Zobacz wyniki ankiety: Dodanie opcji wycofania wojska z kolejki jednym przyciskiem.

Głosujących
221. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za.

    213 96.38%
  • jestem przeciwny zmianom.

    8 3.62%
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73

Wątek: Wycofywanie wojska z Koszar

  1. #41
    razib
    Oprócz kasowania całości można by dodać przycisk "przenieś na początek kolejki". Też ułatwiłoby to kolejkowanie w magazynie/koszarach, bo przesuwanie pojedyncze góra/dół jest "dość" męczące
    Ostatnio edytowane przez razib ; 09.11.2016 o 09:33

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez razib Zobacz posta
    Oprócz kasowania całości można by dodać przycisk "przenieś na początek kolejki". Też ułatwiłoby to kolejkowanie w magazynie/koszarach, bo przesuwanie pojedyncze góra/dół jest "dość" męczące
    Dzień dobry,

    o tym rozmawiamy tutaj. Polecam przyłączyć się do głosowania

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wycofywanie wojska z Koszar

    Miał ktoś kiedyś tak, że nastawił sobie np: 5k rekrutów, a później z wielu różnych powodów trzeba było to anulować lub czekać kilkanaście godzin na realizację?

    Proponuję aby dodać opcję zaznaczania (np: checkbox), jednego lub wielu albo wszystkich nastawionych wojsk i jednym przyciskiem móc anulować.


    W zależności od prędkości serwerów, czasem anulowanie jednej paczki (25 rekrutów) trwa kilka sekund i to razy N kliknięć, zamienia się w męczarnie....

    Myślę, że opcja ta, to nie jest "rocket science", a pomoże wielu graczom...

  4. #44
    Początkujący Osadnik Awatar Any0ne
    Dołączył
    09.06.2016
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem taką sytuację, rzeczywiście katorga. Dlatego będę "ZA".

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Cytat Zamieszczone przez dlugoszp Zobacz posta
    Myślę, że opcja ta, to nie jest "rocket science", a pomoże wielu graczom...
    Na testowym na takie pomysły zasłaniają się priorytetami i balansem, ale coś mi mówi, że to jednak jest rocket science

    Pozdrawiam,
    Larxand

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Juz nawet nie musi być anulowanie ale kosztem nie wiem paru fasolek czy granitu - przekopanie 25 jednostek na początek kolejki - bo anulowanie całości to potem znów kolejkę wbijaj

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    przekopanie 25 jednostek na początek kolejki - bo anulowanie całości to potem znów kolejkę wbijaj
    "Przekopać" jak to nazwałeś można, ale też jest to sztuka po sztuce i też jest to męczarnia... Zrobienie nowej kolejki nie jest problemem wg mnie...

  8. #48
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Na testowym na takie pomysły zasłaniają się priorytetami i balansem, ale coś mi mówi, że to jednak jest rocket science
    warto pamietac, ze mowa o ludziach ktorzy od 6 lat nie potrafia zmienic wielkosci paczki jednostek z 25 na inną.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #49
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jestem na tak ,temat byl kilka razy walkowany , moze teraz ruszy

    puscmy linka w gildiach i na g1 swych serwerach, zmobilizujmy wiare, jak 500 glosow bedzie to moze bb sie ugnie
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    warto pamietac, ze mowa o ludziach ktorzy od 6 lat nie potrafia zmienic wielkosci paczki jednostek z 25 na inną.
    No bo muszą wybierać czy poprawiać istniejące mechanizmy czy pracować nad nowym, przeniezwykłym kontentem, co przy jednym programiście, jednym grafiku, jednym Alexie i jednym Orowie jest nie lada wyzwaniem (zakładając, że Alex nie jest programistą a Orowa - grafikiem, bo wtedy to już w ogóle tylko współczuć).

    A, zapomniałem:
    Witam!
    Pozdrawiam,
    Larxand

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.