Zobacz wyniki ankiety: Czy powinno się dodać/zmodyfikować okno ze statystykami wszystkich budynków?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • za

    15 88.24%
  • przeciw

    1 5.88%
  • obojętne

    1 5.88%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Stworzenie/modyfikacja listy budynków.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    Stworzenie/modyfikacja listy budynków.

    Brak mi jakiejś sensownej listy budynków. Np. Chcę sprawdzić ilość magazynów i na jakim sa poziomie i nie mam takiej możliwości. Poza tym jakieś takie liczbowe zestawienie budynków bardzo by się przydalo więc albo warto by zmodyfikować okno gospodarki albo dodać coś nowego co w fajny sposób pokaże nam statystyki wszystkich budynków.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W oknie gospodarki po kliknięciu na surowce wyświetlają Ci się rodzaje budynków, które je dostarczają lub czerpią. Jeśli klikniesz w któryś z nich to wyświetli Ci się pełna lista konkretnych budynków. Magazyny i inne nieprodukcyjne możesz sobie policzyć, chociaż nie wiem po co.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    ok ale masz 30 magazynów i szczerze to nie chce mi się szukać po kolei który jeszcze nie jest ulepszony

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    W oknie statystyk przydałaby się druga zakładka z listą wszystkich budynków.
    Przy okazji niech zrobią filtry do pokazywania w/g lvl budynków i wyszukiwarką w/g nazwy.

  5. #5
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 05.11.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.