Zobacz wyniki ankiety: Dodanie opcji wycofania wojska z kolejki jednym przyciskiem.

Głosujących
221. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za.

    213 96.38%
  • jestem przeciwny zmianom.

    8 3.62%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: Wycofywanie wojska z Koszar

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Chyba raczej podrzucenie do góry/dołu kolejki.
    I jeszcze żeby nie przewijało na górę kolejki po każdej zmianie, bo tak jak jest teraz to ciężko cokolwiek zrobić jak kolejka ma więcej niż te 5 pozycji.

  2. #22
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już kiedyś pisałam, zlikwidować to podnoszenie o jedno i zamienić na przesuwanie na samą górę/dół.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie szukałem, czy ktoś już o tym pisał. Ostatnio kasowałem z kolejki 5k woja, a to bagatela 200 kliknięć i ładnych kilka sekund pomiędzy każdym kliknięciami? Taka forma kasowania odciąży tez serwery. Nie widzę przyszłości bez tej raczej prostej modyfikacji.

  4. #24
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    zamiast kasowania, wolałabym przycisk "na samą górę". jak coś pójdzie nie tak, to zazwyczaj potrzebujemy do 200 jednostek, nawet niech będzie i 500. jak mam koszary ustawione na dwa dni, to kasować wszystko, żeby ustawić 4 paczki eż, a potem znowu ustawiać na dwa dni? no nie wiem.
    może i propozycja tragiczna nie jest, ale ja nie chce wybierać z dwojga złego, jak chce dobre rozwiązanie.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ja już kiedyś pisałam, zlikwidować to podnoszenie o jedno i zamienić na przesuwanie na samą górę/dół.
    A co jeżeli ktoś chce przesunąć produkcję łuczników z samego końca na którąś pozycję z kolei? Przecież przesuwanie tylko na samą górę/dół jest bezsensu... gdyby była opcja przesuwania 1/10/max góra dół byłoby wystarczające...
    Ale Wy takimi sekwencjami myślicie... tyle ze ja tuttaj jestem *****em... pozdrawiam...
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 25.11.2015 o 18:23

  6. #26
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia

    Wycofywanie wojska z Koszar

    Witam,


    Jak wiadomo wrzucenie produkcji wojska w koszarach to kwestia chwili, bo robi się to już na szczęście z automatu. Najbardziej dla mnie problematyczną kwestią jest fakt, że kasowanie produkcji wojska w koszarach zajmuję mnóstwo czasu, pomijam fakt, że jest zlagowane. Ja ustawiam makro na myszce i "kilka się samo", ale na dłuższą metę i to bywa wkurzające. Z cyklu masz nabite 10k rekrutów, a brakuje Ci do zakończenia DMK 25 łuczników. Po sporej przerwie sam aż się dziwię, że tego nie wprowadzono.

    Pozdrawiam,

    JD
    No fuck was given that day.

  7. #27
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    no to teraz czekam na wprowadzenie tej zmiany
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem przeciw

    wole żeby było podsumowanie strat tak jak jest w ekspedycjach, a nie liczyć ile mam dorobić woja do wyrównania stanu.
    Ostatnio edytowane przez elitek ; 20.05.2016 o 13:54

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez JackDanieIs Zobacz posta
    Witam,


    Jak wiadomo wrzucenie produkcji wojska w koszarach to kwestia chwili, bo robi się to już na szczęście z automatu. Najbardziej dla mnie problematyczną kwestią jest fakt, że kasowanie produkcji wojska w koszarach zajmuję mnóstwo czasu, pomijam fakt, że jest zlagowane. Ja ustawiam makro na myszce i "kilka się samo", ale na dłuższą metę i to bywa wkurzające. Z cyklu masz nabite 10k rekrutów, a brakuje Ci do zakończenia DMK 25 łuczników. Po sporej przerwie sam aż się dziwię, że tego nie wprowadzono.

    Pozdrawiam,

    JD
    To zamiast kasować i denerwować się wolałbym posłać 50 R i mieć święty spokój


    Pomysł dobry ale parę rzeczy bym dorzucił

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Dziwne, że jeszcze tego nie ma
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.