo jaco_j może nie zrozumieć)
    Wyprać - zrobić przygodę
    Wyrzucić - skasować
    Spółdzielnia - BlueByte
    Skarpeta - przygoda
    Koty- Odkrywcy
    Dywan - gwiazda
    Bród - bród
    Ten twój post pokazuje ze masz nierówno pod kopuła. Bez odbioru trolu mam prosbe nie pisz do mnie nic. Może będziesz w stanie to przetrawić

Zamknięty wątek
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.