Zamknięty wątek
Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 209

Wątek: [Dyskusja] Pierwsze informacje: Opcja grupowania w Menu Gwiazdy

  1. #71
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Jak masz bałagan z przygodami to je usuwaj albo sprzedawaj tym co je robią. Sam sobie robisz syf w domu i mówisz innym aby pomogli ci posprzątać...
    To co mam to guzik dla pseudo gracza. Majac 21 odkrywców nosza jak szaloni przygody, jak ktoś ma 2 czy 3 to ma i porzadek. Pozatym to ja będę decydował co mam sprzedać czy usunąć a nie ktoś. 2 lata temu DMK był przygoda do wywalenia a dzis najbardziej popularna. Wieć o jakm sprzątaniu mowa, zwyczajnie przewijać pół godziny bez sensu

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Super że będzie można grupować zasoby w gwieździe. Trochę porządku się zrobi. Czy wiadomo kiedy wejdzie ta możliwość na nasze serwery?
    Przydałoby się grupowanie przygód. Wiem, że to będzie skomplikowane, ale BB, Wy jesteście genialni, i na pewno coś wymyślicie.
    Opcja "szukaj" też by się przydała.
    I możliwość sortowania generałów. Najlepiej na osobnych zakładkach - generał, odkrywca, geolog.

  3. #73
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Patrząc na testowy to trochę dziwnie to wygląda, bo przygód nie pogrupowali, ale np budynki tak, jak ktoś ma powiedzmy 50 silosów, każdy w osobnej ikonce, to teraz będzie miał te 50 tyle że w jednej.
    Tak czy siak, próbowałem wystawić opactwo na handel (kupiłem specjalnie 3 sztuki u kupca), utworzyła się jedna grupa z 3-ma sztukami, ale oferty nie dało się wystawić na handel, nawet nie pokazuje się okienko ile sztuk chcę wystawić.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    NO wiemy wiemy.. Niektórym to nic nie wychodzi. http://scr.hu/1it5/kezcf
    Ostatnio edytowane przez robson241 ; 16.11.2015 o 04:45

  5. #75
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jaco_j Zobacz posta
    To co mam to guzik dla pseudo gracza. Majac 21 odkrywców nosza jak szaloni przygody, jak ktoś ma 2 czy 3 to ma i porzadek. Pozatym to ja będę decydował co mam sprzedać czy usunąć a nie ktoś. 2 lata temu DMK był przygoda do wywalenia a dzis najbardziej popularna. Wieć o jakm sprzątaniu mowa, zwyczajnie przewijać pół godziny bez sensu
    Też mam wszystkich odkrywców... ale nie chwalmy się kto wydał więcej na kopalnie które nie pamiętam kiedy już mi się zawaliły... Jesteś śmiesznym człowiekiem o śmiesznym podejściu do życia... Ja Ci nie rozkazuje ze masz je usuwać... no ale jak chcesz mieć syf... To twój problem, tyle ze swoim problemem robisz niepotrzebną aferę i próbujesz wcisnąć swój kit innym graczom między innymi mnie... Nic tylko facepalma walnąć i już nie czytać twoich wypocin...
    Wypowiedź jaco_j jest z cyklu... Mam 200 brudnych skarpet na środku dywanu... ale to moje 20 kotów wyciągnęło je z otchłani podłóżkowych to i ich nie wyrzuce ani nie wypiorę... Niech ktoś ze spółdzielni przyjdzie, poskłada je i pochowa do szuflad...
    Legenda (bo jaco_j może nie zrozumieć)
    Wyprać - zrobić przygodę
    Wyrzucić - skasować
    Spółdzielnia - BlueByte
    Skarpeta - przygoda
    Koty- Odkrywcy
    Dywan - gwiazda
    Bród - bród
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 16.11.2015 o 23:38

  6. #76
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Też mam wszystkich odkrywców... ale nie chwalmy się kto wydał więcej na kopalnie które nie pamiętam kiedy już mi się zawaliły... Jesteś śmiesznym człowiekiem o śmiesznym podejściu do życia... Ja Ci nie rozkazuje ze masz je usuwać... no ale jak chcesz mieć syf... To twój problem, tyle ze swoim problemem robisz niepotrzebną aferę i próbujesz wcisnąć swój kit innym graczom między innymi mnie... Nic tylko facepalma walnąć i już nie czytać twoich wypocin...
    Wypowiedź jaco_j jest z cyklu... Mam 200 brudnych skarpet na środku dywanu... ale to moje 20 kotów wyciągnęło je z otchłani podłóżkowych to i ich niewyżuce ani nie wypiorę... Niech ktoś ze spółdzielni przyjdzie, poskłada je i pochowa do szuflad...
    Legenda (bo jaco_j może nie zrozumieć)
    Wyprać - zrobić przygodę
    Wyrzucić - skasować
    Spółdzielnia - BlueByte
    Skarpeta - przygoda
    Koty- Odkrywcy
    Dywan - gwiazda
    Bród - bród
    hmm sam mam osobiscie 5,5k przygod ... zrobic tyle robiac 2 dziennie to z 7 lat ale odkrywcy w tym czasie przyniosa z 10 k przygod
    niektore przygody po prostu musza byc w gwiazdce i nie warto ich robic w jakims okresie np wyspy piratow przed skasowaniem ze szkatuly trzeba bylo kupic kilkast lub wiecej a oplaca sie je robic ewencie wielkanocnym wiec musza lezec tak samo wiedzmy choc je mozna jeszcze kupowac za mapki ... wiki jak ktos zrobil kilkast a kilkaset mu zostalo to musi sobie zrobic przerwe w robieniu byki przynosza czasem ale kiedys sie zrobi wiec leza dzielne krawce tez sie kiedys zrobi narazie synki np leca .... wiele przygod lezy i bedzie lezalo w gwiazdce bo musi i fajnie by bylo gdyby to pogrupowac w ten sam sposob jak premie
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  7. #77
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    hmm sam mam osobiscie 5,5k przygod ... zrobic tyle robiac 2 dziennie to z 7 lat ale odkrywcy w tym czasie przyniosa z 10 k przygod
    niektore przygody po prostu musza byc w gwiazdce i nie warto ich robic w jakims okresie np wyspy piratow przed skasowaniem ze szkatuly trzeba bylo kupic kilkast lub wiecej a oplaca sie je robic ewencie wielkanocnym wiec musza lezec tak samo wiedzmy choc je mozna jeszcze kupowac za mapki ... wiki jak ktos zrobil kilkast a kilkaset mu zostalo to musi sobie zrobic przerwe w robieniu byki przynosza czasem ale kiedys sie zrobi wiec leza dzielne krawce tez sie kiedys zrobi narazie synki np leca .... wiele przygod lezy i bedzie lezalo w gwiazdce bo musi i fajnie by bylo gdyby to pogrupowac w ten sam sposob jak premie
    Idąc tym tokiem myślenia mamy teorie ze jak wszyscy będą wszystkie przygody magazynować, to na ewenty każdy będzie miał ich pełno, każdy wszystkich i tak nie zrobi, a z roku na rok będzie się ich mieć coraz więcej i więcej... A tu chyba nie o to chodzi... czyż nie? Sam napisałeś że robiąc 2 dziennie to jakieś 7 lat... Ja jestem zdania aby łączenie przygód nie było możliwe aby gracze byli w jakiś sposób zmuszeni do pozbywania się ich. Zawsze to mniej ich na serwerze... zawsze to ich wartość wzrasta... Sam kiedyś usuwałem przygody które uznałem za bezwartościowe a po jakimś czasie musiałem je kupować na handlu. Chcesz zarobić na przygodach i dropach, to trzymaj syf, a jak nie chcesz mieć syfu to musisz działać roztropnie. Zobacz dla przykładu np. premii... Jak jakiś nowy gracz ma się czegoś dorobić skoro starzy wyjadacze mają tysiące wszystkiego... a teraz jeszcze nie będą narzekać na bajzel w gwieździe? Wszyscy wiemy ze gwiazda to nieskończony magazyn... Jaki jest tutaj sens zwykłych magazynów biorąc pod uwagę jeszcze łączenie surowców?
    Myślę ze BB o tym wie... Ale łączenie surowców i reszty rzeczy wprowadzili tylko dlatego ze od 2012 roku trujecie im dupę taką głupota i się chyba zlitowali...
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 16.11.2015 o 23:51

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Piotru70
    Zjedz snikersa , bo jak jesteś głodny to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.

  9. #79
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez WasilijZajcev Zobacz posta
    Piotru70
    Zjedz snikersa , bo jak jesteś głodny to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.
    Wyczuwam brak argumentów.

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Piotru ale z tymi przygodami to popłynałes.. Jaką wartość? Co ma ich ilosc w gwiezdzie do ich wartosci jesli te przygody ktore warto robic mozna dostac za mapki.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.